ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2019/2020

Група «A»

мНазва командиівнпР.м.о
1«TOM Studio»760144:818
2ФК «Оршівці»760124:1118
3ФК «Мамаївці»741230:1813
4«Стальнівці»740324:2012
5«Патрульна поліція»731324:2410
6«Буковина U-19 Премєра»720522:236
7ФК «Грозинці»720513:306
8«Алкодор»700711:580


Група «B»

мНазва командиівнпР.м.о
1«Вікторія – Моцарелла»761031:1219
2ФК «Тереблече»760134:818
3УСК «Довбуш»741219:1713
4«ШкВал»740316:1312
5«Арена»722322:188
6«Корона»721420:267
7«Буковина – Моцарелла»710618:423
8«БукФам»70168:321

Група «C»

мНазва командиівнпР.м.о
1«Урожай»761035:919
2«НДЕКЦ МВС»743024:915
3«Весільний світ»733125:1812
4«Дорошівці»73228:811
5«Фазенда»724111:810
6«Рідківці»720514:316
7ФК «Добринівці»710612:283
8«Дрім Тім»701615:331

Група «D»

мНазва командиІвнпР.м.о
1«Іванківці»761036:619
2«Спарта»760126:818
3«TOM. Studio-1»741218:1113
4«Заставна»741225:1313
5«Магала»730419:219
6ФК «Веренчанка»721419:327
7ФК «Луківці»701611:361
8«Лідер»701611:381


Матчі плей-офф чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2019-20 р.р.

125.01.20209.00«TOM. Studio» «ШкВал»1:0
225.01.20209.50«НДЕКЦ МВС»- «TOM. Studio-1»2:1
325.01.202010.40«Вікторія-Моцарелла» – ФК «Стальнівці»2:1
425.01.202011.30«Спарта» «Весільний світ»0:2
525.01.202012.20«Урожай» – «Заставна»2:0
625.01.202013.10ФК «Тереблече» – ФК «Мамаївці»4:0
725.01.202014.00«Іванківці» – «Дорошівці»3:2
825.01.202014.50ФК «Оршівці» – УСК «Довбуш»0:0 (2:0)

1/4 фіналу

926.01.202010:00 «TOM. Studio» – «НДЕКЦ МВС»2:3
1026.01.202010:50 «Вікторія-Моцарелла» – «Весільний світ» 2:0
1126.01.202011:40 «Урожай» – ФК «Тереблече» 3:0
1226.01.202012:30 «Іванківці» – ФК «Оршівці» 2:0

1/2 фіналу

1301.02.202010:00 «НДЕКЦ МВС» – «Вікторія-Моцарелла»
1401.02.202011:00 «Урожай» – «Іванківці»

Матч за 3-є місце

1502.02.202011:00 переможений №13 – переможений №14

Фінал

1602.02.202012:00 переможець №13 – переможець №14

.

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ М.ЧЕРНІВЦІ З ФУТЗАЛУ СЕЗОНУ 2019/2020

Команди І В Н П Р/М О
1 «Урожай» 6 6 0 0 35:8 18
2 ФК «Чернівці-Моцарелла» 6 5 0 1 36:18 15
3 «ЧОЕК» 5 4 1 0 20:10 13
4 «T.O.M.studio» 6 4 0 2 24:11 12
5 «Інстал ПРО» 5 3 0 2 19:10 9
6 «Арена» 6 3 0 3 9:18 9
7 «T.O.M.studio-1» 6 2 1 3 17:15 7
8 «Чернівецький рятувальник» 5 1 2 2 21:25 5
9 «Old school» 5 1 1 3 9:18 4
10 «М’ясо Буковини–Зол.колос» 6 1 1 4 16:33 4
11 «BHB Group» 6 1 1 4 12:34 4
12 ФК «Варатик» (Коломия) 5 1 0 4 19:23 3
13 «Leader team» 5 0 1 4 7:18 1


VІІ тур

37 25.01.20 16:00 «Leader team» – «BHB Group»          2:3
38 25.01.20 17:00 «ЧОЕК» – «Інстал ПРО»          4:2
39 25.01.20 18:00 «Арена» – «T.O.M.studio-1»          0:5
40 25.01.20 19:00 «T.O.M.studio» – «Урожай»          0:3
41 25.01.20 20:00 «М’ясо Буковини–Зол.колос» – «Варатик»          6:3
42 25.01.20 21:00 «Old school» – ФК «Чернівці-Моцарелла»          1:5

«Чернівецький рятувальник» – вихідний

VIII тур

43 01.02.20 16:00 ФК «Чернівці-Моцарелла» – «Урожай»
44 01.02.20 17:00 «T.O.M.studio» – «T.O.M.studio-1»
45 01.02.20 18:00 «Leader team» – «Інстал ПРО»
46 01.02.20 19:00  «Арена» – ФК «Варатик»
47 01.02.20 20:00 «Old school» – «BHB Group»
48 01.02.20 21:00 «ЧОЕК» – «Чернівецький рятувальник»

«М’ясо Буковини–Зол.колос»- вихідний