ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ ЧЕМПІОНАТУ ТА ПЕРШОСТІ


СУПЕРЛІГА

Команда і в н п р-м оч.
1 УСК «Довбуш» 18 14 3 1 45-11 45
2 ФК «Нижні Станівці» 18 13 3 2 43-19 42
3 ФК «Чагор» 18 11 3 4 46-24 36
4 ФК «Глибока» 18 10 1 7 35-27 31
5 «TOM. Studio» 18 8 2 8 25-28 26
6 «Старий Вовчинець» 18 8 2 8 39-45 23
7 ФК «ШК.ВАЛ» 18 6 2 10 17-28 20
8 ФК «Неполоківці» 18 5 3 10 23-29 18
9 ФК «Фазенда» 18 4 1 13 19-52 13
10 «Дністер» 18 0 2 16 13-40 2

Примітка: згідно Регламенту (пункт 11.5) з команди «Старий Вовчинець» зняті 3 очки за невиїзд у «Нижні Станівці» у матчі 17-го туру.

 

Номінації кращих гравців «Суперліга»  сезону 2020 року (по амплуа):

Номінація Прізвище та ім’я Назва клубу (команди)
«Кращий воротар» Мельничук Андрій УСК «Довбуш»
«Кращий захисник» Янчик Сергій ФК «Нижні Станівці»
«Кращий півзахисник» Цепа Микола ФК «Чагор»
«Кращий нападник» Луцик Василь ФК «Нижні Станівці»
«Кращий бомбардир» (18 голів) Львов Леонід ФК «Чагор»
«Кращий гравець» Шишигін Андрій УСК «Довбуш»

 

Турнірна таблиця (підсумкова) 

Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів  «Перша ліга гр. А -2020»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Магістраль-Михайлівка» 10 9 0 1 3311 27
2. ФК «Кам’янка» 10 7 1 2 2912 22
3. ФК «Порубне» 10 4 2 4 2023 14
4. «Тисівці» 10 3 0 7 18-30 9
5. ФК «Коровія» 10 3 1 6 15-26 7
6. «Молодія» 10 1 2 7 16-29 5
7. ФК «Луковиця»
8. ФК «Чудей»
9. «Йорданешти»
10. «Станівці»
11. СК «Глибока-2»
12. ФК «Горбово»
13. «Черепківка»
14. «Данківці»
15. «Глибока ДЮСШ»
16. ФК «Грозинці»

Примітка: згідно Регламенту (пункт 11.5) з команди «Коровія» знято 3 очки за неявку на гру 6-го туру 2-го етапу проти команди «Магістраль-Михайлівка»


Номінації кращих гравців «Перша ліга гр. А»  сезону 2020 року (по амплуа):

Номінація Прізвище та ім’я Назва клубу (команди)
«Кращий воротар» Кирилюк Андрій ФК «Кам’янка»
«Кращий захисник» Ващук Віктор ФК «Магістраль-Михайлівка»
«Кращий півзахисник» Панцир Анатолій ФК «Кам’янка»
«Кращий нападник» Савчук Іван ФК «Порубне»
«Кращий бомбардир» (32 голи) Дучак Дмитро ФК «Порубне»
«Кращий гравець» Руснак Олександр ФК «Магістраль-Михайлівка»

Турнірна таблиця (підсумкова) 

Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів  «Перша ліга гр. Б -2020»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Оршівці» 10 6 3 1 2514 21
2. ФК «Шипинці» 10 4 4 2 16-11 16
3. ФК «Рокитне» 10 4 3 3 18-13 15
4. ФК «Лужани» 10 4 1 5 10-16 13
5. ОТГ «Вікно» 10 1 5 4 13-20 8
6. ФК «Мамаївці» 10 2 2 6 11-19 8

 

Команда і в н п р-м оч.
7. ФК «Ставчани» 10 7 2 1 31-9 23
8. ФК «Брусниця» 10 6 2 2 15-10 20
9. ФК «Берекол» 10 6 1 3 24-18 19
10. ФК «Неполоківці-2» 10 3 2 5 8-20 11
11. ФК «Дубівці» 10 2 1 7 11-33 7
12. ФК «Іванківці» 4 1 2 1 6-4 5

 

Номінації кращих гравців «Перша ліга гр. Б»  сезону 2020 року (по амплуа):

Номінація Прізвище та ім’я Назва клубу (команди)
«Кращий воротар» Чевюк Тарас ФК «Оршівці»
«Кращий захисник» Цуркан Юрій ФК «Рокитне»
«Кращий півзахисник» Канюк Владислав ФК «Шипинці»
«Кращий нападник» Кошурба Іван ФК «Шипинці»
«Кращий бомбардир» (17 голів) Андрієць Владислав ФК «Оршівці»
«Кращий гравець» Симака Вадим ФК «Оршівці»

Турнірні таблиці (підсумкові)

Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів  сезону 2020 року. «Друга ліга»

Підгрупа I

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Банилів» 12 10 0 2 49-8 30
2. ФК «Мілієве» 12 9 1 2 29-16 28
3. «Іспас» 12 6 2 4 19-32 20
4. ФК «Коритне» 12 5 1 6 19-24 16
5. ФК «Розтоки» 12 4 2 6 35-35 14
6. «Сокіл» смт. Путила 12 4 1 7 21-21 13
7. «Черемош – Вижниця» 12 0 1 11 9-45 1

Підгрупа II

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Карапчів» 12 8 0 4 25-17 24
2. «Карпати» Берегомет 12 6 3 3 23-13 21
3. ФК «Вашківці» 12 6 3 3 23-20 21
4. ФК «Буковина» с. Жадова 12 5 2 5 25-23 17
5. «Підкрай» смт. Берегомет 12 5 1 6 24-29 16
6. ФК «Мигове» 12 3 4 5 17-20 13
7. ФК «Слобода-Банилів» 12 1 3 8 14-28 6

 

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
Матч за 3-є місце 18.10 13.00 Вижниця «Карпати» Берегомет – ФК «Мілієве» 2:2 (1:3)
Фінал 18.10 15.00 Вижниця ФК «Банилів»- ФК «Карапчів» 5:3

  1.   ФК «Банилів”
2.   ФК «
Карапчів»
  3.   ФК «Мілієве»

Номінації кращих гравців «Друга ліга»  сезону 2020 року (по амплуа):

Номінація Прізвище та ім’я Назва клубу (команди)
«Кращий воротар» Савчук Володимир ФК «Карапчів»
«Кращий захисник» Гаврилащук Петро ФК «Мілієве»
«Кращий півзахисник» Шандро Сергій ФК «Карапчів»
«Кращий нападник» Попружний Віталій ФК «Мілієве»
«Кращий бомбардир» Кузь Мар’ян ФК «Банилів»
«Кращий гравець» Гешко Олександр ФК «Банилів»

 

Турнірна таблиця (підсумкова)

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  сезону 2020 року. 

м Команда і в н п р-м оч.
1. «Буковина-Ретро» 8 7 1 0 24-3 22
2. «Спарта-Дрім-Тім» 8 7 0 1 25-8 21
3. «Іва» (с.Коровія) 8 6 1 1 23-8 19
4. «Червона рута» 8 4 0 4 10-16 12
5. «Прут» (смт.Лужани) 8 3 1 4 16-21 10
6. «Черемош-Вижниця» 8 3 0 5 19-21 9
7. «Берекол-Берегомет» 8 1 2 5 12-24 5
8. «Остриця» 8 1 1 6 4-9 4
9. «Садгора» 8 1 0 7 7-29 3


Фінал кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів 40+, сезону 2020 року.

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
14 09.10 16.00 Олімпія «Черемош-Вижниця» -«Спарта-Дрім-Тім» 1:3


Номінації кращих гравців
Чемпіонату Чернівецької області

серед ветеранів (40+)    сезону 2020 року (по амплуа):

Номінація Прізвище та ім’я Назва клубу (команди)
«Кращий воротар» Дрожжа Микола «Буковина-Ретро»
«Кращий захисник» Кувіла Руслан «Спарта-Дрім-Тім»
«Кращий півзахисник» Фаренюк Андрій «Іва» (с.Коровія)
«Кращий нападник» Стецюк Мирослав «Спарта-Дрім-Тім»
«Кращий гравець» Павлов Володимир «Буковина-Ретро»
«Кращий бомбардир» Карпін Сергій «Буковина-Ретро»