VIII Турнір пам’яті Андрія Гусіна: У змаганнях аматорів кубок переможця дістався “Глибоці”

Триденний футбольний марафон під назвою «Турнір з футболу пам’яті Андрія Гусіна», що тривав у гірській Путилі минулими вихідними, цього року був багатим на події як ніколи. Протягом цих трьох днів шанувальники футболу як самої Путильщини, так і численні гості з Чернівецької та Івано-Франківської областей, мали можливість побачити змагання у всіх вікових категоріях, і всюди тривала відчайдушна боротьба за перемогу.

Справжнім апогеєм турніру, який вже ввосьме проходив у Путилі за сприяння Асоціації футболу Чернівецької області, стали змагання серед аматорських команд. Аматори традиційно завершували меморіал Гусіна і всі двобої квартету команд-учасниць подарували глядачам багато емоцій у неділю, 8 серпня.

Теж традиційно від року до року змінюється склад команд аматорських змагань на турнірі. Цього разу господар поля – путильський «Сокіл» – приймав сусідів із Вижниці та Кутів, але фаворитом змагань безперечно рахувався ФК «Глибока» – команда, що представляє Суперлігу Чернівецької області, де твердо йде у групі лідерів.

Зазначимо, що протягом двох попередніх сезонів переможцем Турніру пам’яті Андрія Гусіна ставала «Черемош-Вижниця», тому і її можна було вважати фаворитом змагань, та й «Карпати» з Кутів та місцевий «Сокіл» зовсім не збиралися бути «хлопчиками для биття».

Це й підтвердилося безпосередньо у самих поєдинках турніру, де боротьба тривала до останніх секунд. Першими на поле вийшли «Сокіл» і «Карпати». Путильчани цього року виглядали дуже й дуже непогано порівняно з минулим сезоном: все ж таки підсилення складу «Сокола» далося взнаки!

Господарі впевнено переграли команду з Івано-Франківщини з рахунком 4:1, причому в ході матчу вели в рахунку 4:0. «Карпати» все ж таки продемонстрували характер і змогли наприкінці матчу «розмочити» ворота амбітного суперника, який вийшов у фінал турніру.

Передбачувано непоступливими виявилися вижницький «Черемош» і «Глибока». У цій грі було забито лише один гол, та й той наприкінці матчу. «Глибока» володіла ініціативою більшу частину матчу і втілила свою перевагу у вирішальний м’яч, який і вивів її до фіналу, де на неї вже очікував місцевий «Сокіл».

Фінальна гра стала справжньою прикрасою турніру. Поступатися не хотів ніхто і протягом усіх 60-ти хвилин матчу на полі точилася рівна боротьба. Рахунок у грі відкрили господарі у першому таймі, а от у другій половині матчу глибочанам вдалося «відквитатися» і відновити «статус кво». Підсумкові 1:1 перевели фінал до футбольної лотереї – пенальті. А от по пенальті в неймовірній напрузі більш досвідчена і майстерна «Глибока» вирвала перемогу з рахунком 5:4 і, таким чином, стала переможцем Турніру пам’яті Андрія Гусіна-2021.

В матчі за ІІІ місце в не менш напруженому протистоянні мінімально, з рахунком 1:0 перемогла «Вижниця», який і цього разу вдалося повезти додому комплект нагород. Так, не «золотих», а «бронзових», проте все одно свій престиж на турнірі у Путилі вижничани підтримали.

Сподіваємося, що наступного року на путильському стадіоні «Карпати» імені Андрія Гусіна футбольні змагання в рамках цього меморіалу будуть не менш цікавими та насиченими, а цьогорічні події надовго залишаться в пам’яті численних уболівальників.

А головним є те, що пам’ять про видатного українського футболіста і тренера Андрія Гусіна живе в наших серцях і ми щорічно вшановуємо її проведенням такого цікавого турніру, який вже встиг стати справжнім діамантом у короні буковинського футболу!