Нормативні документи

ПЛАН РОБОТИ

 Комітету арбітрів  асоціації футболу Чернівецької області на 2021 рік

 

З А Х О Д И Термін Відповідальні
1 2 3 4
1. Проведення засідань комітету арбітрів(згідно плану). Раз на два місяці Мосейчук Ю.Ю.
2. Підготовка та ведення документації КА. Протягом року Байдюк М.Ю.
3. Організація та проведення нарад з керівниками комітетів арбітрів районних, міських федерацій футболу. Раз на півріччя Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М.
4. Профорієнтаційна робота щодо залучення слухачів у РШФА. IV квартал Кошура В.Г., Дарійчук С.В.
5. Організація роботи РШФА у 2021 р Протягом року Кошура В.Г.., Байдюк М.Ю..
6. Обговорення та затвердження Положення про рейтингову атестацію арбітрів, асистентів арбітра та делегатів-спостерігачів арбітражу, що проводять матчі під егідою АФЧО. Січень Скорейко Ю.М.
7. Проведення навчання з арбітрами та спостерігачами щодо теорії і методики застосування й трактування Правил гри арбітрами та асистентами в ході матчу . Протягом року Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М.
1 2 3 4
8. Проведення семінару для арбітрів що проводять матчі обласних, міських турнірів та змагань з футзалу і міні-футболу. IV квартал Фурман В.Ю., Плахов О.І.
9. Надання практичної допомоги арбітрам рекомендованим для проведення Всеукраїнських змагань серед аматорів та юнаків. Березень,

серпень

Скорейко Ю.М.,
10. Проведення практичних навчально-тренувальних занять на футбольному полі з арбітрами та асистентами арбітрів. Раз у квартал Мосейчук Ю.Ю., Дарійчук С.В., Кошура А.В.
11. Проведення семінару-навчання делегатів-спостерігачів арбітражу обласних змагань Раз у квартал Мосейчук Ю.Ю.., Скорейко Ю.М., Кошура В.Г.
12.  Проведення навчально-тренувальних зборів та атестація арбітрів, асистентів арбітра АФЧО на матчі обласних змагань в першому  та другому колах. Березень – квітень,

Серпень

Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М., Кошура В.Г.
13. Формування та рекомендація на  виконком АФЧО списків арбітрів рекомендованих для проведення матчів обласних змагань на перше та друге коло Квітень,

Серпень

Бюро КА АФЧО
14. Проведення теоретичних занять з гравцями ФСК «Буковина» щодо трактування правил гри Березень,

Липень

 Скорейко Ю.М.,  Кошура В.Г.
15. Організація спеціального перегляду арбітражу матчів які обслуговують перспективні арбітри КА АФЧО. Згідно календаря Керівний склад КА
16. Призначення арбітрів та асистентів на матчі під егідою АФЧО. Протягом року Комісія призначень КА
17. Ведення статистики кількості проведених матчів, визначення ступеня складності та якості арбітражу, проведених арбітрами та асистентами арбітра Протягом сезону Скорейко Ю.М., Сас-Батрак М.М.
18. Ведення статистика кількості матчів, якість оформлення рапортів делегатів-спостерігачів арбітражу обласних змагань Протягом сезону Сас-Батрак М.М., Безборотько В.В.
29. Аналіз якості арбітражу матчів обласного чемпіонату, першості та розіграшу кубку. Щомісячно, протягом сезону Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М.
20 Надання практичної і методичної допомоги комітетам арбітрів районних, міських федерацій футболу Чернівецької області Протягом року Керівний склад КА
1 2 3 4
21. Проведення практичних заходів з футбольними клубами і командами,які приймають участь у змаганнях під егідою АФЧО, щодо трактування Правил гри у футбол та нововведеннями (змінами і доповненнями до Правил). Протягом року Мосейчук Ю.Ю., Скорейко Ю.М.
22. Розгляд конфліктних ситуацій, пов’язаних з діяльністю арбітрів АФЧО. При необхідності Мосейчук Ю.Ю.
23. Розгляд, формування та подання матеріалів на присвоєння категорій  арбітрам . IV квартал Скорейко Ю.М.
24. Аналіз якості арбітражу матчів арбітрами  змагань  з футзалу та міні-футболу сезону 2021 р. Грудень Фурман В.Ю., Плахов О.І.
25. Аналіз якості арбітражу та спостереження за арбітражем у матчах  сезону 2021 року. Листопад Сас-Батрак М.М., Скорейко Ю.М., Безборотько В.В
26. Аналіз якості арбітражу змагань ДЮФЛ сезону 2021 року Листопад Безборотько В.В.
27. Формування рейтингової атестації арбітрів та асистентів арбітра за підсумками арбітражу обласних змагань у сезоні 2021 року. Грудень Скорейко Ю.М., Кошура А.В..
28. Формування рейтингової атестації делегатів-спостерігачів арбітражу обласних змагань у сезоні 2021 року. Грудень Мосейчук Ю.Ю.., Кошура В.Г.
29. Участь збірної команди арбітрів АФЧО з футзалу в традиційному турнірі пам’яті арбітра ФІФА М.М.Балакіна Грудень Мосейчук Ю.Ю.
30. Формування списків арбітрів АФЧО рекомендованих для проведення матчів ДЮФЛ, аматорів та жіночих змагань України у наступному році Грудень Бюро КА АФЧО
31. Обговореннярезультатів рейтингової  атестації та затвердження списків кращих арбітрів, асистентів арбітра та делегатів-спостерігачів за підсумками сезону 2021 р. Грудень Бюро КА АФЧО
32. Підготовка зведеного звіту КА та комісій КА АФЧО про проведену роботу в поточному році. Грудень Мосейчук Ю.Ю.,голови комісій.
33. Звіт про роботу РШФА у 2021 р. Грудень Кошура В.Г., Байдюк М.Ю..
34. Формування плану роботи КА АФЧО на 2022 р. Грудень Керівний склад КА АФЧО