Турнірні таблиці Чемпіонату та Першостей Чернівецької області з футболу сезону 2021 р.

“Суперліга”

Команда і в н п р-м   оч.
1. УСК «Довбуш» 16 13 3 0 63:10 42
2. ФК «Брусниця» 16 12 1 3 50:17 37
3. ФК «Глибока» 16 10 2 4 39:18 32
4. ФК «Волока» 16 7 3 6 41:28 24
5. ФК «Чагор» 16 6 3 7 27:34 21
6. ФК «Фазенда» 16 6 2 8 27:30 20
7. ФК «Магістраль» 16 3 4 9 16:30 13
8. ФК «Кам’янка» 16 3 2 11 10:43    11
9. ФК «RADENT» 16 2 0 14 16:78     6


ХVІІ тур (базовий день – 02.10.,субота)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
65 02.10 16:00 Гарт ФК «RADENT» – ФК «Глибока»      0:5
66 02.10 16:00 Брусниця ФК «Брусниця» – ФК «Волока»      3:0
67 02.10 16:00 Ленківці ФК «Фазенда» – ФК «Магістраль»      0:0
68 03.10 12:00 Ст. Вовчинець ФК «Камянка» – УСК «Довбуш»      0:3
64 07.10 15:00 Олімпія УСК «Довбуш» – ФК «Магістраль»      4:1
62 07.10 16:00 Ленківці ФК «Фазенда» – ФК «Глибока»      0:5
Вихідний  – ФК «Чагор»


Х
VІІІ тур (базовий день – 09.10.,субота)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
 69 09.10 16:00 Мальва ФК «Магістраль» – ФК «Камянка»        1:2
70 09.10 16:00 Волока ФК «Волока» – ФК «Фазенда»        4:1
71 09.10 16:00 Глибока ФК «Глибока» – ФК «Брусниця»        2:4
72 09.10 18:00 Хет-трик ФК «Чагор» –  «RADENT»        6:1
Вихідний  – УСК «Довбуш»


Фінал Кубка області (14.10.,четвер)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
37 14.10 13:00 “Буковина” УСК «Довбуш» – ФК «Фазенда»      2:0

Кращі бомбардири:

Почтар Артем (“Волока”) – 16
Жумига Олександр (УСК “Довбуш”) – 15


«Перша ліга». Група «А»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Молодія» 21 17 1 3 73:24 52
2. ФК «Маяк» 21 16 1 4 69:29 49
3. ФК «Луковиця» 21 14 4 3 71:24 46
4. ФК «Тереблече» 21 14 1 6 69:27 43
5. ФК «Станівці» 21 12 3 6 58:40 39
6. ФК «Коровія» 22 11 4 7 54:25 37
7. ФК «Чудей» 21 9 1 11 51:47 28
8. ФК «Чагор-2» 20 8 1 11 60:61 25
9. ФК «Стальнівці» 21 8 1 12 31:49    25
10. ФК «Старий Вовчинець»  20 6 4 10 38:45 21
11. СК «Глибока» 22 5 1 16 29:54 16
12. ФК «Горбово» 21 4 2 15 17:57 14
13. ФК «Черепківці» 22 2 0 20 8:150 6


ХХІІІ тур (16-17.10.21)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
136 17.10.2021 11.00 Черепківці ФК Черепківці – ФК Чудей 1:7
137 27.10.2021 16.00 Ст.Вовчинець ФК Ст. Вовчинець – ФК Чагор-2
138 16.10.2021 16.00 Стальнівці ФК Стальнівці – ФК Молодія 1:5
139 16.10.2021 16.00 Горбово ФК Горбово – ФК Тереблече 1:5
140  СК Глибока – ФК «Маяк» с. В. Кучурів -:+­­­­­­
141 17.10.2021 16.00 Станівці ФК Станівці – ФК Коровія +:-
ФК «Луковиця» – вихідний


ХХ
IV тур (23-24.10.21) 

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
142 23.10.2021 16:00 Ст. Вовчинець ФК Ст. Вовчинець – ФК Чудей  
143 24.10.2021 15:30 Хет-трик арена ФК Чагор-2 – ФК Стальнівці  
144 23.10.2021 16:00 Молодія  ФК Молодія – ФК Горбово  
145 24.10.2021 11:00 Тереблече  ФК Тереблече – ФК «Маяк»  
146  СК Глибока – ФК Станівці  
147 23.10.2021 16:00 Коровія  ФК Коровія – ФК Луковиця  
ФК «Черепківці» – вихідний

 Кращі бомбардири:

Корсей Вадим (“Луковиця”) – 29 (п.7)
Савчук Іван (“Тереблече”) – 26 (п.2)
Мунтян Олександр (“Молодія”) – 25 (п.2)

 

Перша ліга. Група «Б»

1. СФК «Магала» 21 16 5 0 77:21 53
2. «Січ» (Юрковецька ТГ) 21 14 3 4 63:20 45
3. «Берекол» 22 14 2 6 50:36 44
4. ФК «Неполоківці» 22 12 2 8 43:33 38
5. ФК «Лужани» 21 9 6 6 32:29 33
6. ФК «Шипинці» 21 9 5 7 41:31 32
7. «Брусниця-Довбуш» 21 7 7 7 38:28 28
8. «Сокіл» Драчинці 21 8 1 12 39:51 25
9. ФК «Greentech» с. Дубівці 21 8 2 11 36:49 26
10. «Веренчанська ТГ» 21 7 4 10 40:49 25
11. ФК «Топорівці» 22 5 2 15 18:45 17
12. ФК «Мамаївці» 21 5 2 14 27:64 17
13. ФК «Рокитне» 21 3 1 17 25:73 10


ХХІІІ тур 16-17.10.2021р. (субота-неділя)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
133 17.09.2021 16:00 Ржавинці «Січ» –  «Топорівці» 6:1
134 17.09.2021 15:00 Магала СФК «Магала» – «Брусниця-Довбуш» 1:1
135 17.09.2021 15:30 Веренчанка  «Веренчанська ТГ»«Шипинці» 4:3
136 16.09.2021 16:00 Дубівці «Greentech» – «Рокитне» 3:1
137 17.09.2021 16:00 Неполоківці  «Неполоківці» – «Лужани» 4:0
138        «Берекол» – «Мамаївці» +:-
«Сокіл»  с. Драчинці – вихідний


ХХІ
V тур 2324.10.2021р. (субота-неділя) 

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
139       «Мамаївці»«Неполоківці»  
140 23.10.2021 16:00 Лужани  «Лужани» – «Greentech»  
141 24.10.2021 16:00 Рокитне «Рокитне» – «Веренчанська ТГ»  
142 24.10.2021 16:00 Шипинці  «Шипинці» – СФК «Магала»  
143 24.10.2021 16:00 Брусниця  «Брусниця-Довбуш» – «Січ»   
144 24.10.2021 16:00 Топорівці  «Топорівці» – «Сокіл» с. Драчинці  
«Берекол» – вихідний


Кращі бомбардири:

Лозовінський ігор (СФК “Магала”) – 36
Верешко Олег (“Січ”) – 14
Кошурба Іван (“Сокіл”) – 14

 

Друга ліга. Група «А»
Підгрупа 1

Команда І В Н П Р.М. Оч.
1 Банилів 10 8 1 1 37:6 25
2 Замостя 10 6 3 1 24:11 21
3 Путила 10 5 2 3 27:23 17
4 Чорногузи 10 3 1 6 16:31 10
5 Слобода-Банилів 10 2 1 7 16:31 7
6 Іспас 10 2 0 8 14:31 6

Результати 10-го туру:

11.09 17:00 Чорногузи Чорногузи – Замостя 4:3
12.09 12:00 Карпати ім.А.Гусіна Путила – Іспас 4:2
11.09 17:00 Банилів Банилів – Слобода-Банилів 4:1

Друга ліга. Група «А»
Підгрупа 2

Команда І В Н П Р.М. Оч.
1. Берегомет 10 7 2 1 34:15 23
2. Мигове 10 4 3 3 17:15 15
3. Підкрай 10 4 2 4 25:21 14
4. Коритне 10 4 2 4 26:28 14
5 Сторожинець 10 4 1 5 16:15 13
6. Мілієве 10 1 2 7 11:33 5

Результати 10-го туру:

12.09.2021 17.00 Мигове Мигове – Коритне 6:2
12.08.2021 12.00 Сторожинець Сторожинець – Підкрай 5:0
Мілієве Мілієве – Берегомет -:+

Фінал Кубка Другої ліги “А”

23.08.21 17:30 “Черемош” Вижниця «Мілієве» – «Карпати» Берегомет 2:4

 

Друга Ліга. Група “Б”

Поз Команда І В Н П Р-М О
1 ФК «Рідківці» 19 15 1 3 45:14 46
2 ФК «Золотий Колос» (Строїнці) 19 14 1 4 41:25 43
3 ФК «Колінківці» 19 11 4 4 45:14 37
4 ФК «Бояни-Припруття» 19 12 1 6 38:24 37
5 ФК «Недобоївці» 19 9 3 7 34:32 30
6 ФК «Маршинці-Котелеве» 19 8 2 9 47:49 26
7 ФК «Садгора-Чорнівка» 19 7 3 9 31:39 24
8 ФК «Динівці-Малинівка» 20 7 1 12 26:64 22
9 ФК «Цурень» 19 6 2 11 38:28 20
10 ФК «Зелений Гай» 19 5 0 14 22:46 15
11 ФК «Новоселиця-2017» 19 2 0 17 17:49 6

 

Результати 21 туру:

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
101 ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Зелений Гай» -:+
102 10.10 12:00 с. Маршинці ФК «Маршинці-Котелеве» – ФК «Садгора-Чорнівка» 1:0
103 ФК «Золотий Колос» (Строїнці) – ФК «Цурень» +:-
104 10.10 12:00 с. Владична ФК «Недобоївці» – ФК «Колінківці» 1:1
105 10.10 12:00 с. Динівці ФК «Динівці-Малинівка» – ФК «Рідківці» 0:1


Фінал Кубка Другої ліги “Б”:

22.08.21 12:00 Новоселиця «Колінківці» – «Динівці-Малинівка» 1:3


Бомбардири після 21 туру:

Руснак Руслан (ФК «Маршинці-Котелеве»)  19 (п.2)
Лазар Іван (ФК “Колінківці”) – 19 (п.2)


Друга Ліга. Група “В”

Поз Команда І В Н П Р-М О
1 ФК «Клішківці ТГ» 9 8 1 0 17:8 25
2 ФК «Грозинці» 9 7 1 1 30:11 22
3 ФК “Дністер” с. Комарів 9 5 0 4 20:19 15
4 ФК «Тірас» м. Новодністровськ 10 4 2 4 20:16 14
5 ФК “Кельменці” 10 2 0 8 12:30 6
6 “Іскра” с. Бабин 9 0 0 9 4:19 0

 Результати 12-го туру:

Дата Час Місце Матч Результат
37 10.10 16:00 Комарів ФК «Дністер» –  «Клішківці ТГ» 3:5
38 10.10 16:00 Новодністровськ «Тірас» – «Іскра» +:-
39          


Кращий бомбардир:

Білик Михайло (ФК “Грозинці”) – 20

 

 

НАСТУПНУ ГРУ ПРОПУСКАЮТЬ

Воробець В’ячеслав (“Кам’янка”) (до 17.11.)
Гринько Максим (“Фазенда”)

Якобан Мар’ян (СК “Глибока”)
Мельничук Михайло (“Станівці”)
Тарабас Богдан (“Станівці”)
Оларю Віктор (“Станівці”)
Мотуз Павло (“Коровія”)
Абрамяк Віталій (“Коровія”)
Діденко Олександр (“Маяк”)
Балта Ілля (“Стальнівці”)

Мельник Юрій (“Брусниця-Довбуш”)
Галецький Даніїл (“Брусниця-Довбуш”)
Клевчук Олександр (“Лужани”)
Шевкеник Ярослав (“Веренчанська ТГ”)
Прокопець Михайло (“Берекол”)

 Пинзар Василь (“Бояни-Припруття”)