Чемпіонат серед ветеранів

20 вересня – організаційна нарада щодо проведення Чемпіонату області з футболу серед ветеранів

Шановні друзі! Шановні ветерани буковинського футболу!

Вже завтра, у вівторок, 20 вересня, о 12:30 відбудеться організаційна нарада щодо проведення Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у вікових категоріях «35+», «45+» і «55+».

Запрошуємо на засідання представників команд, що бажають взяти участь у Чемпіонаті Чернівецької області серед ветеранів.

Організаційна нарада відбудеться у приміщенні Асоціації футболу Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. Українська, 39.

Знаємо, що ветерани футболу Буковини завжди є активними, спортивними й азартними і віримо, що чемпіонату області – бути, причому бути в усіх трьох вікових групах!

“СЛАВА ЗСУ!” серед ветеранів: зіграно матчі 5-го туру

Черговий тур Благодійного турніру з міні-футболу «СЛАВА ЗСУ!» зіграли ветерани буковинського футболу. Цей тур порадував шанувальників найкращої у світі гри результативністю і змістовною грою багатьох команд. Черговий раз можемо порадіти з того, що буковинські футбольні ветерани продовжують підтримувати свою активність навіть під час війни з окупантами і всіма своїми можливостями підтримують наші рідні Збройні Сили України.

У віковій категорії «50+» залишилося зіграти до кінця турніру лише один тур. На перемогу тут претендують лише дві команди-учасниці, дві «Буковини» – «Ретро» і «Дрім-Тім». Обидві вкотре впевнено перемогли своїх чергових опонентів і все вирішуватимуть між собою наступної неділі в останньому турі.

На третє місце після мінімальної перемоги над «Веренчанською ОТГ» тут вийшла «Фазенда», яка може зберегти за собою цю позицію навіть за умов нічиї проти «Букфама».

Вікова категорія «35+».  У цієї групи попереду ще два тури. І боротьба тут триватиме не на жарт, адже до лідерів – «Майнца» і «Гравітона» – після більшості відіграних пропущених матчів наблизився «Дрім-Тім». У звітному турі «дрімтімівці» впевнено взяли верх над «Червоною рутою» 7:3 і мають наразі 10 очок.

У «Майнца» і «Гравітона» – по 11 очок після очної нічиї 1:1 і вони продовжують разом зберігати поки що лідерські позиції. Внизу турнірної таблиці – як і раніше «Букфам» і «Bolt», які, схоже, вирішуватимуть долю останнього місця між собою вже наступного туру.

 

“50+”

“Буковина-Дрім-Тім” – “Садгора-Чорнівка” – 5:0

“Фазенда” – “Веренчанська ОТГ” – 1:0

 

  1. БУКОВИНА-РЕТРО – 12
  2. БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – 12
  3. ФАЗЕНДА – 6
  4. БУКФАМ – 4
  5. САДГОРА-ЧОРНІВКА – 1
  6. ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – 0

 

“35+”

“Майнц” – “Гравітон” – 1:1

“Том-студіо” – “Bolt” – 8:0

“Коровія” – “Букфам” – 3:1

“Червона рута” – “Дрім-Тім” – 3:7

 

 1. ГРАВІТОН – 11 (5)
 2. МАЙНЦ – 11 (5)
 3. ДРІМ-ТІМ – 10 (4)
 4. ТОМ-СТУДІО – 7 (4)
 5. КОРОВІЯ – 7 (4)
 6. ЧЕРВОНА РУТА – 3 (4)
 7. БУКФАМ – 1 (5)
 8. BOLT – 0 (5)

“Екватор” Благодійного Турніру “СЛАВА ЗСУ!” пересікли буковинські футбольні ветерани

9-10 липня ветерани буковинського футболу відіграли поєдинки четвертого туру Благодійного Турніру з міні-футболу «СЛАВА ЗСУ!». Щоправда, у віковій категорії «35+» чернівецький «Дрім-Тім» мусив зіграти двічи поспіль через те, що пропускав матчі стартових турів, та це, здається, тільки пішло йому на користь.

У підсумку «Дрім-Тім» має дві гри поспіль і дві впевнені перемоги поспіль – над «Коровією» 3:0 і над «Bolt» 12:1. 15 забитих м’ячів проти одного пропущеного. Тут – без коментів: фаворит залишається фаворитом, а от суперникам варто було б «підтягнутися»…

А вже наступного дня «Коровія» відібрала перші очки в турнірі у нинішнього лідера вікової категорії «35+» – «Майнца»: нічия 2:2 дала можливість «Гравітону», який дуже впевнено переміг «Червону руту» з рахунком 5:1 зрівнятися по очках із «Майнцем». Тепер ці дві команди мають у своєму активі по 10 очок.

А от «Bolt» і «Букфам» поки що залишаються без очок, адже в усіх зіграних матчах поступилися. Скоріше за все, вони й розіграють між собою останні 7-ме та восьме місця у турнірній таблиці. В усьому іншому на нас очікує доволі цікавий наступний, п’ятий тур.

У віковій категорії «50+» відкладену гру зіграли «Фазенда» і «Садгора-Чорнівка». У «садгірському дербі» передбачено мінімально перемогли «фазендейро» з рахунком 2:1. В іншому поєдинку «Буковина-Ретро» переграла «Букфам» 4:1 і наразі стає одноосібним лідером категорії.

 

Благодійний Турнір з футболу «СЛАВА ЗСУ!» серед ветеранів на підтримку Збройних Сил України ⚽️🇺🇦
ЧЕТВЕРТИЙ тур
9.07.
КОРОВІЯ – ДРІМ-ТІМ (35+) – 0:3
10.07.
ЧЕРВОНА РУТА – ГРАВІТОН (35+) – 1:5
ДРІМ-ТІМ – BOLT (35+) – 12:1
МАЙНЦ – КОРОВІЯ (35+) – 2:2
ТОМ-СТУДІО – БУКФАМ (35+) – 6:2
САДГОРА-ЧОРНІВКА – ФАЗЕНДА (50+) – 1:2
БУКОВИНА-РЕТРО – БУКФАМ (50+) – 4:1
Вікова категорія “35+” ⚽️🇺🇦
Турнірне становище після четвертого туру
1. МАЙНЦ – 10 (4)
2. ГРАВІТОН – 10 (4)
3. ДРІМ-ТІМ – 6 (2)
4. КОРОВІЯ – 4 (3)
5. ТОМ-СТУДІО – 4 (3)
6. ЧЕРВОНА РУТА – 3 (3)
7. БУКФАМ – 0 (3)
8. BOLT – 0 (4)
Вікова категорія “50+” ⚽️🇺🇦
1. БУКОВИНА-РЕТРО – 12 (4)
2. БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – 9 (3)
3. БУКФАМ – 4 (4)
4. ФАЗЕНДА – 3 (3)
5. САДГОРА-ЧОРНІВКА – 1 (3)
6. ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – 0 (3)
‼️ Анонс матчів 5-го туру ‼️
17 липня
МАЙНЦ – ГРАВІТОН (35+)
ТОМ-СТУДІО – BOLT (35+)
КОРОВІЯ – БУКФАМ (35+)
ЧЕРВОНА РУТА – ДРІМ-ТІМ (35+)
БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – САДГОРА-ЧОРНІВКА (50+)
ФАЗЕНДА – ВЕРЕНЧАНСЬКА ТГ (50+)

Ветерани продовжують благодійний Турнір з міні-футболу “СЛАВА ЗСУ!”

Три тури вже позаду у літньому благодійному Турнірі з міні-футболу серед ветеранів “СЛАВА ЗСУ!”. Можемо помітити одну цікаву деталь: через різні причини ще жодний з трьох турів не пройшов без перенесеного матчу! І це стосується вікової категорії “35+”, де маємо аж 4 відтерміновані поєдинки, причому три з них – за участі чернівецького “Дрім-Тіма”.

Надоложувати, без сумнівів, прийдеться, але чи відбудеться це легко для “дрімтімівців” – питаннячко… Втім, статус фаворита групи навряд чи дозволить їм зіграти абияк, тому просто чекатимемо на ці матчі і вже після них робитимемо висновки.

“35+”. В цій категорії впевнено, зі стовідсотковим показником, лідирує “Майнц” – три матчі – три перемоги. Лише на два очки відстає “Гравітон”, який у звітному турі розгромив поки що зовсім безпорадний “Bolt”, і саме “Bolt” після трьох поразок поспіль іде на останньому місці в групі.

“50+”. Схоже, боротьбу за перемогу в турнірі вестимуть дві команди. Дві “Буковини” – “Ретро” і “Дрім-Тім”. Обидві мають по три перемоги у трьох матчах і навряд чи дозволять комусь втрутитися в розподіл перших двох місць. Тим більше, що половина турнірної дистанції вже позаду, а відрив від найближчого суперника – аж 5 очок!

Благодійний турнір з міні-футболу “СЛАВА ЗСУ!” серед ветеранів на підтримку Збройних Сил України
Вікова категорія “35+” 
ІІІ тур
BOLT – ГРАВІТОН – 0:8
ЧЕРВОНА РУТА – МАЙНЦ – 2:3
КОРОВІЯ – ТОМ-СТУДІО – 5:2
Матч ДРІМ-ТІМ – БУКФАМ перенесено
 1. МАЙНЦ – 9 (3)
 2. ГРАВІТОН – 7 (3)
 3. ЧЕРВОНА РУТА – 3 (2)
 4. КОРОВІЯ – 3 (1)
 5. ТОМ-СТУДІО – 1 (2)
 6. БУКФАМ – 0 (2)
 7. BOLT – 0 (3)
 8. ДРІМ-ТІМ – 0 (0)
Вікова категорія “50+” 
ІІІ тур

БУКФАМ – САДГОРА-ЧОРНІВКА – 1:1

БУКОВИНА-РЕТРО – ФАЗЕНДА – 2:1

БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – 4:0

 

 1. БУКОВИНА-РЕТРО – 9 (3)
 2. БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – 9 (3)
 3. БУКФАМ – 4 (3)
 4. САДГОРА-ЧОРНІВКА – 1 (2)
 5. ФАЗЕНДА – 0 (2)
 6. ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – 0 (3)

Два тури зіграли команди у ветеранському благодійному Турнірі “СЛАВА ЗСУ”

Матчі ІІ-го туру зіграли між собою команди-учасниці чергового футбольно-благодійного Турніру з міні-футболу серед ветеранів, який проводиться в Чернівцях. Окрім чернівецьких ветеранських команд, участь у ньому беруть також футболісти з Коровії та Веренчанської ТГ. Нагадаємо також, що змагання в рамкать цього турніру відбуваються у двох вікових групах – “35+” та “50+”.
Тільки дві гри з запланованих чотирьох вдалося зіграти “молодшим” ветеранам. Тому з вісімки команд-учасниць задіяно було лише квартет. “Гравітон” просто нещадно розгромив “БукФам” з рахунком 11:1, а “Майнц” вдруге поспіль переміг у турнірі і вийшов, таким чином, поки що на тверду першу сходинку в турнірній таблиці.
 Трохи веселіше було в поєдинках ветеранів старших. Тут ніяких переносів не сталося, ігри відбулися відповідно календаря змагань. “Буковина-Ретро” більше ніж впевнено перемогла “всуху” з рахунком 6:0 “Садгору-Чорнівку”, а от “Буковині-Дрім-Тім” і “БукФаму” прийшлося прикласти максимум зусиль для того, щоби здобути переможні результати.
У підсумку в цій віковій категорії лідерство між собою поділяють дві “Буковини” – “Дрім-Тім” і “Ретро”, які мають у своєму активі по шість очок. Натомість, “Веренчанська ОТГ” перебуває на останній, шостій позиції з нулем у графі “очки” після двох поразок поспіль.
Благодійний турнір з міні-футболу “СЛАВА ЗСУ!” серед ветеранів
Вікова категорія “35+”
ІІ тур
ГРАВІТОН – БУКФАМ – 11:1
BOLT – МАЙНЦ – 2:6
Три Матчі з двох перших турів перенесено на інші дати: 
КОРОВІЯ – ДРІМ-ТІМ
ДРІМ-ТІМ – ТОМ-СТУДІО
ЧЕРВОНА РУТА – КОРОВІЯ
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ДВОХ ТУРІВ
 1. МАЙНЦ – 6 (2)
 2. ГРАВІТОН – 4 (2)
 3. ЧЕРВОНА РУТА – 3 (1)
 4. ТОМ-СТУДІО – 1 (1)
 5. BOLT – 0 (2)
 6. БУКФАМ – 0 (2)
 7. КОРОВІЯ – 0 (0)
 8. ДРІМ-ТІМ – 0 (0)

 

Вікова категорія “50+”
ІІ тур
БУКОВИНА-РЕТРО – САДГОРА-ЧОРНІВКА – 6:0
ФАЗЕНДА – БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – 2:3
ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – БУКФАМ – 1:2
Гру І туру ФАЗЕНДА – САДГОРА – ЧОРНІВКА перенесено
 1. БУКОВИНА-РЕТРО – 6 (2)
 2. БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – 6 (2)
 3. БУКФАМ – 3 (2)
 4. ФАЗЕНДА – 0 (1)
 5. САДГОРА-ЧОРНІВКА (1)
 6. ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – 0 (2)

Благодійний Турнір “СЛАВА ЗСУ!” серед ветеранів розпочався

Цікаво і результативно розпочався літній Футбольно-благодійний Турнір з міні-футболу серед ветеранів. Цього разу ветерани буковинського футболу зібралися у двох вікових категоріях і приємно здивувала кількість команд-учасниць: в категорії “35+” на турнір заявилося 8 команд, а в категорії “50+” – 6. Це означає, що змагання будуть тривалими й цікавими, адже в тиждень відбуватиметься один тур.
Щоправда, у стартовому турі вдалося заграти далеко не всі матчі, проте це зменшило цікавість до змагань, а матчі, що не відбулися, відтерміновані на інші дати. Так, перший тур у віковій категорії “35+” пропустили “Коровія” і “чернівецький “Дрім-Тім”, а серед старших ветеранів перенесеним виявилося садгірське дербі “Фазенда” – “Садгора-Чорнівка”.
“35+”. Тут з перемог розпочали турнір “Червона рута” і “Майнц”, а “Гравітон” із “Том-Студіо” між собою “розписали” нічию 1:1. Зауважимо, що з восьми команд цієї категорії протягом останніх років нам знайомі лише “Дрім-Тім”, “Коровія” і “Червона рута”, але тим цікавіше нам буде спостерігати за змаганнями.
“50+”. В унісон у цій категорії перемогли дві чернівецькі “Буковини” – “Дрім-Тім ” і “Ретро”. Так, обидвом було нелегко, але перемоги у доробку в них уже є, і справа буде за тим, щоби продовжити успішно виступати в цьому турнірі. Можливо, варто очікувати сюрпризів від “Фазенди”, проте фаворитами бачаться саме нинішні лідери в турнірній таблиці.
Футбольно-благодійний Турнір “СЛАВА ЗСУ!” серед ветеранів
Вікові категорія “35+”
І тур
ГРАВІТОН – ТОМ-СТУДІО – 3:3
BOLT – ЧЕРВОНА РУТА – 2:5
БУКФАМ – МАЙНЦ – 1:2
Вікова категорія “50+”
І тур
БУКФАМ – БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – 2:3
ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – БУКОВИНА-РЕТРО – 1:3

Турнір пам’яті Білоуса серед ветеранів продовжиться вже після Нового Року

Ігри останнього у 2021 році туру зіграли ветерани буковинського футболу в рамках Першого Турніру пам’яті видатного буковинського футболіста Дмитра Білоуса з міні-футболу. Закінчення турніру, як ми вже й повідомляли раніше, відбудеться вже в новому, 2021 році.

Нагадаємо, ветерани грають у цьому турнірі у двох вікових категоріях – “40+” і “50+”, але через різну кількість команд-учасниць у категоріях та через певні погодні умови минулими вихідними (це і стало причиною зміни календаря змагань) провели у своїх групах різну кількість турів.

Дуже цікаво складається ситуація у віковій групі “50+”. Тут маємо яскраво виокремленого лідера без будь-якої конкуренції зі сторони інших команд – «Буковину-Дрім-Тім», а от за друге-третє місця передбачається дуже запальна боротьба.

Результативно і потужно грає коровійська «Іва», а от садгірська «Фазенда», хоч і не відрізняється великою кількістю забитих м’ячів, але все одно на характері видряпує перемоги після стартової поразки від лідера і фаворита. Наразі саме ці дві команди мають по шість очок і ділять між собою друге-третє місця в турнірній таблиці.

Теоретично ветерани «Вікнянської ТГ» та «Берегомета» можуть спробувати зачепитися за шанс попасти в трійку кращих, але в це майже не віриться. Про веренчанців із трьому поразками у трьох матчах і говорити не варто, цей турнір для них вже у пасиві…

 

«50+»

 

«Іва» Коровія – «Веренчанська ОТГ» – 7:1

«Фазенда» Чернівці – «Вікнянська ТГ» – 1:0

«Буковина-Дрім-Тім» Чернівці – «Берегомет» – 10:3

 

 1. «Буковина-Дрім-Тім» – 9 (16:4)
 2. «Іва» – 6 (13:4)
 3. «Фазенда» – 6 (3:3)
 4. «Вікнянська ТГ» – 3 (2:2)
 5. «Берегомет» – 3 (4:15)
 6. «Веренчанська ОТГ» – 0 (1:11)

У групі «40+» доля найсильніших уже фактично вирішена. «Іва» і «Дрім-Тім» зіграють у фіналі турніру, якщо регламент залишиться у початковій його редакції, а для всіх інших суперників вони вже аж ніяк недосяжні. І зіграти цим суперникам буде таки потрібно, адже матч чергового туру вони відмітили нічиєю між собою…

Варто також виокремити й чернівецьку «Червону руту», яка вийшла на третю позицію в турнірній таблиці після перемоги над “Спартою” і, скоріше за все, там і залишиться, хоча “спартанцям” ще залишилося зіграти один матч. Втім, він вже нічого особливого не вирішуватиме…

 

«40+»

«Червона рута» Чернівці – «Спарта» Чернівці – 4-2

«Іва» Коровія – «Дрім-Тім» Чернівці -3-3

 

 1. «Іва» Коровія – 7 (3)
 2. «Дрім-Тім» Чернівці – 7 (3)
 3. «Червона рута» Чернівці – 6 (4)
 4. «Спарта» Чернівці – 3 (3)
 5. «Буковина-Ретро» Чернівці – 0 (3)

Чемпіон області серед ветеранів “провалюється” в Турнірі пам’яті Дмитра Білоуса

Триває перший в історії буковинського футболу Турнір пам’яті відомого буковинського футболіста Дмитра Білоуса серед ветеранів. Нагадаємо, змагання відбуваються одразу у двох вікових ветеранських категоріях – «40+» та «50+».

Минулого тижня свої чергові матчі відіграли лише команди вікової категорії «40+». На жаль, погодні умови в неділю, 12 грудня, зробили неможливим проведення ІІІ-го туру серед старших ветеранів і тому, схоже, Турнір пам’яті Білоуса не зможе фінішувати в зазначений термін, тобто, наступного тижня.

У віковій категорії «50+» попереду ще три тури і саме тому, найімовірніше, через цикл зимових свят, змагання закінчаться аж на початку наступного року… Про будь-які зміни в розкладі матчів ми обов’язково повідомлятимемо вас завчасно.

Що стосується матчів ІІІ-го туру в категорії «40+», то тут повною несподіванкою став провал (інакше і не скажеш) діючого чемпіона області серед ветеранів «Буковини-Ретро». «Ретрівці» неочікувано поступилися і в третьому матчі турніру поспіль, цього разу – «Червоній руті», з рахунком 0:2.

Після цього навряд чи щось допоможе «Буковині» піднятися з останнього (!!!) місця в турнірній таблиці, адже зіграти їм залишилося з коровійською «Івою», а ця команда претендує на перемогу в турнірі і аж ніяк не є подарунком для будь-якого суперника.

До речі, «Іва» у звітному турі впевнено перемогла чернівецьку «Спарту» з рахунком 4:2 і зрівнялася по очках із «Дрім-Тімом». Саме ці дві команди очолюють на даний момент турнірну таблицю змагань у категорії «40+» і є головними кандидатами на те, щоби зіграти на цьому турнірі фінал.

11. 12. 2021, субота

“Червона рута” Чернівці – “Буковина-Ретро” Чернівці – 2:0

“Спарта” Чернівці – “Іва” Коровія” – 2:4

 

 1. «Дрім-Тім» Чернівці – 6 (2) 4:1
 2. «Іва» Коровія – 6 (2) 9:4
 3. «Спарта» Чернівці – 3 (2) 6:5
 4. «Червона рута» Чернівці – 3 (3) 4:6
 5. «Буковина-Ретро» Чернівці – 0 (3) 2:9

 

4 тур, 18 грудня

«Спарта» Чернівці – «Червона рута» Чернівці

«Іва» Коровія – «Дрім-Тім» Чернівці

 

“Дрім-Тім” знову задає “жару” в зимових змаганнях буковинських ветеранів

На Буковині триває Турнір пам’яті видатного буковинського футболіста Дмитра Білоуса серед ветеранів у двох вікових категоріях – «40+» і «50+». Минулими вихідними футбольні ветерани краю відіграли поєдинки другого туру змагань і вже потихеньку починають вимальовуватися лідери турніру і кандидати на фінальні поєдинки.

У суботу, 4 грудня, на штучному полі спортивного комплексу «Маленький Париж» грали команди-учасниці вікової категорії «40+». Тут, схоже, з боротьби за головний приз турніру вже вибули «Червона рута» і чемпіон Чернівецької області серед ветеранів сезону-2021 «Буковина-Ретро». Ці команди вдруге поступилися своїм суперникам і навряд чи вони претендуватимуть на попадання у фінал змагань.

Натомість, «Дрім-Тім» вдруге поспіль перемагає і захоплює одноосібне лідерство у цій віковій категорії. Саме «Буковину-Ретро» і перемогли «дрімтімівці» у другому турі (рахунок – 3:1 на користь «Команди Мрії»), чим і зробили доволі вагому заявку на вихід у фінал турніру.

 

«40+»

«Іва» Коровія – «Червона рута» Чернівці – 5:2

«Дрім-Тім» Чернівці – «Буковина-Ретро» Чернівці – 3:1

 

 1. «Дрім-Тім» – 6 (4:1)
 2. «Іва» – 3 (5:2)
 3. «Спарта» – 3 (4:1)
 4. «Червона рута» – 0 (2:6)
 5. «Буковина-Ретро» – 0 (2:7)

 

Серед старших ветеранів також є одноосібний лідер. Єдиною командою, що двічи у двох турах змогла перемогти, є «Буковина-Дрім-Тім», а от «Берегомет» і чернівецька «Фазенда», що поступилися в минулому турі, роблять крок уперед і здобувають свої перші перемоги на турнірі.

Тут усе набагато складніше, адже після двох турів одразу чотири команди мають по 3 очки. Боротьба за попадання у фінал точно триватиме в цій віковій групі до останнього поєдинку і щось передбачити зараз просто неможливо. Та й не варто.

 

«50+»

«Фазенда» Чернівці – «Веренчанська ОТГ» – 2:0

«Берегомет» – «Вікнянська ТГ» – 1:0

«Буковина-Дрім-Тім» Чернівці – «Іва» Коровія – 3:1

 

 1. «Буковина-Дрім-Тім» – 6 (6:1)
 2. «Іва» – 3 (6:3)
 3. «Вікнянська ТГ» – 3 (2:1)
 4. «Фазенда» – 3 (2:3)
 5. «Берегомет» – (1:5)
 6. «Веренчанська ОТГ» – 0 (0:4)

Ветерани зіграли матчі першого туру Турніру з міні-футболу пам’яті Дмитра Білоуса

Буковинські футбольні ветерани відкрили новий зимовий сезон-2021/22 Турніром з міні-футболу пам’яті Дмитра Білоуса. Змагання стартували минулими вихідними: в суботу, 27 листопада, зіграли свої перші матчі команди-учасниці у віковій категорії «40+»,а вчора у боротьбу вступили ветерани вікової категорії «50+».

У молодшій віковій категорії в турнірі зіграє п’ять команд, старших – на одну більше. Змагання триватимуть фактично до кінця грудня на різних штучних майданчиках Чернівців і фінішують фінальними двобоями у Вікні – селі, звідки і є родом Дмитро Білоус.

Відкрили турнір чернівецькі «Спарта» і «Буковина-Ретро». Діючий чемпіон області й володар Кубку області «Буковина-Ретро» стартував із поразки спартанцям, причому фактично нічого протиставити супернику не зміг. Рахунок говорить самий за себе – 4:1 на користь «Спарти».

В іншому матчі категорії «40+» на штучному майданчику СОУ «Буковина» зійшлись також дві чернівецькі команди – «Дрім-Тім» і «Червона рута». Тут фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу перших з рахунком 1:0.

Старші ветерани зіграли вчора, у неділю, три матчі. Спочатку «Вікнянська ТГ» з рахунком 2:0 перемогла «Веренчанську ОТГ», а в наступній грі безумовний фаворит турніру в цій віковій категорії – «Буковина-Дрім-Тім» – в нелегкому матчі подолала відчайдушний опір садгірської «Фазенди». В останньому матчі ігрового дня коровійська «Іва» розгромила «Берегомет» 5:0 і захопила лідерство у турнірі серед команд «50+».

«40+». СУБОТА, 27 ЛИСТОПАДА

«СПАРТА» ЧЕРНІВЦІ – «БУКОВИНА-РЕТРО» ЧЕРНІВЦІ – 4:1

«ДРІМ-ТІМ» ЧЕРНІВЦІ – «ЧЕРВОНА РУТА» ЧЕРНІВЦІ – 1:0

«50+». НЕДІЛЯ, 28 ЛИСТОПАДА

«ВІКНЯНСЬКА ТГ» – «ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ» – 2:0

«БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ» ЧЕРНІВЦІ – «ФАЗЕНДА» ЧЕРНІВЦІ – 3:0

«ІВА» КОРОВІЯ – «БЕРЕГОМЕТ» – 5:0

 

Наступного тижня в рамках Турніру з міні-футболу пам’яті Дмитра Білоуса серед ветеранів зійдуться:

«40+». СУБОТА, 27 ЛИСТОПАДА

«ЧЕРВОНА РУТА» ЧЕРНІВЦІ – «ІВА» КОРОВІЯ

«ДРІМ-ТІМ» ЧЕРНІВЦІ –– «БУКОВИНА-РЕТРО» ЧЕРНІВЦІ

«50+». НЕДІЛЯ, 28 ЛИСТОПАДА

«ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ» – «ФАЗЕНДА» ЧЕРНІВЦІ

«БЕРЕГОМЕТ» – «ВІКНЯНСЬКА ТГ»

«БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ» ЧЕРНІВЦІ –– «ІВА» КОРОВІЯ

Турнір пам’яті Дмитра Білоуса зіграють і буковинські ветерани

Сьогодні в Чернівцях розпочинається футбольний Турнір пам’яті Дмитра Білоуса, який відійшов у вічність цієї осені. Напевно, вперше традиційний для Буковини листопадно-грудневий меморіал проходитиме одразу в кількох номінаціях і в кількох футбольних дисциплінах.

У чернівецькому ФОК «Олімпія», як ми раніше і анонсували, відбудеться турнір з футзалу, який стане суттєвою передсезонною перевіркою для багатьох команд Чернівецької області. Змагання проходитимуть у трьох групах по чотири команди.

Не відстають від аматорів і буковинські футбольні ветерани. Змагання між ветеранами з міні-футболу в рамках Турніру пам’яті Білоуса розпочинаються також сьогодні, і одразу у двох вікових категоріях – «40+» і «50+». Молодші ветерани гратимуть сьогодні, старші – стартуватимуть завтра. Перший тур ветеранських змагань відбудеться на штучному майданчику стадіону «Буковина», другий – на стадіоні «Маленький Пари». Стосовно наступних турів інформацію додамо додатково.

У категорії «40+» зіграє 5 команд-учасниць, у категорії «50+» – шість, і це не може не радувати, адже, як ми бачимо, вік зовсім не владний над ветеранами крайового футболу.

Пропонуємо вам розклад двох перших турів змагань ветеранів. Вболівайте, приходьте, дивіться! Буде цікаво!. Можливо, деяки матчі як із футзалу, так і з міні-футболу транслюватимемо на нашому відео каналі в Youtube!

СУБОТА, 27 ЛИСТОПАДА (“БУКОВИНА”)

13:30 СПАРТА – БУКОВИНА-РЕТРО (40+)

14:30 ДРІМ-ТІМ – ЧЕРВОНА РУТА (40+)

НЕДІЛЯ, 28 ЛИСТОПАДА (“БУКОВИНА”)

13:30 ВІКНЯНСЬКА ТГ – ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ (50+)

14:20 ФАЗЕНДА – БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ (50+)

15:10 БЕРЕГОМЕТ – ІВА КОРОВІЯ (50+)

СУБОТА, 4 ГРУДНЯ (“МАЛЕНЬКИЙ ПАРИЖ”)

12:30 ІВА КОРОВІЯ – ЧЕРВОНА РУТА (40+)

13:30 БУКОВИНА-РЕТРО – ДРІМ-ТІМ (40+)

НЕДІЛЯ, 5 ГРУДНЯ (“МАЛЕНЬКИЙ ПАРИЖ”)

11:30 ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – ФАЗЕНДА (50+)

12:30 БЕРЕГОМЕТ – ВІКНЯНСЬКА ТГ (50+)

13:30 БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – ІВА КОРОВІЯ (50+)

 

 

Кубок області серед ветеранів здобуває “Буковина-Ретро”

Останній матч у цікавому, насиченому сезоні ветеранського футболу-2021 на Буковині відбувся минулої суботи. На полі чернівецького ФОК «Олімпія» у цьогорічному фіналі Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+» зійшлися дві, безумовно, найсильніші команди сезону – чернівецька «Буковина-Ретро» та «Іва» з Коровії.

Цікаво, що матч останнього туру ветеранського Чемпіонату Чернівецької області з футболу-2021 між цими ж командами вирішував долю звання чемпіона області, і от вже за кілька тижнів ці суперники зустрілися між собою і в кубковому фіналі.

Про завершення чемпіонату області серед ветеранів буде окрема публікація, але тут мусимо все ж таки зауважити, що «Буковина-Ретро» в Коровії мінімально перемогла господарів і стала чемпіоном-2021. Відповідно, матч за Кубок області мав для «Іви» надважливе значення як шанс здобути один із двох трофеїв року.

Щодо «ретрівців», то й тут значення й вартість фіналу важко переоцінити. Раніше «Буковина-Ретро» домінувала у ветеранському обласному футболі й «золоті дублі» давалися їй протягом багатьох років поспіль, проте останніми роками за титули традиційно борються вже три команди – «Ретро», Спарта-Дрім-Тім» та «Іва». І шанси їх, частіше за все, рівні. Тому виграти «золотий дубль» цього сезону для «жовто-чорних» було дуже важливо в плані престижу і інтрига перед матчем була відповідно гарячою.

В першому таймі більше атакувала «Іва». Атакувала багато і різноманітно, але відзначитися забитим м’ячем не змогла. Натомість, це зробила «Буковина-Ретро», яка й повела у рахунку. Більше того, «ретрівцям» у другому таймі вдалося подвоїти рахунок у матчі і багато хто з глядачів вирішив, що долю переможця Кубку вже вирішено.

2:0 у такій грі – перевага більше, аніж солідна, та «Іва» проявила характер і, як то кажуть, «на зубах» спочатку скоротила відрив у рахунку, а потім і зрівняла його. Тут вже думкою більшості стали найбільш імовірними післяматчеві пенальті, та з цим вже не погодилася «Буковина-Ретро».

Наприкінці гри буковинці заробили право на небезпечний штрафний і реалізували його. 3:2 на користь «Буковини-Ретро», і цей рахунок залишився на табло після фінального свистка арбітра матчу. Таким чином, володарем ветеранського Кубку області і «золотого дублю» сезону-2021 серед футбольних ветеранів області у віковій категорії «40+» стає чернівецька «Буковина-Ретро» і тепер ветерани готуватимуться до зимового сезону-2021/22, який має розпочатися вже незабаром.

Ветерани буковинського футболу розпочали друге коло Чемпіонату області

У п’ятницю, 3 вересня, на футбольних полях області відбулися поєдинки чергового, 8-го туру Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії “40+”. Команди вийшли на друге коло сезону з новими силами і настроєм, проте, звісно, далеко не всі змогли налаштуватися відповідним чином, і тому зміни в турнірній таблиці відбулися вже з першого туру другої половини чемпіонату.

Зокрема, не змогла зібратися з духом чернівецька “Садгора”. В домашньому матчі проти “Буковини-Ретро” садгірці поступилися з неочікувано нищівним рахунком 0:8. Чи то так вплинули на “Садгору” штрафні санкції, чи на то була якась інша причина, факт залишається фактом: на даний момент, на жаль, садгірці нічого не змогли протиставити одному з фаворитів чемпіонату.

Дещо несподівано у чемпіонській гонці оступився лідер чемпіонату – чернівецька “Спарта-Дрім-Тім”. “Команда мрії” втратила дорогоцінні очки у Вижниці, де зіграла з господарями внічию 1:1, хоча мусимо зауважити, що вижничани – далеко не подарунок і самі розраховують завоювати один із комплектів нагород за підсумками сезону.

А коровійська “Іва” тим часом продовжує втілювати свої амбіції в результат. У звітному турі “Іва” здобуває мінімальну, дуже нелегку, але неймовірно важливу перемогу в Берегометі над місцевим “Береколом” з рахунком 2:3 і продовжує боротьбу за чемпіонський титул сезону-2021.

 

Перенесені матчі І кола

“Вижниця” – “Буковина-Ретро” – 1:3

“Вижниця” – “Берегомет” – 4:1

“Іва” Коровія” – “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 1:1

“Червона рута” Чернівці – “Путила” – +:-

“Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – “Вижниця” – 3:1

 

8-й тур

“Садгора” Чернівці – “Буковина-Ретро” Чернівці – 0:8

“Вижниця” – “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 1:1

“Берегомет” – “Іва” Коровія” – 2:3

 

Турнірна таблиця Чемпіонату (станом на 6.09.2021)

 1. “Буковина-Ретро” – 21 (8)
 2. “Іва” Коровія – 19 (8)
 3. “Спарта-Дрім-Тім” – 18 (8)
 4. “Червона рута” – 12 (7)
 5. “Вижниця” – 10 (8)
 6. “Берегомет” – 7 (8)
 7. “Путила” – 0 (7)
 8. “Садгора” – 0 (8)

Ветеранський футбол Буковини: що вирішували напередодні старту другого кола Чемпіонату області

Цього тижня у приміщенні Асоціації футболу Чернівецької області відбулося організаційне засідання ради ветеранів буковинського футболу напередодні старту другого кола Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+», на якій було вирішено багато важливих питань стосовно продовження сезону.

По-перше, Рада ветеранського футболу Буковини цього дня визначила “дедлайн” дозаявок гравців до складів команд-учасниць Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів. Керівники команд на чолі з керівництвом вирішили, що можливість дозаявити нових гравців на сезон триватиме до 10-го туру Чемпіонату, тому всі ще можуть підсилитися і доукомплектуватися.

По-друге, через те, що чернівецька “Садгора” під час ряду матчів першого кола використовувала гравців, які ще не досягли 40-ка років, Радою було прийнято рішення про зняття з “Садгори” всіх набраних протягом першого кола очок, що, безумовно, має стати хорошим прикладом для інших і змусити заявляти в команди тільки тих гравців, які відповідають обраній віковій категорії ветеранського футболу.

Більше того, вже з наступного сезону у ветеранському футболі Буковини буде введено такі самі паспорти (карточки) футболістів, як і серед юнаків та аматорів, які базуються на офіційних документах особистості, тому так званих “підстав” вже не має бути і гратимуть тільки ті, хто відповідає вимогам згідно регламенту того чи іншого турніру.

Окрім цього, вже незабаром, вже цього місця має стартувати Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу серед ветеранів у віковій категорії “50+”. Наразі уточнюються кількість команд-учасниць чемпіонату, календар сезону і дні ігор. Про склад учасників і календар матчів цього чемпіонату ми повідомимо додатково.

Також Рада ветеранського футболу області збирається звернутися до Керівництва Асоціації футболу Чернівецької області з проханням і пропозиціями щодо проведення зимового Чемпіонату Буковини з футболу серед ветеранів сезону-2021/22. Наразі є бачення обрати в якості локації для цього зимового турніру нову “Хет-Трик Арену”, а як воно складеться – будемо бачити.

В будь-якому випадку на нашому сайті з’явиться уся потрібна інформація, коли сторонами буде прийнято остаточні рішення.

Кубок області серед ветеранів: З чотирьох півфіналістів – три команди з Чернівців

Ветеранські футбольні команди Буковини відіграли матчі-відповіді чвертьфінальної стадії розіграшу Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+». Нагадаємо, перші матчі цього кубкового раунду відбулися 7 серпня у Путилі в рамках проведення VIII Турніру з футболу пам’яті Андрія Гусіна.

Лідер цьогорічного ветеранського чемпіонату чернівецький «Дрім-Тім» у гостях переміг «Берегомет» із рахунком 1:3, і, враховуючи перемогу 2:1 у попередньому, домашньому матчі, впевнено проходить до півфіналу Кубку, маючи солідну перевагу над суперником.

Нелегко далася перемогу іншому фавориту турніру – чернівецькій «Буковині-ретро». Після виїзної нічиї 2:2 матч у Чернівцях видався дуже результативним і Вижниця зовсім не збиралася скласти зброю без бою. Проте, досвід і склад фаворита дався взнаки і «ретрівці» одержали перемогу з рахунком 5:3 і пішли далі.

Не змогла скласти конкуренцію своєму опоненту «Путила». Тут усе було зрозуміло і після першої гри, коли коровійська «Іва» розгромила горян із рахунком 6:0. Матч-відповідь відбувся трохи по-іншому, але «Іва» перемогла і в ньому. Скромніше – 1:3, але таки знову перемогла і вийшла до півфіналу Кубку-2021.

Найзапекліша боротьба у кубкових чвертьфіналах відбулася в парі чернівецького ветеранського «дербі» між «Садгорою» і «Червоною рутою». В обох матчах команди були непоступливими і долю цього протистояння вирішив один єдиний м’яч, забитий у ворота «Садгори». Таким чином, до півфіналу Кубку потрапила саме «Червона рута».

 

«Берегомет» – «Спарта-Дрім-Тім» Чернівці – 1:3(1:2)

«Буковина-ретро» Чернівці – «Вижниця» – 5:3 (2:2)

«Путила» – «Іва» Коровія» – 1:3 (0:6)

«Садгора» Чернівці – «Червона Рута» Чернівці – 0:1 (0:0)

 

А у півфіналах Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії “40+” жереб звів наступні пари:

“Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – “Іва” Коровія

“Червона рута” Чернівці – “Буковина-ретро” Чернівці

VIII Турнір з футболу пам’яті Андрія Гусіна: Ветерани відіграли перші матчі чвертьфіналів Кубку області

Останніми роками Турнір з футболу пам’яті Андрія Гусіна, який ось вже протягом останніх восьми років традиційно проходить у Путилі, звідки родом родина Андрія, збирає багато учасників у різних вікових категоріях. В турнірі зазвичай задіяні юнаки, аматори й ветерани, які змагаються в рамках турніру за різні нагороди й бонуси.

Цікаво, що ветеранський футбол серед усього цього стоїть трохи «особняком», оскільки ветерани – єдина категорія футболістів на цих змаганнях, що не веде боротьбу за спеціальний кубок турніру. Кілька останніх років ветерани буковинського футболу грають в межах Турніру пам’яті Андрія Гусіна перші чвертьфінальні матчі Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+».

Ветерани вийшли на свій «путильський» старт у суботу, 7 серпня. Їх матчі тривали паралельно з поєдинками фінальної стадії дитячо-юнацьких змагань між командами 2009/10 р.н. і завершували другий день заходів, запланованих на час турніру.

У трьох перших матчах панувала неймовірна напруга і два з них закінчилися внічию. Спочатку на полі стадіону «Карпати» імені Андрія Гусіна, вийшли «Вижниця» і «Буковина-Ретро» (перші команди – номінальні господарі поля в перших чвертьфінальних двобоях, які складаються з двох матчів). Рахунок у грі відкрила «Вижниця»,  а «Буковина», у свою чергу, рахунок не тільки зрівняла, а й вийшла вперед.

Щоправда, цього дня вижничани аж ніяк не збиралися програвати і теж змогли відігратися. У підсумку маємо дуже цікаву гру, бойову нічию 2:2 і, сподіваємося, не менш цікавий матч-відповідь, який буде зіграно вже цього тижня, вірніше – вжа завтра, в Чернівцях.

«Спарта-Дрім-Тім» – лідер цьогорічного ветеранського чемпіонату – теж у напруженій боротьбі змогла мінімально обіграти «Берегомет» із рахунком 2:1, і чернівецькій «Команді Мрії» прийдеться у Берегометі ой як нелегко, враховуючи ковзкий результат гри у Путилі…

Теж миром між собою розійшлися чернівецькі «Червона рута» і «Садгора». Це – єдиний матч із чотирьох чвертьфінальних, в якому жодній із команд не вдалося потішити ані себе, ані своїх шанувальників бодай одним забитим м’ячем. Підсумок цієї гри – «суха» нічия 0:0.

Останніми на газон вийшли господарі – ФК «Путила», що приймали цього дня коровійську «Іву». Тут путильчани абсолютно нічого не змогли протиставити потужному супернику, який впевнено переміг господарів із рахунком 0:6 і забезпечив собі вихід у півфінал Кубку.

 

¼ фінала Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+»-2021

 

«Вижниця» – «Буковина-Ретро» – 2:2

«Спарта-Дрім-Тім» – «Берегомет» – 2:1

«Червона рута» – «Садгора» – 0:0

«Іва» Коровія – «Путила» – 6:0

 

МАТЧІ_ВІДПОВІДІ. 13.08.

«Буковина-Ретро» – «Вижниця»

«Берегомет» – «Спарта-Дрім-Тім»

«Садгора» – «Червона рута»

«Путила» – «Іва» Коровія

 

Ветерани-2021: перше коло чемпіонату ще дограватимуть, а чвертьфінали Кубку області вже сформували

В Чемпіонаті Чернівецької області серед ветеранів-2021 у віковій категорії «40+» перша половина сезону фінішувала, проте не завершена, оскільки залишаються відкритими питання по чотирьох перенесених матчах. Ці ігри відбудуться у серпні-вересні, про місця й дати проведення перенесених матчів ми намагатимемося повідомити вас додатково.

Минулої п’ятниці ветерани зіграли дві гри з чотирьох запланованих у рамках останнього, 7-го туру І-го кола, а перед цим, 5 липня, відбулася перенесена гра між «Вижницею» і «Буковиною-Ретро» в Іспасі. В нелегкому двобої перемогли «ретрівці» з рахунком 1:3 і, таким чином, продовжили похід за найвищими нагородами сезону.

А вже 9 липня, у п’ятницю, «Буковина-Ретро» в останньому своєму матчі І-го кола на своєму полі розгромила «Садгору» 9:2 і на даний момент очолила турнірну таблицю чемпіонату. Щоправда, врахуємо той факт, що коровійська «Іва» і чернівецький «Дрім-Тім» мають у запасі перенесені ігри, тому підсумки першого кола будемо підбивати з вами лише після того, як усі команди закриють «прогалини» у графі «зіграні матчі».

До речі, станом на сьогодні усі сім матчів чемпіонату зіграли лише дві команди. Це – «Буковина-Ретро» і «Садгора», а от «Вижниця» і «Спарта-Дрім-Тім» мають лише по 5 зіграних поєдинків…

А от «Іва» з Коровії забила в 7-му турі більше за «ретрівців»! У ворота «Берегомета», який, здавалося б, набрав хід у чемпіонаті, влетіло аж 10 (!!!) «сухих» м’ячів, завдяки чому «Іва» наразі є другою командою сезону за результативністю – 26 забитих голів проти 40-а від «Буковини-Ретро».

А сьогодні, 12 липня, у приміщенні Асоціації футболу Чернівецької області відбулося жеребкування ¼ Кубку Чернівецької області серед ветеранів-2021. Кубок стартуватиме 7 серпня у Путилі і це вже стало доброю традицією ветеранського футболу Буковини.

Чвертьфінали Кубку відбудуться в рамках проведення щорічного, традиційного турніру з футболу пам’яті Андрія Гусіна і складатимуть основну програму першого дня турніру. Це будуть перші поєдинки чвертьфінальної стадії, а матчі-відповіді буде зіграно за тиждень, 13 серпня.

Жереб сформував наступні пари ¼ фінала Кубку області:

 

«Вижниця» – «Буковина-Ретро» Чернівці

«Червона рута» Чернівці – «Садгора» Чернівці

«Спарта-Дрім-Тім» Чернівці – «Берегомет»

«Іва» Коровія – «Путила»

 

Перенесений матч

 1. 07. «Вижниця» – «Буковина-Ретро» – 1:3

7-й тур

 1. 07. «Буковина-Ретро» – «Садгора» – 9:2
 2. 07. «Іва» Коровія» – «Берегомет» – 10:0

Перенесені матчі (незіграні):

“Вижниця” – “Берегомет”

“Іва” – “Спарта-Дрім-Тім”

“Червона рута” – “Путила”

“Спарта-Дрім-Тім” – “Вижниця”

 

Турнірна таблиця (станом на 12. 07)

 

 1. «Буковина-Ретро» – 18 (7)
 2. «Іва» – 15 (6)
 3. «Спарта-Дрім-Тім» – 13 (5)
 4. «Червона рута» – 9 (6)
 5. «Берегомет» – 7 (6)
 6. «Вижниця» – 4 (5)
 7. «Садгора» – 4 (7)
 8. «Путила» – 0 (6)

У Чемпіонаті області серед ветеранів фаворити очок не втрачають

Сезон-2021 у буковинському ветеранському футболі триває. Минулої п’ятниці відбулися поєдинки чергового, 6-го туру Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+». Трійка лідерів-фаворитів дружньо перемогла і продовжує доволі напружену боротьбу за головний титул сезону.

Відверто «покуражилася» у Путилі чернівецька «Буковина-Ретро». «Ретрівці» забили у ворота місцевої «Путили» 11 «сухих» м’ячів і встановили на даний момент рекорд сезону по кількості забитих м’ячів в одному матчі від одної команди. Відповідно, за путильчанами – антирекорд… Вони наразі йдуть на останньому місці в чемпіонаті, проте, сподіваємося, ця команда ще зможе «вистрілити» до кінця сезону.

Неймовірно важко далася чергова перемога коровійській «Іві». У звітному турі «Іва» в Іспасі зустрічалася з «Вижницею», яка набрала хід і виглядає доволі непогано, до того ж має свої амбіції в чемпіонаті. Після першого тайму господарі – вижничани – вели у рахунку 2:0 і, здавалося б, тут усе вже вирішено, але у другій половині гри «Іва» оговталася, насіла на суперника і змогла не тільки зрівняти рахунок у грі, а й вирвати таку потрібну для себе перемогу 2:3.

Схоже, «посипалася» в чемпіонаті «Червона рута». Після вдалого старту команда поступилася у протистояннях усім своїм конкурентам за призові місця, і тепер навряд чи «Рута» зможе на щось розраховувати. Так, до кінця сезону ще багато матчів, та лідери вже навряд чи здадуть свої позиції…

У традиційному чернівецькому ветеранському «дербі» в шостому турі «Червона рута» без варіантів поступилася лідеру чемпіонату – «Спарті-Дрім-Тім». Це підтверджує і рахунок матчу – 4:1 на користь «Команди мрії», яка останнім часом доволі часто радує своїх прихильників цікавим і результативним футболом.

На п’яту сходинку в турнірній таблиці піднявся після звітного туру «Берегомет», який у себе вдома переміг із рахунком 4:2 «Садгору». Попереду берегометівців – «Червона рута», від якої «Берегомет» відстає на 2 очки, проте має гру в запасі, тому його позиції наразі виглядають більш перспективними.

 

Берегомет – Садгора – 4:2

Путила – Буковина-Ретро – 0 : 11

Вижниця – Іва Коровія – 2:3

Спарта-Дрім-Тім – Червона Рута – 4:1

 

Турнірна таблиця

(станом на 8. 07)

 1. «Спарта-Дрім-Тім» Чернівці – 13 (5)
 2. «Іва» Коровія – 12 (5)
 3. «Буковина-Ретро» Чернівці – 12 (5)
 4. «Червона рута» Чернівці – 9 (6)
 5. «Берегомет» – 7 (5)
 6. «Вижниця» – 4 (4)
 7. «Садгора» Чернівці – 4 (6)
 8. «Путила» – 0 (6)

12 липня – жеребкування Кубку області серед ветеранів-2021!

До уваги ветеранам буковинського футболу!
12.07.21, в понеділок, о 12.30 у приміщенні Асоціації Футболу Чернівецької Області за адресою: м. Чернівці, вул.Українська, 39, відбудеться жеребкування 1/4 Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії “40+” !!!
Також після цього відбудеться ще одне засідання комітету ветеранського футболу Чернівецької області! До бажаючих взяти участь у чемпіонаті області серед ветеранів у віковій категорії “50+” – прохання: прийти до приміщення АФЧО на 13.00 !!!

“Буковина-Ретро” повертається в трійку кращих Чемпіонату області серед ветеранів

Схоже, несподіванки старту сезону-2021 в Чемпіонаті Чернівецької області серед ветеранів у віковій категорії «+40» потихеньку закінчуються. Короткотермінове перебування чернівецької «Червоної рути» на позиції лідера трансформувалося у дві наступні поразки від команд, що є претендентами як мінімум на комплект нагород чемпіонату-2021.

28 червня буковинські ветерани зіграли поєдинки 5-го туру сезону. «Буковина-Ретро» з середини турнірної таблиці знову повернулася до групи лідерів. «Ретрівці» потужно провели матч звітного туру проти «Червоної рути» і одержали заслужену перемогу з великим рахунком 4:0. Після цього «Буковина» наздоганяє «Руту» по здобутих очках ( в обох командах – по 9 очок), але має на одну зіграну гру менше.

Потихеньку віддаляються від останнього місця в чемпіонаті «Садгора» і «Вижниця». У звітному турі вони якраз грали між собою і зіграли результативну нічию 3:3. Тепер в обох команд – по чотири залікових очки, проте вижниччани мають на одну зіграну гру менше.

Першу перемогу в сезоні здобуває «Берегомет». На своєму полі команда впевнено переграла «Путилу», яка не менш впевнено посідає останню, восьму сходинку в турнірній таблиці. Рахунок матчу – 5:2 на користь «Берегомета», який з чотирма очками наздоганяє в чемпіонаті «Садгору» і «Вижницю». Схоже, в цій частині турнірної таблиці теж буде цікаво…

Центральна гра туру між лідерами – «Спартою-Дрім-Тімом» і коровійською «Івою» – не відбулася і перенесена на інші терміни. Про дату проведення цього поєдинку ми повідомимо вам додатково.

 

«Буковина-Ретро» – «Червона рута» – 4:0

«Берегомет» – «Путила» – 5:2

«Садгора» – «Вижниця» – 3:3

 

1. “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 10 (4)

2. “Іва” Коровія – 9 (4)

3. “Буковина-Ретро” Чернівці – 9 (4)

4. “Червона рута” Чернівці – 9 (5)

5. “Вижниця” – 4 (3)

6. “Берегомет” – 4 (4)

7. “Садгора” – 4 (5)

8. “Путила” – 0 (5)

 

В наступному турі, шостому, який заплановано провести 2 липня, в іграх Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів зійдуться:

 

«Спарта-Дрім-Тім» – «Червона рута» («Хет-трик Арена»)

«Путила» – «Буковина-Ретро» (Путила)

«Вижниця» – «Іва» Коровія (Іспас)

«Берегомет» – «Садгора» (Берегомет)

 

Початок усіх матчів – о 18:30.

В Чемпіонаті області серед ветеранів – новий лідер

Ветеранський сезон-2021 у буковинському футболі триває. Цього року чемпіонат дійсно є цікавим і абсолютно непередбачуваним. Закінчилися ті часи, коли у ветеранському футболі області безроздільно домінувала «Буковина-Ретро».

Спочатку з’явилася альтернатива від чернівецького «Дрім-Тіму», потім до пульки конкурентоспроможних команд доєдналися «Іва» з Коровії та «Червона рута» з Чернівців. Тому сьогодні ми можемо радо констатувати: боротьбу за чемпіонство в чемпіонаті області з футболу серед ветеранів ведуть одразу чотири команди, і це – реально круто!

Матчі чергового, 4-го туру чемпіонату відбулися у п’ятницю, 25 червня. У центральній грі туру зустрілися якраз «Іва» і «Червона рута». Команди грали у Чернівцях, і сильнішими в ній стали гравці команди з Коровії, які здобули мінімальну виїзну перемогу 0:1 і по очках наздогнали «Руту» в турнірній таблиці чемпіонату.

Одноосібним лідером після 4-го туру стала «Спарта-Дрім-Тім». Чернівецька «Команда мрії» впевнено розгромила на виїзді «Садгору» з рахунком 3:7, набрала 10 очок і, таким чином, на одне очко випереджає на даний момент «Іву» і «Червону руту».

«Повеселилася» на своєму полі «Буковина-Ретро». «Ретрівці» очікувано без зайвих питань «розібралися» з «Берегометом». Рахунок гри говорить самий за себе – 10:3 на користь «Буковини». Команда поки що залишається на четвертій позиції в чемпіонаті, але, зрозуміло, намагатиметься за будь-яких обставин пробитися на лідируючу позицію.

В битві аутсайдерів сезону, в гарячому буковинсько-карпатському «дербі» в Іспасі зійшлися «Вижниця» і «Путила». Обидві команди йшли в чемпіонаті поки що без очок, хоча «Путила» зіграла три гри, а «Вижниця» – всього одну. Після цієї зустрічі без очок лишилася тільки команда з Путили, адже «Вижниця», яка номінально грала вдома, одержала перемогу з рахунком 2:1 і трохи покращила своє турнірне становище.

 

«Червона рута» Чернівці – «Іва» Коровія – 0:1

«Садгора» Чернівці – «Спарта-Дрім-Тім» Чернівці – 3:7

«Буковина-Ретро» Чернівці – «Берегомет» – 10:3

«Вижниця» – «Путила» – 2:1

 

У 5-му, наступному турі чемпіонату, який відбудеться 28 червня, зійдуться:

 

«Буковина-Ретро» – «Червона рута»

«Іва» – «Спарта-Дрім-Тім»

«Берегомет» – «Путила»

«Садгора» – «Вижниця»

 

1. “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 10 (4)

2. “Іва” Коровія – 9 (4)

3. “Червона рута” Чернівці – 9 (4)

4. “Буковина-Ретро” Чернівці – 6 (3)

5. “Садгора” – 3 (4)

6. “Вижниця” – 3 (2)

7. “Берегомет” – 1 (3)

8. “Путила” – 0 (4)

Чемпіонат ветеранів: у битві “титанів” Буковини перемогла “Спарта-Дрім-Тім”

Закипають справжні пристрасті у Чемпіонаті Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+». Кожний тур сезону приносить певні сюрпризи або несподіванки і передбачити результати матчів цього року фактично неможливо.

Вже зараз зрозуміло, що сезон буди вельми цікавим і непередбачуваним, адже боротьба триває в усіх частинах турнірної таблиці. Та й чемпіона цього року виявити буде доволі складно: хтось із лідерів стабільно втрачає очки, але в цьому і є цікавість ситуації!

У третьому турі чемпіонату в битві двох буковинських ветеранських титанів – «Спарти-Дрім-Тім» і «Буковини-Ретро» мінімально, з рахунком 2:1 перемогли перші – фактичні господарі поля. Схоже, «дрімтімівці» відійшли від провальної для себе стартової нічиї і тепер налаштовані на значні для себе звершення в боротьбі за чемпіонський титул.

Щодо «Буковини», то поразка в цьому турі відкидає найтитулованішу ветеранську команду Чернівецької області в середину турнірної таблиці. Щоправда, більша частина сезону ще попереду і реабілітуватися «ретрівцям» часу є ще достатньо.

Третю поразку поспіль у сезоні потерпіла «Путила». У звітному турі горяни поступилися на своєму полі коровійській «Іві» з сухим рахунком 0:4, яка теж веде боротьбу за лідерські позиції в турнірній таблиці. Якщо «Путила» не перегляне свою гру, перспективи представників з Карпат у чемпіонаті виглядатимуть примарно…

Лідер чемпіонату – чернівецька «Червона рута» – впевнено перемогла і в нинішньому турі. З рахунком 2:0 «Рута» обіграла «Садгору» і, таким чином, втримала позицію лідера. Поки що сезон-2021 для цієї команди складається як найуспішніший за всю історію її існування.

 

ІІІ тур

ФК «Путила» – «Іва» Коровія – 0:4

«Спарта-Дрім-Тім» Чернівці – «Буковина-Ретро» Чернівці – 2:1

«Червона рута» Чернівці – ФК «Садгора» – 2:0

ФК «Вижниця» – ФК «Берегомет» – перенос

 

Турнірна таблиця

 

1. “Червона рута” Чернівці – 9 (3)

2. “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 7 (3)

3. “Іва” Коровія – 6 (3)

4. “Буковина-Ретро” Чернівці – 3 (2)

5. “Садгора” – 3 (3)

6. “Берегомет” – 1 (2)

7. “Вижниця” – 0 (1)

8. “Путила” – 0 (3)

 

Цього тижня команди ветеранів гратимуть позачерговий, 5-й тур. У ньому зустрічаються:

25.06. Початок усіх матчів – о 18:30

“Червона рута” – “Іва” (Лужани)

“Буковина-Ретро” – “Берегомет” (Олімпія Чернівці)

“Садгора” – “Спарта-Дрім-Тім” (Садгора)

“Вижниця” – “Путила” (Іспас)

 

У ветеранському чемпіонаті області в лідери виходить “Червона рута”

Розігруються потихеньку в нинішньому сезоні ветерани буковинського футболу. Минулої п’ятниці було зіграно матчі ІІ-го туру Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+», які частково можна протиставити результатам стартового туру.

Тиждень тому «Садгора» нещадно розгромила у себе вдома гостей з Путили, а от у другому турі садгірці самі з розгромним рахунком поступилися на виїзді в Коровії проти місцевої «Іви» 1:7. В той же ж час «Іва» після стартового програшу від «Буковини-Ретро» відновилася і знову бачиться претендентом як мінімум за комплект  нагород сезону.

Другу поспіль гру на виїзді проводить чернівецька «Спарта-Дрім-Тім», яка теж частково реабілітувалася перед своїми вболівальниками після стартової нічиї з «Берегометом». «Спартанці» всуху перемогли в Путилі місцеву команду з рахунком 0:3 і тепер з гарним настроєм готуються до наступного туру чемпіонату.

Доволі несподівано лідером сезону за підсумками двох перших турів стає чернівецька «Червона рута». Напевно, це відбулося вперше за історію існування цієї команди. «Рутівці» у звітному турі подолали супротив «Берегомета» у виїзному матчі 1:2 і, враховуючи те, що поєдинок за участю «Буковини-Ретро» перенесено, як мінімум на тиждень очолили турнірну таблицю чемпіонату.

«Іва» Коровія – «Садгора» – 7:1

«Путила» – «Спарта-Дрім-Тім» – 0:3

«Берегомет» – «Червона рута» – 1:2

Матч «Вижниця» – «Буковина-Ретро» перенесено

 

 1. “Червона рута” Чернівці – 6 (2)
 2. “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 4 (2)
 3. “Буковина-Ретро” – 3 (1)
 4. “Іва” Коровія – 3 (2)
 5. “Садгора” – 3 (2)
 6. “Берегомет” – 1 (2)
 7. “Вижниця” – 0 (1)
 8. “Путила” – 0 (2)

В наступному, ІІІ-му турі Чемпіонату області серед ветеранів-2021 зустрінуться:

 

“Червона рута” – “Садгора”

“Вижниця” – “Берегомет”

“Путила” – “Іва” Коровія

“Спарта-Дрім-Тім” – “Буковина-Ретро”

Ветерани буковинського футболу розпочали свій Чемпіонат області

Традиційно пізніше за аматорські чемпіонати й першості у буковинському футболі стартував Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів у віковій категорії «40+». І одразу, зі старту, ветерани потішили солідною результативністю – в середньому в матчі першого туру було забито шість (!!!) м’ячів!

Найбільше за всіх «розгулялася» доволі таки вікова «Садгора»: в себе вдома садгірці каменя на камені не залишили від «Путили». Горяни взагалі нічого не змогли протиставити господарям, хоча після першого тайму було не все так погано – 2:0. А от у другій половині «Путила» реально «посипалася» і фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 8:0! Триумф для господарів і повний провал для гостей…

Певна стартова осічка сталася і в одного з фаворитів чемпіонату – чернівецької «Спарти-Дрім-Тім». Виграючи в гостьовому матчі проти «Берегомета», чернівчани переможного рахунку не втримали і зіграли внічию 4:4, хоча й «Берегомет» задніх у цьому сезоні «пасти» не збирається.

Дуель фаворитів чемпіонату відбулася в Чернівцях, де «Буковина-Ретро» приймала «Коровію». «Ретрівці» в цьому нелегкому, напруженому матчі мінімально перемогли гостей з рахунком 2:1 і з позитивом налаштовані на подальшу боротьбу за чемпіонський титул.

Ще одна чернівецька команда – «Червона рута» – передбачувано взяла верх над «Вижницею» 4:1. Схоже, «червонорутівці» налаштовані на медалі чемпіонату, а от для обидвох гірських команд області перший тур вийшов дуже невдалим. Хоча, до кінця турніру час для виправлення помилок ще є.

Буковина-Ретро – Коровія – 2-1
Берегомет – Спарта-Дрім-Тім – 4-4
Садгора – Путила – 8-0
Червона рута – Вижниця – 4-1

“Золотий дубль” у “Буковинській зимі-2021” робить чернівецький “Дрім-Тім”!

Дуже драматично розгорнулися події у віковій категорії «40+» в останньому турі «Буковинської зими-2021» – турнірі з міні-футболу серед ветеранів, який майже до кінця березня тривав на штучному майданчику с. Волока. Драматизм ситуації розпочався ще в четвер, 25 березня, коли відбулася очна зустріч лідерів турніру – чернівецького «Дрім-Тіма» з ФК «Волока», а медальна інтрига тривала до останніх секунд останнього матчу турніру.

«Волока», яка захопила лідерство в турнірі, не змогла його утримати у вирішальному для себе матчі. Волочани у неймовірно драматичній грі поступилися 2:5 чернівецькому «Дрім-Тіму» і фактично позбавили себе шансів завоювати чемпіонське звання зимового сезону, оскільки на першу позицію знову повернувся опонент і в разі перемоги в останньому турі, в чому, власне, ніхто й не мав сумнівів, саме «Дрім-Тім» ставав переможцем ветеранських змагань у цій віковій категорії.

Так воно і сталося. В останньому, 7-му турі, що відбувся у п’ятницю, 26 березня, «Дрім-Тім» без варіантів розгромив «Садгору» з рахунком 9:3 і став чемпіоном «Буковинської зими-2021». Цікаво, що таким чином «дрімтімівці» зробили «золотий дубль» сезону, оскільки у віковій категорії старші представники клубу теж вибороли перше місце.

«Волока» теж перемогла в заключному турі: волочани з рахунком 4:2 здолали «Буковину-Ретро» і посіли друге місце в турнірній таблиці. А от «ретрівці» попали в дуже незручне і незвичне для них становище, адже мусили чекати на результат поєдинку «Іва» Коровія – «Спарта».

В разі перемоги над «спартанцями» з Чернівців «бронзові» нагороди турніру здобувала «Іва», проте в разі поразки команда з Коровії «відкочувалася» аж на 5-ту позицію, тому висока вартість результату цього матчу не викликала жодних сумнівів.

Що маємо в підсумку? Напевно, звичайну недооцінку суперника. «Спарта», яка ні на що не претендувала, зібралася з силами і голосно «грюкнула дверима», здобувши перемогу над «Івою» з рахунком 2:0, і ще раз можна констатувати факт: цей зимовий сезон «Іва», як один із фаворитів, таки провалила, фінішувавши п’ятою. Попереду – робота над численними помилками, якщо, звісно, це буде потрібно…

А от на четверту сходинку «скочила» чернівецька «Червона рута». Її суперник – аутсайдер «Кам’янка» – не з’явився на гру, але навіть за наявності навряд чи зміг би щось протиставити більш мотивованому і краще підготовленому опонентові.

7-й тур

Червона рута – Кам’янка – +:-

Дрім-Тім – Садгора – 9:3

Волока – Буковина-Ретро – 4:2

Спарта – Іва – 2:0

 1. Дрім-Тім Чернівці – 19
 2. ФК Волока – 18
 3. Буковина-Ретро Чернівці – 11
 4. Червона рута Чернівці – 10
 5. Іва Коровія – 10
 6. Спарта Чернівці – 7
 7. Садгора Чернівці – 5
 8. ФК Кам’янка – 0

“Дрім-Тім”, ФК “Глибока”, “Фазенда” – трійка призерів “Буковинської зими” у віковій категорії “50+”

Добіг до свого завершення турнір з міні-футболу серед ветеранів Буковини під назвою «Буковинська зима-2021». Проходив він цього року одразу у двох вікових групах – «40+» і «50+». У змаганнях старших за віком ветеранів за титул переможця боролися чотири команди, які відіграли турнір у два кола.

Зауважимо, що останній тур у цій віковій категорії вже нічого не вирішував і команди просто могли пограти у своє задоволення. Переможцем змагань став чернівецький «Дрім-Тім», який не спромігся зібратися духом на останню гру і, скоріш за все, в ейфорійному стані просто дограв сезон.

Останній тур «Буковинської зими» чернівчани відіграли проти ФК «Глибока», яка посіла друге місце в турнірі. Глибочани не стали відкладати питання переможця останнього матчу у «довгий ящик» і зробили максимально для досягнення результату вже в першому таймі. Не дивлячись на те, що результат гри нічого не змінював, «Глибока» виборола для себе втішну перемогу з рахунком 4:0 і задовольнилася в підсумку «срібними» нагородами.

Те ж саме стосувалося і другої гри в цій віковій категорії. «Фазенда», що забезпечила собі третю сходинку в турнірній таблиці, дещо несподівано поступилася «Освіті» з рахунком 1:4, проте бажані «бронзові» медалі турніру таки отримала.

А от для «освітян» перемога в останньому турі стала єдиною в турнірі. Більше того, це взагалі були перші очки для цієї команди. І тут вже приємним є той факт, що жодна команда із старших буковинських футбольних ветеранів не пішла з сезону з нулями!

 

6-й тур

Дрім-Тім Чернівці – ФК Глибока – 0:4

Фазенда Чернівці – Освіта Чернівці – 1:4

 

 1. Дрім-Тім – 15
 2. ФК Глибока – 13
 3. Фазенда – 4
 4. Освіта – 3

Одну з вікових категорій “Буковинської зими-2021” виграє ветеранський “Дрім-Тім”

Наближається до свого завершення і зимовий ветеранський сезон у буковинському футболі. На турнірі з міні-футболу «Буковинська зима-2020» минулого тижня відбулися матчі чергового туру в обидвох вікових категоріях, а вже цієї п’ятниці команди відіграють поєдинки останнього туру і, таким чином, визначать переможців і призерів буковинської футбольно-ветеранської зими.

У віковій групі «50+» основні питання вже вирішені. Переможцем турніру стає «Дрім-Тім», який після перемоги в останньому турі над «Фазендою» з рахунком 4:1 вже недосяжний для найближчого переслідувача – ФК «Глибока». Глибочани теж перемогли минулої п’ятниці своїх суперників – «Освіту». Рахунок поєдинку – 7:1 на користь «Глибоки», проте між командами – різниця у п’ять очок, і «Глибока» фінішує другою.

Третя – «Фазенда», яку «Освіта», що взагалі йде без очок, вже не дістане, тому матчі останнього, п’ятого туру в цій групі стають простою формальністю. Відповідно, «Освіта» посідає у змаганнях останню, четверту сходинку в цій віковій ветеранській групі.

Значно цікавіше складаються обставини у віковій категорії «40+». Тут інтрига поки що зберігається по більшості з позицій, в тому числі й чемпіонській. Можливо, ім’я переможця турніру в цій групі стане відомим ще до останнього, 7-го туру, оскільки в очному поєдинку в четвер стосунки з’ясовуватимуть якраз лідери змагань – ФК «Волока» і чернівецький «Дрім-Тім». Та не будемо забігати наперед…

Останній матч «Волока» провела з «Червоною рутою» і здобула дуже важку, але таку необхідну для себе мінімальну перемогу з рахунком 3:2. А от «Дрім-Тім» і «Буковина-Ретро» розійшлися між собою внічию 1:1 і зараз, відповідно, посідають друге і третє місця у турнірній таблиці за лідером – «Волокою».

Тим часом коровійська «Іва» зробила серйозну заявку не тільки на четверте місце в турнірі, а й на медалі. В останній грі «Іва» впевнено обіграла аутсайдера – «Кам’янку» – і тепер усього на одне очко відстає від «Буковини-Ретро». Так що тут усе точно вирішуватиметься тільки під час поєдинків останнього туру.

 

“50+”

Дрім-Тім – Фазенда – 4:1

Глибока – Освіта – 7:1

“40+”

Дрім-Тім – Буковина-Ретро – 1:1

Іва – Кам’янка – 3:0

Спарта – Садгора – 3:3

Волока – Червона рута – 3:2

 

“50+” Турнірна таблиця

 1. Дрім-Тім – 15
 2. Глибока – 10
 3. Фазенда – 4
 4. Освіта – 0

“40+” Турнірна таблиця

 1. Волока – 15
 2. Дрім-Тім – 13
 3. Буковина-Ретро – 11
 4. Іва – 10
 5. Червона рута – 7
 6. Садгора – 5
 7. Спарта – 4
 8. Кам’янка – 0

Ветерани буковинського футболу не здаються, як і зима-2020/21

Тривають змагання серед ветеранів буковинського футболу на штучному майданчику села Волока. Наближається до свого завершення другий в історії крайового ветеранського спорту турнір з міні-футболу «Буковинська зима», який, безперечно, можна вважати зимовим чемпіонатом Чернівецької області.

Минулої п’ятниці відбулися поєдинки в обох задіяних вікових групах – «40+» і «50+». І там, і там, не зважаючи на різну кількість команд-учасниць, залишилося зіграти по два тури, за підсумками яких і буде остаточно визначено переможців і призерів змагань.

У старшій віковій групі чернівецькому «Дрім-Тіму», який в останньому турі «всуху» переміг «Освіту» з рахунком 4:0, буде достатньо однієї перемоги у двох матчах, що залишилися, для здобуття чемпіонського звання зимового сезону. Осічка «Глибоки» у двобої проти «Фазенди» (нічия 1:1) фактично подарувала «дрімтімівцям» шанс достроково стати переможцями турніру, але для цього, звичайно, потрібно перемагати вже найближчої п’ятниці.

У віковій групі «40+» усе значно складніше. Щоправда, «Буковина-Ретро», що поступилася коровійській «Іві» 2:4, фактично втратила шанси на перемогу у змаганнях. Тут усе, найімовірніше, визначиться в матчі «Волока» – «Дрім-Тім», який було перенесено: обидві команди мають на даний момент більше очок за «ретрівців», та й до того ж на одну зіграну гру менше.

Завдяки здобутим протягом останніх двох турів очкам на медалі турніру тепер претендують і «Червона рута», і коровійська «Іва», тому фініш «Буковинської зими-2021» передбачається гарячим і принципово гострим.

 

Група «40+»

м Назва команди і в н п Р/М О
1 «Волока» 4 4 0 0 35:4 12
2 «Дрім-Тім» 4 4 0 0 14:6 12
3 «Буковина-Ретро» 5 3 1 1 26:9 10
4 «Іва» (с. Коровія) 5 2 1 2 12:17 7
5 «Червона Рута» 5 2 1 2 9:7 7
6 «Садгора» 5 1 1 3 7:32 4
7 «Спарта» 5 1 0 4 9:21 3
8 «Камянка» 5 0 0 5 9:25 0

 

V  тур. Місце проведення – с. Волока
17 перенос   Дрім-Тім – Волока  
18 12.03.2021 17:30 Червона Рута – Спарта 4:1
19 12.03.2021 18:20 Кам’янка – Садгора 1:2
20 12.03.2021 19:10 Буковина – Ретро – «Іва» (Коровія) 2:4

 

Кращі бомбардири – (40+):

Карпін Сергій («Буковина-Ретро») – 7
Гунчак Руслан («Волока») – 5
Савчук Віталій («Волока») – 5
Стинковий Олег («Іва») – 5

Група «50+»

 

м Назва команди І В Н П Р/М О
1 «Дрім-Тім» 4 4 0 0 16:3 12
2 «Глибока» 4 2 1 1 7:4 7
3 «Фазенда» 4 1 1 2 3:7 4
4 «Освіта» 4 0 0 4 1:13 0

 

ІV тур. Місце проведення – с. Волока
7 12.03.2021 15:50 «Дрім –Тім» – «Освіта»      4:0
8 12.03.2021 16:40 «Глибока» – «Фазенда»      1:1

 


Кращі бомбардири – (50+):


Королянчук Валерій («Дрім-Тім») – 7
Семенчук Іван («Дрім-Тім») – 4
Чорней Олександр («Глибока») -2
Білоус Дмитро («Дрім-Тім») – 2

У “Буковинській зимі-2021” без втрат ідуть поки що лише “Волока” і “Дрім-Тім”

Якщо зимові змагання з міні-футболу і футзалу серед аматорів на Буковині добігають свого кінця і команди вже думають про сезон Великого футболу-2021, то турнір з міні-футболу серед ветеранів «Буковинська зима-2021» – у самому розпалі. Минулої п’ятниці учасники відіграли матчі чергового, четвертого туру, проте грали не всі: вікова категорія «50+» тур пропускала, а от ветерани вікової категорії «40+» були, як то кажуть, у справі.

Якщо за підсумками попереднього, третього туру змагань турнірну таблицю «Буковинської зими-2021» очолювало три команди («Волока», «Дрім-Тім» і «Буковина-Ретро») з 9-ма очками, то після цього туру в лідерах залишилося тільки дві з них.

«Волока» впевнено обіграла чернівецьку «Спарту» з рахунком 7:2, а чернівецький «Дрім-Тім» також без особливих проблем переміг «Кам’янку» 5:2, і вже цього тижня, у п’ятницю, 12 березня, лідери зійдуться між собою в рамках 5-го туру, а наразі вони мають у своєму активі по 12 очок.

Оступилася «Буковина-Ретро», яка не змогла перемогти амбітну «Червону руту» з Чернівців. Результат поєдинку – нічия 1:1. Також внічию (3:3) зіграли між собою «Садгора» і коровійська «Іва», але цей поєдинок ніякого особливого значення для турнірного становища не мав.

 

Кам’янка – Дрім-Тім – 2:5

Спарта – Волока – 2:7

Садгора – Іва Коровія – 3:3

Червона рута – Буковина-Ретро – 1:1

 

 1. Волока – 12
 2. Дрім-Тім – 12
 3. Буковина-Ретро – 10
 4. Червона рута – 4
 5. Іва Коровія – 4
 6. Спарта – 3
 7. Садгора – 1
 8. Кам’янка – 0

 

В рамках п’ятого туру «Буковинської зими-2021» зустрінуться:

 

«50+»

Дрім-Тім – Освіта

Глибока – Фазенда

 

«40+»

Дрім-Тім – Волока

Червона рута – Спарта

Кам’янка – Садгора

Буковина-Ретро – Іва Коровія

Ветеранська “Буковинська зима” – результативна на заздрість!

Матчі третього туру зимового сезону відбулися на ветеранському турнірі з міні-футболу «Буковинська зима», що вже вдруге в історії футболу Чернівецької області проходить на штучному майданчику села Волока. Нагадаємо, за головні призи «Буковинської зими» боротимуться ветерани футболу Чернівецької області одразу у двох вікових категоріях – «40+» і «50+», тому маємо фактично два турніра в одному.

У віковій групі старших ветеранів, де змагання проходять у два кола, після третього туру є одноосібний лідер. Це – чернівецький «Дрім-Тім», який у напруженому двобої переміг «Глибоку» з рахунком 3:1. В матчі аутсайдерів – «Освіта» – «Фазенда» – мінімально, з рахунком 0:1 перемогли останні, а от освітяни поки що єдині, що залишаються у турнірі без очок.

Значно результативніше зіграли ветерани у віковій групі «40+». Особливо тут розійшлися лідери, що просто громили своїх суперників. Зокрема, чернівецька «Буковина-Ретро» встановила на даний момент рекорд сезону за кількістю забитих м’ячів в одному матчі: буковинці «рознесли» чернівецьку «Садгору» 13:2!

Трохи «відстала» за кількістю забитих голів «Волока», що розгромила коровійську «Іву» з рахунком 9:2 і поки що, як і «Буковина-ретро» з «Дрім-Тімом» іде без втрачених очок. А от «Дрім-Тіму» перемога у третьому турі далася нелегко: цього разу «Червона рута» активно пручалася і мала всі шанси заробити в цьому матчі бодай очко, проте «Команда мрії» таки змогла вирвати дуже потрібну для себе мінімальну перемогу з рахунком 3:2 і також залишається серед трійки лідерів турніру.

Перші очки в зимовому сезоні здобула чернівецька «Спарта», що за своєю грою і складом могла б претендувати й на вище місце в турнірній таблиці. «Спартанці» подолали «Кам’янку» з рахунком 5:4 і вийшли таким чином із зони аутсайдерів.

 

«50+»

Дрім-Тім – Глибока – 3:1

Фазенда – Освіта – 1:0

 1. «Дрім-Тім» Чернівці – 9
 2. «Глибока» – 6
 3. «Фазенда» Чернівці – 3
 4. «Освіта» Чернівці – 0

 

«40+»

Буковина-Ретро – Садгора – 13:2

Волока – Іва – 9:2

Дрім-Тім – Червона рута – 3:2

Спарта – Кам’янка – 5:4

 1. «Волока» – 9
 2. «Буковина-Ретро» Чернівці – 9
 3. «Дрім-Тім» Чернівці – 9
 4. «Спарта» Чернівці – 3
 5. «Іва» Коровія – 3
 6. «Червона рута» Чернівці – 3
 7. «Кам’янка» – 0
 8. «Садгора» Чернівці – 0

“Буковинська зима-2021”: зіграно матчі І-го туру

Після перерви терміном один рік на Буковину повернувся зимовий турнір з міні-футболу серед ветеранів, який має назву «Буковинська зима». Як і 2019 року, турнір проходитиме на штучному майданчику с. Волока, проте цього разу він складатиметься зі змагань одразу у двох вікових ветеранських групах – «40+» і «50+».

У п’ятницю, 29 січня, «Буковинська зима-2021» стартувала. Першими на поле вийшли ветерани у віковій групі «50+» і глядачи побачили цікавий, динамічний поєдинок між чернівецьким «Дрім-Тімом» і «Освітою». Не можемо не відзначити в цьому матчі Валерія Королянчука: як кажуть, майстерність не проп’єш)))

Ветеран чернівецької «Буковини» продемонстрував свої бомбардирські здібності, зробив «покер» і одну гольову передачу. Без сумнівів, Валерій Королянчук – кращий гравець І туру «Буковинської зими-2021», а його команда, таким чином, перемогла свого суперника з рахунком 5:1.

Вирішив не відставати від старшої за віком команди і «Дрім-Тім» у віковій категорії «40+». Граючи проти іншого фаворита турніру – коровійської «Іви» – чернівецькі «дрімтімівці» продемонстрували впевнену, запальну гру і в підсумку заслужено і впевнено перемогли опонента 3:1.

Очікувані звитяги одержали також у першому турі «Буковина-Ретро», «Волока» і «Червона рута»: цікаво те, що жодна з цих трьох команд не пропустила у свої ворота жодного м’яча. Тим цікавіше відбуватимуться ігри наступних турів, коли фаворити сходитимуться між собою і в очних зустрічах відстоюватимуть право на перемогу в турнірі.

А зараз до вашої уваги – всі результати першого туру «Буковинської зими-2021»:

С. Волока

29 СІЧНЯ

 

«50+»

Дрім-Тім – Освіта – 5:1

Фазенда – Глибока – 0:2

 

«40+»

Дрім-Тім – Іва – 3:1

Волока – Кам’янка – 6:0

Спарта – Буковина – 0:3

Садгора – Червона рута – 0:2

 

Ну і, звичайно, анонсу другого туру змагань:

5 ЛЮТОГО

15:00 Волока – Садгора (40+)

15:50 Дрім-Тім – Фазенда (50+)

16:40 Спарта – Дрім-Тім (40)

17:30 Буковина-Ретро – Кам’янка (40+)

18:20 Глибока – Освіта (50+)

19:10 Іва – Червона рута (40+)

5 січня, у вівторок – організаційна нарада з питань організації турніру “Буковинська зима-2021” серед ветеранів

Шановні ветерани буковинського футболу!
Щиро запрошуємо вас долучитися до чергового зимового сезону!
Вже у вівторок, 5 січня, о 13-00 у приміщенні Асоціації футболу ЧЕрнівецької області відбудеться засідання з приводу старту ветеранського турніру «Буковинська зима-2021».
Передбачається старт команд у вікових категоріях «+40» і «+50».
Усіх, хто зацікавлений в участі у турнірі, запрошуємо до співпраці!

Володар ветеранського Кубку області-2020 – “Спарта-Дрім-Тім”!

В суботу, 9 жовтня, завершився сезон-2020 у ветеранському футболі. Завершився він на позитивній, сонячній ноті фінальним поєдинком Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+», в якому на штучному полі чернівецького ФОК «Олімпія» зустрілися чернівецька «Спарта-Дрім-Тім» і «Черемош-Вижниця».

Матч вийшов цікавим, хоча команди й провели два різних тайми. У першій половині гри більш активними виглядали вижничани, які намагалися частіше атакувати. З іншої сторони, моментів чи навіть напівмоментів у грі фактично не було, але наприкінці першого тайму удар по воротах «Дрім-Тіма» з рикошетом від захисників таки «залетів за комір» кіперу чернівчан і «Вижниця» пішла на перерву, ведучи в рахунку 1:0.

У другому таймі пішов зовсім інший футбол. Вже на самому початку «Дрім-Тіму» вдалося зрівняти рахунок у матчі, а невдовзі чернівчани вийшли вперед. За рахунку 2:1 на користь «Команди мрії» горяни мали кілька моментів для того, щоби у свою чергу зрівняти рахунок, та вони ними не скористалися. Натомість «Дрім-Тім» відзначився втретє і цим закрив питання про володаря ветеранського Кубку-2020.

Не зважаючи на перемогу «Дрім-Тіма» 3:1, вижничани виглядали не гіршими за суперника. Вирішальним виявився досвід «дрімтімівців» і більш висока індивідуальна майстерність окремих виконавців чернівецької команди. В будь-якому випадку фінал вийшов на «п’ять із плюсом» і достойно поставив крапку на цьогорічному ветеранському сезоні Буковини!

9 і 14 жовтня – фінали Кубків Чернівецької області серед ветеранів і аматорів!

На жаль, сезон Великого футболу-2020 через всесвітню пандемію Covid-19 виявився скороченим і офіційні футбольні баталії на полях Буковини мають завершитися до середини жовтня 2020 р. Наразі відбувається вирішальна пора у Кубках Чернівецької області з футболу – як серед аматорів, так і серед ветеранів.

Минулого і цього тижня відбулися поєдинки-відповіді півфіналів Кубку області серед аматорів і ветеранів. Але… В аматорському Кубку «Старий Вовчинець» чи то вирішив здатися без бою, чи то надто «перепудився» вийти проти «без 5-ти хвилин чемпіона» області, чи то були якісь інші причини, та, зрештою, команда відмовилася грати матч-відповідь із чернівецьким «Довбушем» після виїздних 4:0 на користь «довбушан». Відповідно, у фіналі Кубку області гратиме УСК «Довбуш».

У другому півфіналі «Глибока» у себе вдома після гостьової перемоги в першому матчі над ФК «Чагор» з рахунком 1:2 могла почувати себе доволі спокійно. Тепер, коли у «Глибоки» шанси заробити медалі Чемпіонату області майже відсутні, Кубок області – єдиний шанс команди завоювати хоч щось у нинішньому сезоні.

Глибочани перемогли і в домашньому матчі з рахунком 3:2. Перемога над амбіційним «Чагром» далася нелегко, але її було здобуто: двічи господарі виходили вперед, двічи «Чагор» зрівнював. Після рахунку 2:2 взагалі стало цікаво: якщо забивають гості – далі йдуть вони, якщо забиває «Глибока», то переможець – вона! І забили останній, вирішальний м’яч таки саме господарі півфіналу-відповіді!

З чотирьох зустрічей цих команд у сезоні-2020 «Глибока» перемогла тричі, проте «Чагор», схоже, переміг саме в тому поєдинку, який мав для обидвох команд найвищу цінність! Та відмітимо одне: обидві команди виглядали цього року дуже достойно!

Щодо півфіналів ветеранського Кубку області, то тут віддамо належне «Вижниці-Черемошу». Команда не дуже вдало закінчила чемпіонат, посівши шосту сходинку в турнірній таблиці з дев’яти, але той же ж лужанський «Прут», який випередив вижничан у чемпіонаті на одне очко, двічи поступився «Черемошу» в півфіналах Кубку з однаковим рахунком 2:3.

І, таким чином, «Вижниця» має шанс вже сьогодні перемогти у фінальній грі Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+» та увійти в історію буковинського ветеранського футболу. Щоправда, зробити це буде ой як нелегко, адже суперник вижничан – чернівецька «Спарта-Дрім-Тім», якій не вистачило лише одного очка до чемпіонського ветеранського титула цього сезону.

«Команда мрії» з Чернівців, після гостьової нічиї 0:0 в Коровії з місцевою «Івою», розгромила суперника в домашньому матчі з рахунком 3:0 і не тільки вийшла у фінал Кубку області, а й вибила з розіграшу чинного володаря Кубку! А от «Іва» , на жаль виявилася «каліфом на годину» і в сезоні-2020 втратила обидва титули, не змогла захистити ані минулорічне чемпіонство, ані Кубок…

Ще раз про результати півфіналів обидвох Кубків області і, звичайно, анонси фіналів:

1/2 фіналу – матчі-відповіді (06.10 – 07.10)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
37 07.10 16:00 Глибока «Глибока» – «Чагор» 3:2
38 06.10 16:00 Ст. Вовчинець «Старий Вовчинець» – УСК «Довбуш» -:+

Фінал Кубку області (14.10.)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
39 14.10 14:00 Вижниця «Глибока»УСК «Довбуш»

1/2 фіналу кубку , перші матчі  (15 вересня, вівторок)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
10 22.09 18.00 Лужани «Прут»  – «Черемош-Вижниця» 2:3
11 15.09 18.00 Коровія «Іва» – «Спарта-Дрім-Тім» 0:0

    1/2 фіналу кубку , матчі -відповіді (29 вересня, вівторок)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
12 29.09 17.00 Іспас «Черемош-Вижниця»- «Прут» 3:2
13 05.10 17.00 Ленківці «Спарта-Дрім-Тім»- «Іва» 3:0

Фінал кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів 40+, сезону 2020 року.

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
14 09.10 16:00 Олімпія «Черемош-Вижниця» -«Спарта-Дрім-Тім»  

У ветеранському чемпіонаті області чемпіонство собі повертає “Буковина-Ретро”

 От і закінчився так швидко, на жаль, скорочений цьогорічний Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+». Чемпіонське звання собі повернула «Буковина-Ретро», яка випередила в турнірній таблиці «Спарту-Дрім-Тім» на одне очко і коровійську «Іву» – минулорічного чемпіона – на три очки. «Ретрівці» впевнено пройшли дистанцію чемпіонату, мають у своєму доробку 7 перемог і одну нічию, та й пропустили менше всіх м’ячів у свої ворота – всього три.

 Повністю провалила сезон «Іва» з Коровії – володар минулорічного «золотого дубля». В Чемпіонаті області «Іва» фінішувала взагалі третьою, а в півфіналі Кубку, після домашньої нічиї зі «Спартою-Дрім-Тім», коровійці крупно, з рахунком 3:0, програли на виїзді і, таким чином, зупинилися на півфінальній стадії.

Відповідно, в останньому офіційному ветеранському матчі сезону-2020 – у фіналі Кубку Чернівецької області – вже цього тижня, 10 жовтня, зіграють «Черемош-Вижниця» і «Спарта-Дрім-Тім» (вижничани двічи у півфіналах перемогли з однаковим рахунком 3:2 лужанський «Прут»).

Останній же ж тур чемпіонату склався тільки з двох матчів. «Спарта-Дрім-Тім» впевнено на виїзді обіграла «Берегомет» з рахунком 2:4 і забезпечила собі «срібні» медалі, а інша чернівецька команда – «Червона рута» – теж у гостях переграла «Садгору» 0:2, обійшла в турнірній таблиці «Черемош-Вижницю» і луганський «Прут» і  посіла підсумкову четверту сходинку в чемпіонаті.

/2 фіналу кубку , перші матчі  (15 вересня, вівторок)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
10 22.09 18.00 Лужани «Прут»  – «Черемош-Вижниця» 2:3
11 15.09 18.00 Коровія «Іва» – «Спарта-Дрім-Тім» 0:0

 

 

  1/2 фіналу кубку , матчі -відповіді (29 вересня, вівторок)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
12 29.09 17.00 Іспас «Черемош-Вижниця»- «Прут» 3:2
13 05.10 17.00   «Спарта-Дрім-Тім»- «Іва»  3:0

 

  IX тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
33 02.10 17.00 Берегомет «Берегомет» – «Спарта-Дрім-Тім» 2:4
34       «Прут»- ФК «Остриця» +:-
35 02.10 17.00 Садгора «Садгора» – «Червона рута» 0:2
36       «Черемош-Вижниця»- «Іва» -:+
Вихідний –  «Буковина-Ретро»

 

   Фінал кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів 40+, сезону 2020 року.

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
14 10.10     «Черемош-Вижниця» –  

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області

серед ветеранів (40+)  

сезону 2020 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Буковина-Ретро» 8 7 1 0 24-3 22
2. «Спарта-Дрім-Тім» 8 7 0 1 25-8 21
3. «Іва» (с.Коровія) 8 6 1 1 23-8 19
4. «Червона рута» 8 4 0 4 10-16 12
5. «Прут» (смт.Лужани) 8 3 1 4 16-21 10
6. «Черемош-Вижниця» 8 3 0 5 19-21   9
7. «Берекол-Берегомет» 8 1 2 5 12-24 5
8. «Остриця» 8 1 1 6 4-9 4
9. «Садгора» 8 1 0 7 7-29 3

У трійці призерів-ветеранів будуть “Буковина-Ретро”, “Іва” і Спарта-Дрім-Тім”

Після матчів сьомого туру, за два тури до фінішу, в Чемпіонаті Чернівецької області з футболу серед ветеранів-2020 у віковій категорії «40+» визначилася трійка команд, яка зійде на п’єдестал за підсумками цьогорічного, хоч і скороченого, але все одно цікавого ветеранського чемпіонату.

Чернівецький «Спарта-Дрім-Тім» у вирішальному матчі розгромив на своєму полі вижницький «Черемош» з рахунком 6:2 і, таким чином, відкинув вижничан від медалей сезону, а от самий «Дрім-Тім», маючи гру в запасі, в найближчому, восьмому турі також у себе на полі прийматиме коровійську «Іву». І от ця гра дуже суттєво вплине на кінцевий розподіл призових місць, на які, як і прогнозувалося, напрацювали як «Іва» і «Дрім-Тім», так і «Буковина-Ретро».

«Ретрівці» ж в останньому турі здобули перемогу «без бою» в протистоянні з «Острицею», яка не вийшла на гру проти одного з лідерів, і наразі з «Івою» очолюють турнірну таблицю чемпіонату. Щодо «Іви», то коровійські ветерани в напруженому матчі мінімально, але дуже результативно здолали «Прут» з Лужан з рахунком 4:3.

З підвалин турнірної таблиці вибралася чернівецька «Червона рута» після гостьової перемоги над «Берегометом» і наразі вийшла на шосту позицію в чемпіонаті. А взагалі, у нижній половині «турнірки» передбачається дуже цікава кінцівка сезону, в якій кращим буде той, хто проявить характер і більше бажання перемагати…

Пропонуємо до вашої уваги результати сьомого туру, турнірну таблицю чемпіонату і анонс матчів восьмого туру + матчі Кубку області серед ветеранів:

/2 фіналу кубку , перші матчі  (15 вересня, вівторок)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
10 22.09 18.00 Лужани «Прут»  – «Черемош-Вижниця»  
11 15.09 18.00 Коровія «Іва» – «Спарта-Дрім-Тім» 0:0

  VII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
25 18.09 18.00 Коровія «Іва» – «Прут» 4:3
26 18.09 18.00 Берегомет «Берегомет» – «Червона рута» 0:2
27 18.09 18.00 Остриця ФК «Остриця» – «Буковина-Ретро» -:+
28 18.09 18.00 Олімпія «Спарта-Дрім-Тім» – «Черемош-Вижниця» 6:2
Вихідний –  «Садгора»  

VIII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
29 25.09     «Буковина-Ретро» – «Садгора»  
30 25.09   В.Кучурів «Червона рута» – ФК «Остриця»  
31 25.09   Лужани «Прут» – «Берегомет»  
32 25.09     «Спарта-Дрім-Тім» – «Іва»  
 Вихідний – «Черемош-Вижниця»    

1/2 фіналу кубку , матчі -відповіді (29 вересня, вівторок)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
12 29.09   Іспас «Черемош-Вижниця»- «Прут»  
13 29.09     «Спарта-Дрім-Тім»- «Іва»  

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  

сезону 2020 року

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Іва» (с.Коровія) 6 5 1 0 22-6 16
2. «Буковина-Ретро» 6 5 1 0 18-3 16
3. «Спарта-Дрім-Тім» 5 4 0 1 19-5 12
4. «Черемош-Вижниця» 7 3 0 4 19-21 9
5. «Прут» (смт.Лужани) 6 2 0 4 14-19 6
6. «Червона рута» 5 2 0 3 8-14 6
7. «Берекол-Берегомет» 6 1 1 4 8-18 4
8. «Остриця» 5 1 1 3 4-9 4
9. «Садгора» 6 1 0 5 7-23 3

Ветеранський чемпіонат очолюють “Іва” і “Буковина-Ретро”

Наближається до завершення Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед ветеранів-2020 у віковій категорії «40+». Команди вже встигли перейти екватор цьогорічного сезону, а вже завтра буковинські футбольні ветерани зіграють матчі сьомого туру.

Боротьба за чемпіонство і медалі цього року йде дуже запекла, адже сезон через пандемію корона вірусу скорочено і він для ветеранів складається з одного кола. Через це й кожен матч, кожне очко мають неймовірно високу ціну. В останньому, шостому турі квартет лідерів дружньо переміг своїх суперників, а от завтра в матчі «Спарта-Дрім-Тім» – «Черемош-Вижниця» може багато чого вирішитися в плані боротьби за один із комплектів нагород.

У шостому турі «Буковина-Ретро» впевнено розгромила на своєму полі «Берегомет» з рахунком 5:0, а коровійська «Іва» на виїзді перемогла «Червону руту» 4:1. Саме ці два переможці очолюють на разі турнірну таблицю чемпіонату, у обох – по 13 очок. Навздогін їм іде «Спарта-Дрім-Тім»: «команда мрії» в Лужанах здолала «Прут» з рахунком 1:3, має 9 очок у своєму активі, відстає від лідерів на чотири пункти, але й зіграла на одну гру менше за лідерів.

Також 9 очок і у вижницького «Черемоша», який на виїзді розбив «Садгору» 2:6, проте у вижничан зіграно 6 матчів, тоді як у «Спарти-Дрім-Тіма» – всього чотири. Саме тому гра сьомого туру для «Черемоша» має надзвичайно важливе значення і поразка фактично відкине їх із числа претендентів на нагороди сезону.

Тепер – ще раз про результати останнього туру, турнірна таблиця чемпіонату і анонс 7-го туру:

VI тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
21 11.09 18.00 Олімпія «Буковина-Ретро» – «Берегомет» 5:0
22 11.09 18.00 В.Кучурів «Червона рута» – «Іва» 1:4
23 11.09 18.00 Лужани «Прут» – «Дрім-Тім» 1:3
24 11.09 18.00 Садгора «Садгора» – «Черемош-Вижниця» 2:6
Вихідний –   ФК «Остриця»

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  

сезону 2020 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Іва» (с.Коровія) 5 4 1 0 18-3 13
2. «Буковина-Ретро» 5 4 1 0 18-3 13
3. «Спарта-Дрім-Тім» 4 3 0 1 13-3 9
4. «Черемош-Вижниця» 6 3 0 3 17-15 9
5. «Прут» (смт.Лужани) 5 2 0 3 11-15 6
6. «Берекол-Берегомет» 4 1 1 2 8-11 4
7. «Остриця» 4 1 1 2 4-9 4
8. «Червона рута» 4 1 0 3 6-14 3
9. «Садгора» 6 1 0 5 7-23 3

1/2 фіналу кубку , перші матчі  (15 вересня, вівторок)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
10 Лужани «Прут»  – «Черемош-Вижниця»  
11 15.09 18.00 Коровія «Іва» – «Спарта-Дрім-Тім»  

  VII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
25 18.09 18.00 Коровія «Іва» – «Прут»  
26 18.09 18.00 Берегомет «Берегомет» – «Червона рута»  
27 18.09 18.00 Остриця ФК «Остриця» – «Буковина-Ретро»  
28 18.09 18.00 «Дрім-Тім» – «Черемош-Вижниця»  
Вихідний –  «Садгора»  

 

 

    Перенесені матчі:

Дата Час Стадіон Гра рахунок
2 «Спарта-Дрім-Тім» – ФК «Остриця»  
8 «Буковина-Ретро» – «Червона рута»  

 

Лідери ветеранського чемпіонату “розкатали” між собою нічию

Початок вересня – і вже позаду половина ветеранського сезону-2020 у буковинському футболі, адже, нагадаємо, цього року Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів у віковій категорії «40+» проходить в одне коло. Відповідно, вартість кожного матчу, кожного залікового очка є дуже й дуже високою для всіх команд-учасниць.

Минулої п’ятниці команди відіграли матчі 5-го туру чемпіонату. В ньому відбувся і один із центральних матчів сезону: в Коровії зустрілися лідери чемпіонату – місцева «Іва» і чернівецька «Буковина-Ретро». Нагадаємо, у минулому сезоні «Іва» зробила у ветеранському футболі Буковини «золотий дубль», тому, відповідно, в нинішньому сезоні вона є фаворитом №1 в усіх турнірах. Але у звітному турі «Іва» змушена була задовольнитися нічиєю з принциповим суперником (1:1) і тому інтрига в чемпіонаті продовжується і, схоже, продовжуватиметься до останнього матчу. Наразі обидві команди мають по 10 очок у своєму активі.

Ще один із фаворитів сезону – «Спарта-Дрім-Тім» – розгромила в останньому матчі «Червону руту» з рахунком 7:0 і набрала на даний момент 6 очок, проте має одну перенесену гру в запасі. Також шість очок у лужанського «Прута» і «Черемоша-Вижниці», але вижничани відіграли усі п’ять матчів сезону… Якраз дві останні команди відіграли між собою у звітному турі у Вижниці, де перемогу з рахунком 3:2 святкували господарі.

До вашої уваги – всі результати V туру ветеранського чемпіонату, анонс VІ, наступного туру і турнірна таблиця сезону станом на 10 вересня-2020:

1/4 фіналу кубку , матчі –відповіді  (28 серпня, п’ятниця )

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
6 08.09 18.00 Остриця ФК «Остриця» – «Черемош-Вижниця»  
7 28.08 18.30 В.Кучурів «Червона рута» – «Спарта-Дрім-Тім» 0:1
9 28.08 18.30 Берегомет «Берегомет» –  «Прут» 1:2

 

V тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
17 04.09 18.30 Олімпія «Спарта-Дрім-Тім» – «Червона рута» 7:0
18 04.09 18.30 Коровія «Іва» – «Буковина-Ретро» 1:1
19 04.09 18.30 Остриця ФК «Остриця» – «Садгора» 0:1
20 04.09 18.30 Вижниця «Черемош-Вижниця» -«Прут» 3:2
Вихідний – «Берегомет»  

 

VI тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
21 11.09 18.00   «Буковина-Ретро» – «Берегомет»  
22 11.09 18.00   «Червона рута» – «Іва»  
23 11.09 18.00 Лужани «Прут» – «Дрім-Тім»  
24 11.09 18.00 Садгора «Садгора» – «Черемош-Вижниця»  
Вихідний –   ФК «Остриця»

1/2 фіналу кубку , перші матчі  (15 вересня, вівторок)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
10 15.09        
11 15.09        

 

 

Перенесені матчі:

Дата Час Стадіон Гра рахунок
2       «Спарта-Дрім-Тім» – ФК «Остриця»  
8       «Буковина-Ретро» – «Червона рута»  

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  

сезону 2020 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Іва» (с.Коровія) 4 3 1 0 14-2 10
2. «Буковина-Ретро» 4 3 1 0 13-3 10
3. «Спарта-Дрім-Тім» 3 2 0 1 10-2 6
4. «Черемош-Вижниця» 5 2 0 3 11-13 6
5. «Прут» (смт.Лужани) 4 2 0 2 10-12 6
6. «Берекол-Берегомет» 4 1 1 2 8-11 4
7. «Остриця» 4 1 1 2 4-9 4
8. «Червона рута» 3 1 0 2 5-10 3
9. «Садгора» 5 1 0 4 5-17 3

Лідери ветеранського чемпіонату – “Іва” і “Буковина-Ретро”

Наближається до своєї середини цьогорічний ветеранський чемпіонат Чернівецької області. Нагадаємо, що через подовжений карантин і через це – пізній старт, чемпіонат серед буковинських ветеранів у віковій категорії «40+» триватиме всього одне коло.

Минулого тижня команди зіграли матчі четвертого туру, проте, через кілька перенесених попередніх матчів і через те, що команди по черзі є вихідними від того чи іншого туру, учасники наразі мають різну кількість ігор і попри те, що позаду вже чотири тури, якісь висновки робити поки що рано.

Лідирують прогнозовано коровійська «Іва» і «Буковина-Ретро», які мають у своєму активі по три перемоги у трьох зіграних поєдинках і, відповідно, поки що демонструють стовідсотковий результат. У четвертому турі «Буковина-Ретро» в нелегкому матчі вирвала перемогу в одного зі своїх основних конкурентів на чемпіонський титул – «Спарти-Дрім-Тім» – з мінімальним рахунком 1:0, а «Іва» цього туру була вихідною.

Найкрупнішу перемогу туру одержав амбіційний «Берегомет», який в гостях розгромив «Садгору» з рахунком 0:5. «Садгора» бита з великим рахунком далеко вже не вперше в сезоні, й тому поки що логічно замикає турнірну таблицю з нулем у графі «очки» – чотири поразки у чотирьох матчах.

Відмітимо і другу поспіль перемогу в сезоні «Остриці» над «Черемошем-Вижницею» (перша перемога була здобута в Путилі, в кубковому матчі, під час проведення Сьомого Турніру пам’яті Андрія Гусіна). Цікаво, що вже цього тижня ці команди зустрінуться втретє в сезоні (!!!), у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубку Чернівецької област серед ветераніві.

А тепер – ще раз про результати четвертого туру Чемпіонату області, анонс матчів Кубку області і турнірна таблиця чемпіонату:

IV тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
13 21.08 18.30 Садгора «Садгора» – «Берегомет» 0:5
14 24.08 18.30 «Електронмаш» «Буковина-Ретро» – «Спарта-Дрім-Тім» 1:0
15 21.08 18.30 Лужани «Червона рута» – «Прут» 1:2
16 21.08 18.30 Цурень ФК «Остриця» – «Черемош-Вижниця» 2:1
Вихідний –  «Іва»

 

1/4 фіналу кубку , матчі –відповіді  (28 серпня, п’ятниця )

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
6 28.08 18.30 Цурень ФК «Остриця» – «Черемош-Вижниця»  
7 28.08 18.30 В.Кучурів «Червона рута» – «Спарта-Дрім-Тім»  
9 28.08 18.30 Берегомет «Берегомет» –  «Прут»  

 

 Перенесені матчі:

Дата Час Стадіон Гра рахунок
2       «Спарта-Дрім-Тім» – ФК «Остриця»  
8       «Буковина-Ретро» – «Червона рута»  

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  сезону 2020 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Іва» (с.Коровія) 3 3 0 0 13-1 9
2. «Буковина-Ретро» 3 3 0 0 12-2 9
3. «Прут» (смт.Лужани) 3 2 0 1 8-10 6
4. «Берекол-Берегомет» 4 1 1 2 8-11 4
5. «Остриця» 3 1 1 1 4-8 4
6. «Червона рута» 2 1 0 1 5-3 3
7. «Спарта-Дрім-Тім» 2 1 0 1 3-2 3
8. «Черемош-Вижниця» 4 1 0 3 8-11 3
9. «Садгора» 4 0 0 4 4-17 0

В чемпіонаті області серед ветеранів поки що без несподіванок

Зіграли черговий тур чемпіонату-2020 ветерани буковинського футболу у віковій категорії «40+». Ветеранський сезон поки що проходить без сюрпризів, фаворити впевнено виграють свої матчі й рухаються до чергових комплектів нагород. Наразі – позаду три тури Чемпіонату Чернівецької області, під час яких було перенесено лише два поєдинки.

У третьому, останньому турі новий гегемон буковинського ветеранського футболу – коровійська «Іва» – чітко, без проблем вдруге в цьому сезоні подолала «Садгору» (перший раз – у рамках Кубку області кілька тижнів тому) з рахунком 4:0 і зі стовідсотковим результатом – три перемоги у трьох матчах – впевнено лідирує в чемпіонаті.

Намагається не відставати від конкурента  й «Буковина-Ретро», яка розгромила в гостях лужанський «Прут» з рахунком 1:6, але має на один зіграний матч менше і тому посідає на даний момент лише друге місце в турнірній таблиці.

Перший матч в рамках чемпіоната в сезоні відіграла чернівецька «Червона рута» (до цього «Рута» відіграла лише матч Кубку області в Путилі) і теж на виїзді перемогла «Черемош-Вижницю» 1:3.

Нагадаємо, в цьому році Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+» відбувається лише в одне коло, тому вартість кожного матчу є дуже й дуже високою…

Ще раз – про всі результати ІІІ-го туру ЧО серед ветеранів:

Дата Час Стадіон Гра рахунок
9 14.08 18.30 Лужани «Прут» – «Буковина-Ретро» 1:6
10 14.08 18.30 Коровія «Іва» – «Садгора» 4:0
11 14.08 18.30 Берегомет «Берегомет» – ФК «Остриця» 2:2
12 14.08 18.30 Іспас «Черемош-Вижниця» -«Червона рута» 1:4
Вихідний – «Спарта-Дрім-Тім»

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  сезону 2020 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Іва» (с.Коровія) 3 3 0 0 13-1 9
2. «Буковина-Ретро» 2 2 0 0 11-2 6
3. «Червона рута» 1 1 0 0 4-1 3
4. «Спарта-Дрім-Тім» 1 1 0 0 3-1 3
5. «Черемош-Вижниця» 3 1 0 2 7-9 3
6. «Прут» (смт.Лужани) 2 1 0 1 6-9 3
7. «Остриця» 2 0 1 1 2-7 1
8. «Берекол-Берегомет» 3 0 1 2 3-11 1
9. «Садгора» 3 0 0 3 4-12 0

Анонсуємо наступний, четвертий тур ветеранського чемпіонату:

Дата Час Стадіон Гра рахунок
13 21.08 18.30 Садгора «Садгора» – «Берегомет»  
14 24.08 18.30 «Електронмаш» «Буковина-Ретро» – «Спарта-Дрім-Тім»  
15 21.08 18.30 Лужани «Червона рута» – «Прут»  
16 21.08 18.30 Цурень ФК «Остриця» – «Черемош-Вижниця»  
Вихідний –  «Іва»

Ветерани області теж активно грають на два “фронти”

Протягом останнього тижня буковинські футбольні ветерани відіграли поєдинки другого туру Чемпіоната області серед ветеранів і перші матчі Кубку області. Другий тур, так само, як і перший, пройшов дещо «урізаним» через перенос матчу «Буковина-Ретро» – «Червона рута», але менш цікавим через це він не став.

Більше того, особливою ноткою другого туру стало те, що в усіх трьох поєдинках, що відбулися, перемогли гості. Перемогли дуже впевнено, в двох матчах – навіть розгромно! В усіх трьох матчах господарі спромоглися забити лише один єдиний м’яч, і зробила це на своєму полі «Садгора» у двобої проти «Спарти-Дрім-Тіма» (1:3). Хоча навряд чи садгірці можуть цим тішитися…

Вони програли не тільки обидва стартових тура Чемпіоната, а й «зі свистом» вилетіли з подальшої боротьби у кваліфікаційному етапі з Кубку області серед ветеранів, тому цій команді варто приймати якісь міри якнайскоріше для того, щоби хоч якось реабілітуватися після такого провального старту сезону…

У двох інших матчах другого туру з однаковим сухо-розгромним рахунком 0:5 коровійська «Іва» на виїзді обіграла «Острицю», а «Черемош-Вижниця» трохи несподівано перемогла «Берекол-Берегомет». У команди з Берегомета, до речі, це теж друга поразка поспіль у чемпіонаті…

Результати другого туру Чемпіоната області серед ветеранів:

Дата Час Стадіон Гра рахунок
5 05.08 18.30 Цурень ФК «Остриця» – «Іва» 0:5
6 05.08 18.30 Садгора «Садгора» – «Дрім-Тім» 1:3
7 05.08 18.30 Берегомет «Берегомет»  – «Черемош-Вижниця» 0:5
Вихідний – «Прут»

Про перші матчі 1/4 Кубку області серед ветеранів ми вже писали у публікації про Турнір пам’яті Гусіна у Путилі, проте нагадаємо про них ще раз. З чотирьох запланованих протистоянь відбулося лише три, всі вони були зіграні у Путилі, а результати маємо наступні:

/4 фіналу кубку , перші матчі  (8 серпня, субота)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
2 08.08 11.00 Путила «Черемош-Вижниця» – ФК «Остриця» 2:3
3 08.08 11.00 Путила «Спарта -Дрім-Тім» – «Червона рута» 4:2
4 08.08 12.30 Путила «Іва» – «Буковина-Ретро» +:-
5 08.08 12.30 Путила «Прут» – «Берекол-Берегомет» 0:1

А тепер до вашої уваги – турнірна таблиця Чемпіоната області станом після двох турів і анонс матчів третього туру ветеранського чемпіоната Буковини:

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  сезону 2020 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Іва» (с.Коровія) 2 2 0 0 9-1 6
2. «Буковина-Ретро» 1 1 0 0 5-1 3
3. «Прут» (смт.Лужани) 1 1 0 0 5-3 3
4. «Спарта-Дрім-Тім» 1 1 0 0 3-1 3
5. «Черемош-Вижниця» 2 1 0 1 6-5 3
6. «Садгора» 2 0 0 2 4-8 0
7. «Остриця» 1 0 0 1 0-5 0
8. «Берекол-Берегомет» 2 0 0 2 1-9 0
9. «Червона рута» 0 0 0 0 0-0 0

 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
9 14.08 18.30 Лужани «Прут» – «Буковина-Ретро»  
10 14.08 18.30 Коровія «Іва» – «Садгора»  
11 14.08 18.30 Берегомет «Берегомет» – ФК «Остриця»  
12 14.08 18.30 Іспас «Черемош-Вижниця» -«Червона рута»  
Вихідний – «Дрім-Тім»

VII Турнір з футболу пам’яті Андрія Гусіна: День перший, ветеранський

Минулими вихідними на стадіоні «Карпати» ім. Андрія Гусіна в буковинському містечку Путила відбувся VII Турнір з футболу пам’яті відомого гравця Національної збірної України й київського «Динамо» Андрія Гусіна. Протягом двох днів путильчани й гості міста мали можливість спостерігати за цікавими матчами ветеранських, аматорських і юнацьких команд, а також бути присутніми на урочистому відкритті турніру.

В суботу, 8 серпня, в рамках Турніру пам’яті Андрія Гусіна на полі стадіону «Карпати» вже другий рік поспіль змагалися кращі ветеранські команди Буковини, які проводили тут перші чвертьфінальні матчі розіграшу Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів сезону-2020 у віковій категорії «40+».

Замість запланованих чотирьох поєдинків було зіграно три. Команда з Чернівців «Буковина-Ретро» на гру проти свого суперника – коровійської «Іви» – не з’явилася й тому їй було зараховано технічну поразку. А саме «Іва» в минулому сезоні зробила «золотий дубль» у ветеранському футболі Буковини, перемігши як у чемпіонаті, так і в Кубку…

Найяскравішу гру видали чернівецькі «Спарта-Дрім-Тім» і «Червона рута». В ході матчу «дрімтімівці» вигравали з рахунком 3:0, після чого «Червоній руті» вдалося відновити інтригу в матчі й забити два м’ячі у відповідь. Та перемогти цього дня судилося все ж «Спарті-Дрім-Тім», яка влучила у ворота суперника вчетверте. 4:2.

Результативним виявився й поєдинок «Остриці» й «Черемоша-Вижниці», де у запеклій боротьбі перемогу з рахунком 3:2 здобула команда з Остриці, а в матчі лужанського «Прута» й «Берегомета» – такому собі «дербі» Кіцманського району – мінімально, з рахунком 1:0, переміг «Берекол-Берегомет».

1/4 фіналу кубку , перші матчі  (8 серпня, субота)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
2 08.08 11.00 Путила «Черемош-Вижниця» – ФК «Остриця»  2:3
3 08.08 11.00 Путила «Спарта -Дрім-Тім» – «Червона рута»  4:2
4 08.08 12.30 Путила «Іва» – «Буковина-Ретро»  +:-
5 08.08 12.30 Путила «Прут» – «Берекол-Берегомет»  0:1

Це була програма першого дня Турніру пам’яті Андрія Гусіна в Путилі, а про події другого дня – офіційної частини турніру – чекайте найближчими годинами.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, А-3 SPORT MEDIA PRODUCTION

Відбувся старт ветеранських Кубку і Чемпіоната області-2020

Останнього тижня липня нарешті стартував довгоочікуваний Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+». Це – останній офіційний футбольний турнір на Буковині, який щойно розпочався, адже напередодні, 27 липня, ветеранські команди зіграли перший матч сезону в рамках Кубку Області. В ньому зустрілися діючий чемпіон області коровійська «Іва» і «Садгора».

Не дивлячись на те, що чемпіону належало зіграти на виїзді, «Іва» із своїм завданням – перемогти – більше ніж справилася, і на садгірському футбольному полі розгромила господарів із непристойним рахунком 1:8, чим забезпечила собі участь в матчах 1/4 фінала Кубку, які відбудуться вже найближчими вихідними в рамках Турніру пам’яті Андрія Гусіна в Путилі.

Що стосується першого туру ветеранського Чемпіоната області, то було зіграно лише три поєдинки. Протистояння «Спарта-Дрім-Тім» – «Остриця» було перенесено, про дату гри буде повідомлено додатково. До речі, переноситься й гра другого туру Чемпіоната області «Буковина-Ретро» – «Червона рута», яка мала б відбутися завтра. Дата її проведення поки що теж є невідомою.

Отже, вертаємося до подій першого туру ветеранського чемпіоната-2020. «Садгора» програла стартовий поєдинок і в чемпіонаті, цього разу – на виїзді луганському «Пруту», з рахунком 5:3 і її перспективи на сезон вимальовуються не такими вже й райдужними…

Натомість «Іва» з Коровії перемогла також і в грі чемпіоната. На своєму полі «Іва» без особливих питань здолала «Берекол-Берегомет» з рахунком 4:1 і тим самим впевнено підтверджує свої лідерські амбіції й на сезон-2020. Крупно переміг у цьому турі й конкурент «Іви» – чернівецька «Буковина-Ретро». «Ретрівці» розгромили на виїзді «Черемош-Вижницю» з рахунком 1:5.

І ще раз про результати першого туру Чемпіоната області серед ветеранів і матча Кубку області:

Кубок Чернівецької області серед ветеранів 40+ сезону 2020 року

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
1 27.07 18.30 Садгора «Садгора» – «Іва» 1:8

I тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
1 31.07 18.30 Лужани «Прут» – «Садгора» 5:3
2 перенос     «Спарта-Дрім-Тім» – ФК «Остриця»  
3 31.07 18.30 Коровія «Іва» – «Берекол-Берегомет» 4:1
4 31.07 18.30 Іспас «Черемош-Вижниця» – «Буковина-Ретро» 1:5
Вихідний – «Червона рута»

Анонсуємо матчі ІІ туру Чемпіоната  області, який стартує вже завтра:

II тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
5 05.08 18.30 Цурень ФК «Остриця» – «Іва»  
6 05.08 18.30 Садгора «Садгора» – «Дрім-Тім»  
7 05.08 18.30 Берегомет «Берегомет»  – «Черемош-Вижниця»  
8 перенос     «Буковина-Ретро» – «Червона рута»  
Вихідний – «Прут»

Ветерани буковинського футболу – на старт!

З понеділка наступного тижня нарешті стартує футбольний сезон і в буковинських ветеранів у віковій категорії «40+». Ветерани буковинського футболу вступають у боротьбу останніми, й тому, відповідно до багатьох чинників, цього року основний ветеранський турнір – Чемпіонат – складатиметься лише з одного кола.

З іншої сторони, радує й обнадіює той факт, що чемпіонат складатиметься з 10-ти команд, в тому числі й двох представників гірської зони нашого краю. Це – «Ветеран-Путила» і «Черемош-Вижниця». Звичайно, не обійдеться й без еліти ветеранського футболу – чернівецькі «Буковина-Ретро» та «Дрім-Тім» і діючий чемпіон області коровійська «Іва» націлені на найвищі нагороди сезону-2020.

В Чемпіонаті Чернівецької області з футболу серед ветеранів сезону-2020 також зіграють лужанський «Прут», чернівецькі «Червона рута» і «Садгора», «Берегомет» і представник герцаївщини «Остриця». Отже, дев’ять турів запеклих ветеранських баталій шанувальникам футболу Буковини цього року все ж гарантовано!

Стартує ветеранський сезон матчем кваліфікаційного раунду Кубку Чернівецької області між «Садгорою» та «Івою» вже в понеділок, 27 липня, а вже у п’ятницю, 31 липня, відбудуться ігри першого туру чемпіонату області. Календар на перші тури чемпіонату й поєдинки Кубку – до вашої уваги:

Кубок Чернівецької області серед ветеранів 40+ сезону 2020 року

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
1 27.07 18.30 Садгора «Садгора» – «Іва»  

I тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
1 31.07 18.30 Студмістечко «Червона рута»- «Ветеран-Путила»  
2 31.07 18.30 Лужани «Прут» – «Садгора»  
3 31.07 18.30 «Електронмаш» «Дрім-Тім» – ФК «Остриця»  
4 31.07 18.30 Коровія «Іва» – «Берегомет»  
5 31.07 18.30 Іспас «Черемош-Вижниця» – «Буковина-Ретро»  

II тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
6 05.08 18.30 Цурень ФК «Остриця» – «Іва»  
7 05.08 18.30 Садгора «Садгора» – «Дрім-Тім»  
8 05.08 18.30 Путила «Ветеран-Путила» – «Прут»  
9 05.08 18.30 «Електронмаш» «Буковина-Ретро» – «Червона рута»  
10 05.08 18.30 Берегомет «Берегомет»  – «Черемош-Вижниця»  

1/4 фіналу кубку , перші матчі  (8 серпня, субота)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
2 08.08 11.00 Путила «Ветеран-Путила» – ФК «Остриця»  
3 08.08 11.00 Путила «Дрім-Тім» – «Червона рута»  
4 08.08 12.30 Путила Переможець гри №1 – «Буковина-Ретро»  
5 08.08 12.30 Путила «Прут» – «Берегомет»  

III тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
11 14.08 18.30 Лужани «Прут» – «Буковина-Ретро»  
12 14.08 18.30 «Електронмаш» «Дрім-Тім» – «Ветеран-Путила»  
13 14.08 18.30 Коровія «Іва» – «Садгора»  
14 14.08 18.30 Берегомет «Берегомет» – ФК «Остриця»  
15 14.08 18.30 Іспас «Черемош-Вижниця» -«Червона рута»  

IV тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
16 21.08 18.30 Садгора «Садгора» – «Берегомет»  
17 21.08 18.30 Путила «Ветеран-Путила» – «Іва»  
18 21.08 18.30 «Електронмаш» «Буковина-Ретро» – «Дрім-Тім»  
19 21.08 18.30 Студмістечко «Червона рута» – «Прут»  
20 21.08 18.30 Цурень ФК «Остриця» – «Черемош-Вижниця»  

1/4 фіналу кубку , матчі –відповіді  (28 серпня, п’ятниця )

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
6 28.08 18.30 Цурень ФК «Остриця» – «Ветеран-Путила»  
7 28.08 18.30 Студмістечко «Червона рута» – «Дрім-Тім»  
8 28.08 18.30 «Електронмаш» «Буковина-Ретро» – Переможець гри №1  
9 28.08 18.30 Берегомет «Берегомет» –  «Прут»  

У ветеранському чемпіонаті області залишилося зіграти ще два тури

До закінчення Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії 40+ залишилося всього два тури. Сезон-2019 вийшов неймовірно цікавим і багатим на події, а також і на несподіванки. Так, провалилася на всіх обласних фронтах «Буковина-Ретро» – команда, яка до цього безроздільно домінувала у ветеранському футболі Буковини. «Ретрівці» нічого не змогли протиставити коровійській «Іві» у фіналі Кубку області, а в чемпіонаті не те, що давно не претендують на чемпіонство, а й навіть на друге місце…

Будемо вважати, що «Буковина-Ретро» взяла паузу для перезавантаження і в наступному сезоні ми знову побачимо її на висоті, в готовності боротися за обласні трофеї ветеранського футболу, а цього року виправити ситуацію вже немає можливості.

Щодо боротьби за чемпіонство, то тут усе може вирішитися вже цього тижня, у матчі двох команд, що посідають перше і друге місця у турнірній таблиці. Це – «Іва» з Коровії та чернівецький «Дрім-Тім» відповідно. Команді з Коровії достатньо в цьому матчі зіграти внічию, щоби здобути «золотий дубль» сезону, вперше в історії свого існування, і, схоже, команда готова до цього!

Зрештою, медалісти чемпіонату вже визначені і в боротьбу за місце на п’єдесталі вже ніхто не втрутиться. Боротьба передбачається лише за 4-5 місця, між «Герцою» та «Прутом», але це навряд чи буде чимось принциповим і важливим…

Наводимо результати чотирьох останніх турів чемпіонату і турнірну таблицю станом на 18 жовтня:

XIII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
49 20.09 18.00 Цурень «Герца»- «Прут» 4:1
51 20.09 18.15 Електронмаш «Дрім-Тім»- «Фазенда» 6:3
52 20.09 18.00 Путила «Путила»- «Буковина-Ретро» 0:1
Вихідний – «Червона рута»

14-й тур

«Іва» – «Герца» – 3:1

«Прут» – «Фазенда» – 1:0

«Садгора» – «Буковина-Ретро» – 4:2

XV тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
57 03.10 17.00 Цурень «Герца»- «Фазенда» 3:0
58 03.10 17.00 Коровія «Іва»- «Буковина-Ретро»   2:1
59 03.10 17.00 Лужани «Прут»- «Червона рута» 4:2
60       «Дрім-Тім»- «Путила» +:-
Вихідний – «Садгора»

16-й тур

«Фазенда» – «Червона рута» – 2:1

«Прут» – «Путила» – 2:1

«Садгора» – «Дрім-Тім» – 1:6

Турнірна таблиця чемпіонату

 1. «Іва» – 40 (14)
 2. «Дрім-Тім» – 34 (13)
 3. «Буковина-Ретро» – 26 (14)
 4. «Герца» – 20 (13)
 5. «Прут» – 19 (14)
 6. «Садгора» – 12 (14)
 7. «Червона рута» – 10 (13)
 8. «Путила» – 9 (14)
 9. «Фазенда» – 7 (14)

Кубок області серед ветеранів – в руках “Іви” з Коровії!

Добіг до свого завершення перший з великих ветеранських турнірів сезону з футболу на Буковині. В понеділок, 14 жовтня. В День Захисника України дві кращі ветеранські команди краю зіграли фінальний матч Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії 40+ на стадіоні чернівецького ФОК «Олімпія».

Цього року у фіналі зустрілися коровійська «Іва» і «Буковина-Ретро», без якої не обходиться жоден ветеранський фінал останніх років. Станом на сьогоднішній день вже зрозуміло, що «ретрівці» у 2019 році склали з себе повноваження чемпіонів області, й тому цей поєдинок був єдиним шансом для «Буковини» завершити цей сезон хоча б із якимось одним трофеєм.

Але «Іва» стала справжнім відкриттям сезону, що закінчується! Команда впевнено лідирує в чемпіонаті області й «однією ногою» вже почувається на «чемпіонському троні», а у фіналі Кубку області виступила не менш потужно і фактично вже в першому таймі забезпечила собі перемогу.

Навіть після того, як «Іва» повела у рахунку 2:0 на 34-й хвилині, «ретрівці» не здалися і зробили усе для того, щоби зберегти інтригу в матчі. На два голи однієї легенди буковинського футболу – Руслана Гунчака – «Буковина-Ретро» майже одразу відповіла голом з пенальті від іншої легенди – Віктора Мглинця, але команді з Коровії вже невдовзі вдалося відновити перевагу у два м’ячі.

Третій гол «Іви», так само, як і останній, четвертий, забив ще один відомий гравець – Сергій Янчик, і тим самим «Іва» з Коровії вперше (!!!) у своїй історії стала володарем Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів. 4:1 – такий остаточний рахунок матчу, і «Іва» на всіх парАх іде до свого першого в історії існування команди «золотого ветеранського дубля»!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

У ветеранському чемпіонаті області – двовладдя!

Розпалюються пристрасті у ветеранському чемпіонаті Чернівецької області з футболу. Цього року його можна назвати, напевно, найцікавішим із тих, що пройшли останнім часом, адже на «золото» сезону реально претендують відразу три команди – «Дрім-Тім», «Буковина-Ретро» і коровійська «Іва»!

Лідер чемпіонату – чернівецький «Дрім-Тім» – в ХІ-му турі сам загострив ситуацію, втративши очки в Цурені в поєдинку проти «Герци» (нульова нічия) і тим самим ближче до себе підпустив як «ретрівців», так і коровійську «Іву», яка часу не гаяла і розгромила у виїздній грі «Червону руту» в Чернівцях з рахунком 2:7.

В останньому, ХІІ-му турі, обидві команди впевнено перемогли своїх суперників: «Дрім-Тім» вдома здолав лужанський «Прут» 2:0, а «Іва» знову на виїзді розбила «Путилу» 2:6, і, таким чином, вони наразі поділяють між собою перше місце у турнірній таблиці з 25-ма очками в активі.

На два очки від них відстає «Буковина-Ретро», але, до того ж, «ретрівці» зіграли на одну гру більше від лідерів і тому їм на фініші чемпіонату буде складніше за опонентів. Якщо минулого туру перемога над аутсайдером чемпіонату – «Фазендою» – далася «Буковині» легко (рахунок 6:1), то в останній грі «ретрівці» ледь у черговий раз не втратили очки проти «Червоної рути». В результаті – важка перемога 4:3 і «Буковина-Ретро» продовжує гонитву за лідерами.

До вашої уваги – всі результати двох останніх турів Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії 40+:

XI тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
41 06.09 18.00 Цурень «Герца»- «Дрім-Тім» 0:0
42 06.09 18.00 Путила «Путила»- «Садгора» 4:4
43 07.09 10.00 Студмістечко «Червона рута»- «Іва» 2:7
44 06.09 19.00 Електронмаш «Буковина-Ретро»- «Фазенда» 6:1

XII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
45 13.09 18.00 Садгора «Садгора»- «Герца» 2:3
46 13.09 18.00 Жучка «Дрім-Тім»- «Прут» 2:0
47 13.09 18.00 Путила «Путила»- «Іва» 2:6
48 14.09 10.00 Студмістечко «Червона рута»- «Буковина-Ретро» 3:4
Вихідний – «Фазенда»

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  сезону 2019 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Іва» (с.Коровія) 9 8 1 0 43-10 25
2. «Дрім-Тім» 9 8 1 0 26-6 25
3. «Буковина-Ретро» 10 7 2 1 43-16 23
4. «Герца» 11 3 5 3 19-17 14
5. «Червона рута» 11 3 1 7 21-29 10
6. «Прут» (смт.Лужани) 10 3 1 6 17-29 10
7. «Садгора» 11 2 3 6 18-34 9
8. «Путила» 10 1 3 6 22-36 6
9. «Фазенда» 9 1 1 7 12-35 4

В наступному, ХІІІ турі чемпіонату зіграють:

Дата Час Стадіон Гра рахунок
49 20.09   Герца «Герца»- «Прут»  
50 20.09   Садгора «Садгора»- «Іва»  
51 20.09   Жучка «Дрім-Тім»- «Фазенда»  
52 20.09   Путила «Путила»- «Буковина-Ретро»  
Вихідний – «Червона рута»

Визначилися півфіналісти ветеранського Кубку області

Команди-учасниці ветеранського Кубку області з футболу відіграли в серпні матчі ¼ фінала і перші поєдинки півфінальної стадії. Перші чвертьфінали, нагадаємо, відбулися у Путилі, 10 серпня, в рамках щорічного традиційного Турніру з футболу пам’яті Андрія Гусіна, а матчі-відповіді буковинські ветерани відіграли вже 16-20 серпня.

Єдиною грою, яка не відбулася в серії ігор-відповідей, стала передбачено цікава битва між «Буковиною-Ретро» і «Путилою». Проте, напевно, зважаючи на бойову нічию в Путилі 5:5, горяни в гості до «ретрівців» не приїхали і, таким чином, пропустили «Буковину» до стадії півфіналів-2019.

Двічи на цій стадії була розгромлена чернівецька «Фазенда» спочатку в Путилі в «домашньому» матчі «фазендейро» поступилися «всуху» команді «Прут» 0:5, а на полі «Прута», в Лужанах, господарі знову розбили суперника, тепер вже з рахунком 5:1, і без проблем вийшли до кубкового півфінала.

Не мав проблем із своїм суперником і чернівецький «Дрім-Тім». «Команда мрії» впевнено і солідно двічи обіграла «Червону руту» – 3:1 – на виїзді і 3:0 – вдома. Враховуючи перемогу «дрімтімівців» над цим опонентом і в рамках Чемпіонату області серед ветеранів, маємо солідну перевагу цієї команди над «Червоною рутою» у всьому сезоні.

Потужно у чвертьфіналах відіграла і коровійська «Іва». Якщо в Путили, у виїздному матчі, «Іва» розійшлася нічиєю з «Садгорою», до на своєму полі коровійська команда вщент рознесла свого суперника з рахунком 7:1 і вперше у своїй історії забезпечила собі участь в обласному ветеранському кубковому півфіналі.

І ще раз – про всі результати стадії 1/4 фінала ветеранського Кубку:

ФК “Путила” – “Буковина-Ретро” Чернівці – 5:5 (-:+)

“Прут” Лужани – “Фазенда” Чернівці – 5:1 (5:0)

“Червона рута” Чернівці – “Дрім-Тім” Чернівці – 1:3 (0:3)

“Іва” Коровія – “Садгора” Чернівці – 7:1 (1:1)

Таким чином, у півфіналах Кубку чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії 40+ сезону 2019 року зійдуться:

«Прут» Лужани – «Іва» Коровія

«Дрім-Тім» Чернівці – «Буковина-Ретро» Чернівці

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, А-2 SPORT MEDIA PRODUCTION, спеціально для ФФЧО

В Чемпіонаті області серед ветеранів “Дрім-Тім” знову перемагає і продовжує утримувати лідерство

В Чемпіонаті Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+» минулими вихідними були зіграні матчі 5-го туру. За рідкісним у цьому сезоні випадком команди-учасниці відіграли усі чотири матчі туру, в той час як протягом попередніх чотирьох турів маємо 5 перенесених ігор. Загалом, жодна з дев’яти команд чемпіонату усі 5 матчів не зіграла, тому про розташування учасників у турнірній таблиці можна говорити лише відносно.

Поки що лідерської ходи притримується чернівецький «Дрім-Тім», який на даний момент очолює весь пелотон. Команда грає доволі результативно і поки що є найрезультативнішою «скуадрою» чемпіонату. В четвертому турі «Команда мрії» без проблем перемогла «Путилу», яка зіграла в сезоні свій перший матч, з рахунком 1:4, а після цього також у виїздній грі впевнено переграла «Червону руту» 3:1.

На другій позиції йде чинний чемпіон області «Буковина-Ретро». Гру «ретрівців» четвертого туру проти коровійської «Іви» було перенесено, а останній матч «Буковина» провела традиційно сильно і каменя на камені не залишила від «Садгори». Рахунок 7:0 говорить самий за себе і коментарів, ніби, тут і не треба… Зазначимо лише, що «ретрівці» мають на одну зіграну гру менше від лідера чемпіонату.

Наймиролюбнішою командою сезону є поки що «Герца», яка має у своєму активі дві нічиї. До речі, їх було зафіксовано саме протягом двох останніх турів: спочатку 0:0 у грі проти «Фазенди» у Чернівцях, а потім і вдома, в матчі з «Івою», хоча там вже була результативна нічия 2:2.

Основна маса команд розташувалася всередині турнірної таблиці і більш предметно про їх розташування й перспективи можна буде говорити лише після того, як вони зіграють перенесені матчі. Наразі ж з-поміж усіх виділяється лише «Дрім-Тім», але це ще тільки початок чемпіонату…

IV тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
13 07.06 19.00 Жучка «Фазенда» – «Герца» 0:0
15 08.06 10.00 Студмістечко «Червона рута» – «Прут» 4:1
16 07.06 19.00 Путила «Путила» – «Дрім-Тім» 1:4

V тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
17 14.06 19.00 Герца «Герца» – «Іва» 2:2
18 14.06 19.00 Жучка «Фазенда» – «Прут» 2:3
19 14.06 19.00 В.Кучурів «Буковина-Ретро» – «Садгора» 7:0
20 15.06 10.00 Студмістечко «Червона рута» – «Дрім-Тім» 1:3
Вихідний – «Путила»

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  сезону 2019 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Дрім-Тім» 4 4 0 0 15-4 12
2. «Буковина-Ретро» 3 2 0 1 10-3 6
3. «Прут» (смт.Лужани) 4 2 0 2 9-13 6
4. «Герца» 4 1 2 1 4-4 5
5. «Іва» (с.Коровія) 2 1 1 0 8-4 4
6. «Фазенда» 4 1 1 2 5-5 4
7. «Червона рута» 4 1 0 3 5-7 3
8. «Садгора» 4 1 0 3 4-17 3
9. «Путила» 1 0 0 1 1-4 0

В наступному турі зіграють:

VI тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
21 21.06 19.00 Лужани «Прут» – «Герца»  
22 21.06 19.00 Коровія «Іва» – «Садгора»  
23 21.06 19.00 Жучка «Фазенда» – «Дрім-Тім»  
24 21.06 19.00 В.Кучурів «Буковина-Ретро» – «Путила»  
Вихідний – «Червона рута»

“Дрім-Тім” очолює чемпіонат області серед ветеранів

Набирає хід цьогорічний Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів у віковій категорії «40+» – основний футбольний ветеранський турнір Буковини, якій щорічно збирає найсильніших футболістів старшого віку з усього краю.

У 2019 році в Чемпіонаті стартувало дев’ять команд і сезон обіцяє бути дуже й дуже цікавим. Проте, через певні обставини, вже на старті Чемпіонату маємо чотири перенесених гри, й тому наразі уявити повну картину в турнірній таблиці майже неможливо. Так, вже зі старту є певні сюрпризи й несподіванки, але саме тим і цікаві такі турніри, де є інтрига й неочікуваність.

Так, другий тур Чемпіонату склався лише з двох ігор і став туром гостьових перемог: «Герца» на полі «Студмістечка» мінімально, з рахунком 0:1 перемогла чернівецьку «Червону руту», а «Прут» впевнено здолав у Садгорі місцеву команду 3:1.

Минулого уїк-енду ця тенденція частково продовжилася. «Червона рута» знову «провалилася» в домашньому матчі й поступилася «Фазенді» 0:2, а діючий чемпіон області «Буковина-Ретро» на виїзді подолала «Герцу» з рахунком 1:2, і лише «Дрім-Тім» у домашньому поєдинку безапеляційно розгромив «Садгору» 6:1 і підтвердив свій статус лідера чемпіонату.

Поки що жодної гри в сезоні не зіграв минулорічний фіналіст Кубку області «Путила», й тому робити висновки про лідерів і аутсайдерів, напевно, поки що рано. Можливо, четвертий тур частково дасть відповіді на запитання, адже планується провести усі чотири матчі туру, але про це ми дізнаємося за кілька днів.

Поки що пропонуємо вам результати матчів двох останніх тижнів і турнірну таблицю чемпіонату станом на сьогодні:

II тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
5 25.05 10.00 Студмістечко «Червона рута» – «Герца» 0:1
8 24.05 18.30 Садгора «Садгора» – «Прут» 1:3
 Вихідний – «Буковина-Ретро» 

III тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
9 31.05 19.00 Герца «Герца» – «Буковина-Ретро»  1:2
10 01.06 10.00 Студмістечко «Червона рута» – «Фазенда» 0:2
12 31.05 19.00 Жучка «Дрім-Тім» – «Садгора» 6:1
Вихідний – «Іва»

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  сезону 2019 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Дрім-Тім» 2 2 0 0 8-2 6
2. «Іва» (с.Коровія) 1 1 0 0 6:2 3
3. «Фазенда» 2 1 0 1 3-2 3
4. «Буковина-Ретро» 2 1 0 1 3-3 3
5. «Герца» 2 1 0 1 2-2 3
6. «Прут» (смт.Лужани) 2 1 0 1 5-7 3
7. «Садгора» 3 1 0 2 4-10 3
8. «Червона рута» 2 0 0 2 0-3 0
9. «Путила» 0 0 0 0 0-0 0

Цього тижня зіграють:

IV тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
13 07.06 19.00 Жучка «Фазенда» – «Герца»  
14 07.06 19.00 В.Кучурів «Буковина-Ретро»   – «Іва»  
15 08.06 10.00 Студмістечко «Червона рута» – «Прут»  
16 07.06 19.00 Путила «Путила» – «Дрім-Тім»  
Вихідний – «Садгора»

На Турнірі пам’яті Костіва і Пукая перемагає “Буковина-Ретро”

В неділю, 7 квітня, на штучному футбольному майданчику Студмістечка ЧНУ завершився перший в історії буковинського футболу Турніру з міні-футболу пам’яті Олега Костіва і Віталія Пукая серед ветеранів у віковій категорії «40+», який було організовано друзями й рідними Олега і Віталія за сприяння Федерації футболу Чернівецької області.

В останній день змагань глядачі побачили матчі третього туру, які остаточно розставили всі команди по місцям, хоча перше і останнє місця були визначені ще за підсумками другого туру. Так, «Буковина-Ретро» впевнено перемогла і в третьому матчі свого суперника, яким була коровійська «Іва». Команда з Коровії не мала шансів піднятися з останнього, четвертого місця, але все ж дала бій переможцю турніру. Перемога «ретрівців» з рахунком 5:2 лише підтвердила їх перевагу на усіма іншими ветеранськими командами області і офіційно принесла їм чемпіонський титул Меморіалу Костіва і Пукая.

В поєдинку за другу/третю сходинки зійшлися «Дрім-Тім-ветеран» і «Митник». Гра вийшла цікавою і напруженою, і долю її вирішив один єдиний забитий м’яч. М’яч у ворота відомого воротаря, колишнього кіпера збірної Казахстана Нестеренка, який на цьому турнірі захищав кольори «дрімтімівців». Нестеренко багато разів виручив свою команду, і у випадку з пропущеним м’ячем зовсім вина не його, а захисників, які не підстрахували свого воротаря.

Отже, маємо наступні результати і остаточне розташування команд у турнірній таблиці:

«Буковина-Ретро» – «Іва» Коровія – 5:2

«Митник» – «Дрім-Тім-ветеран» – 1:0

 1. «Буковина-Ретро» – 9 (14-3)
 2. «Митник» – 6 (12-3)
 3. «Дрім-Тім-ветеран» – 3 (1-7)
 4. «Іва» Коровія – 0 (3-16)

На церемонію офіційного нагородження завітали батьки Олега Костіва, голови обласної і міської федерацій футболу Василь Орлецький та Сергій Задорожняк, президент ФК «Університет» Микола Осадець, співорганізатор турніру Григорій Токар, а також заступник голови ФФЧО Василь Вінтоник.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

На Меморіалі Костіва і Пукая серед ветеранів відіграли два тури

5 квітня, у п’ятницю, на штучному футбольному майданчику Студмістечка ЧНУ стартував перший в історії буковинського футболу Турніру з міні-футболу пам’яті Олега Костіва і Віталія Пукая серед ветеранів у віковій категорії «40+». Організовано було турнір друзями й рідними Олега і Віталія за сприяння Федерації футболу Чернівецької області.

В боротьбу за чемпіонський титул вступили чотири команди – «Буковина-Ретро», «Митник», «Дрім-Тім-ветеран» і коровійська «Іва». І вже перший тур подарував уболівальникам цікавий, атакуючий футбол у виконанні кращих ветеранів крайового футболу!

Найцікавішим поки що матчем турніру став самий перший – поєдинок «Буковини-Ретро» і «Митника». Ретрівці швидко відкрили рахунок у матчі і трохи віддали ініціативу супернику, проте не забували й про власні випади. Які, як то кажуть, і добили «митників». Перша половина гри закінчилася з рахунком 3:0 на користь «Ретро», але, враховуючи перебіг подій у матчі, не варто було очікувати на спокійне життя у другому таймі. «Митник» активізувався, провів ряд потужних атак, але відзначився лише одного разу. На самому початку тайму «митники» пробили пенальті й дещо зкоротили відставання,  а більшого їм не дозволила «Буковина». У підсумку – 3:1 на користь «Буковини-Ретро».

У рівній боротьбі пройшов поєдинок «Дрім-Тім-ветерана» і коровійської «Іви». Тут слід відмітити воротарів обидвох команд, які багато разів змушені були вступати у гру після помилок власних захисників. Більше роботи було у кіпера «Іви» Подольського, проте одного разу не встояв і він. У другому таймі дрімтімівці забили м’яча у ворота опонентів, який і став вирішальним у цьому протистоянні. Тут маємо мінімальну перемогу «Дрім-Тіма» з рахунком 1:0.

Другий тур став не те, що результативним, а гіперрезультативним! В обидвох матчах голи забивалися на будь-який смак і ті, хто відвідав поєдинки другого дня змагань, навряд чи пожалкували про це! Спочатку «Буковина-Ретро» просто «рознесла» свого принципового суперника – «Дрім-Тім». Що казати, якщо вже на третій хвилині матчу рахунок був 3:0 на користь ретрівців! Хід гри тільки доказав перевагу «Буковини», яка, власне, цією перемогою забезпечила собі перемогу в турнірі в цілому. 6:0 – такий підсумковий результат гри «Буковина-Ретро» – «Дрім-Тім-ветеран».

А от «Митник» влаштував коровійській «Іві» справжній «варфоломеєвський день». Він не те, що розніс, а просто декласував команду з Коровії, забивши в її ворота 10 (!!!) м’ячів! Протягом усієї гри «митники» домінували на полі й не дали супернику навіть найменшого шансу надії. Рахунок матчу – 10:1 – дає «Митнику» непогані шанси на другу підсумкову позицію в турнірі, але для цього ще треба буде перемогти в останньому турі дрімтімівців.

1 тур

“Буковина-Ретро” – “Митник” – 3:1
“Дрім-Тім-ветеран” – “Іва” Коровія – 1:0

2 тур

“Буковина-Ретро” – “Дрім-Тім-ветеран” – 6:0
“Митник” – “Іва” Коровія – 10:1

В останньому, третьому турі зустрінуться:

13-00 – «Іва» – «Буковина-Ретро»

14-00 – «Митник» – «Дрім-Тім-ветеран»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

На Меморіалі Костіва і Пукая цього року змагатимуться ветерани

Квітень-2019 у буковинському футболі розпочинається з першого в історій краю Турніру з міні-футболу пам’яті Олега Костіва і Віталія Пукая серед ветеранів у віковій категорії «40+». За цей міжсезонний трофей змагатиметься четвірка команд – «Буковина-Ретро», «Митник», «Дрім-Тім-ветеран» і коровійська «Іва».

Змагання відбудуться на штучному футбольному майданчику Студмістечка ЧНУ в Чернівцях з 5 по 7 квітня і стануть непоганою «розминкою» для тих ветеранських команд, які планують зіграти в Чемпіонаті Чернівецької області з футболу серед ветеранів-2019.

Цікаво, до протягом 12-ти років поспіль Меморіал Костіва і Пукая проводився серед аматорських команд, минулого року через певні моменти «взяв паузу», а нині, завдяки ініціативі друзів Олега і Віталія, їх родин і Федерації футболу Чернівецької області, стартує у просторі ветеранського футболу.

Запрошуємо всіх шанувальників футболу відвідати поєдинки турніру, адже на вас очікують шість матчів протягом трьох днів змагань. Додаємо розклад ігор, проте, зауважуємо, що в процесі підготовки можливі зміни, про які ми повідомимо на нашій сторінці в соціальній мережі Фейсбук, або виправимо в даному матеріалі!

5 квітня

15-30 – «Буковина-Ретро» – «Митник»

16-30 – «Дрім-Тім-ветеран» – «Іва»

6 квітня

14-00 – «Дрім-Тім-ветеран» – «Буковина-Ретро»

15-00 – «Митник» – «Іва»

7 квітня

13-00 – «Іва» – «Буковина-Ретро»

14-00 – «Митник» – «Дрім-Тім-ветеран»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

“Буковина-Ретро”, “Іва”, “Дрім-Тім” – так виглядає подіум “Буковинської зими-2019”

У Волоці минулого тижня закінчився перший в історії буковинського футболу турнір з міні-футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+» під назвою «Буковинська зима», який по праву можна вважати зимовим ветеранським чемпіонатом Буковини. До «фінішної» прямої дійшли вісім команд, і, не зважаючи на те, що останній тур чемпіонату фактично нічого не вирішував, команди-учасниці продемонстрували цікавий та результативний футбол і достойно відмітили завершення турніру.

Чернівецький «Віват» на матч проти «новозпеченого» чемпіона «Буковини-Ретро» так і не зібрався й тому «ретрівці» без «зайвої крові» офіційно оформили свою перемогу в турнірі. А от «Червона рута», яка ще мала слабку надію на медалі «Буковинської зими», абсолютно нічого не змогла протиставити коровійській «Іві». І про це, без зайвих слів, говорить рахунок матчу – 7:0 на користь «Іви». Команда з Коровії, таким чином, заробляє «срібні» медалі турніру.

«Бронзу» здобуває «Дрім-Тім», який впевнено «розібрався» з «Садгорою», і теж «всуху» – 3:0. Саме трійка «Буковина-Ретро», «Іва» і «Дрім-Тім» виглядала «на голову» сильнішою за всіх інших і саме вона справедливо «окупувала» подіум «Буковинської зими».

Єдиною командою, яка змінила за підсумками останнього, 8-го туру змагань своє місце у турнірній таблиці, стала «Новоселиця». Новосельчани, як і їх опонент, мали протягом турніру певні проблеми зі складом, але у звітному поєдинку без особливих питань перемогли «Рошу» з рахунком 2:0 і залишили суперників на останньому місці. Без перемог, з відставанням від найближчого суперника на три очки, але більше від «Роші» у власні ворота за вісім турів пропустила все ж таки саме «Новоселиця»!

8 тур :

“Новоселиця” – “Роша” 2:0

“Дрім-Тім” – “Садгора” 3:0

“Іва” Коровія – “Червона Рута” 7:0

“Буковина-Ретро” – “Віват” +:-

Підсумкова Турнірна таблиця “Буковинської зими-2010” – до вашої Уваги:

 1. “Буковина-Ретро” – 21
 2. “Іва” – 18
 3. “Дрім-Тім” – 15
 4. “Червона рута” – 12
 5. “Садгора” – 6
 6. “Новоселиця” – 6
 7. “Віват” – 4
 8. “Роша” – 1

Останній тур “Буковинської зими-2019” – остаточна відповідь на всі запитання

Останні матчі турніру з міні-футболу серед ветеранів «Буковинська зима-2019» у віковій категорії «40+», які відбулися минулого тижня, знову підтвердили сталу тенденцію, яка вже давно склалася в обласному ветеранському футболі: «Буковина-Ретро» була і залишається беззаперечним лідером краю серед ветеранів. І поки що альтернатив немає.

В цьому турнірі інтриги додала коровійська «Іва», підсилена «новозпеченими» ветеранами Гунчаком і Янчиком. Але й ця команда нічого не змогла протиставити «Ретрівцям». Проте чернівецьку «Команду мрії» колектив із Коровії все ж посунув у турнірній таблиці і вже за тур до кінця змагань посів другу сходинку серед 8-ми команд-учасниць. В очній зустрічі «Іва» впевнено, «всуху» здолала «Дрім-Тім» з рахунком 3:0 і на даний момент є найрезультативнішою командою турніру (32 забитих м’ячі).

«Буковина-Ретро» здобула своє чергове чемпіонське звання в матчі з «Рошею», яку «розгромила» з рахунком 6:0 і, у свою чергу, є командою, яка після шести матчів пропустила у власні ворота найменшу кількість м’ячів – 5.

Чергову, четверту свою перемогу після двох стартових поразок здобула «Червона рута». Цього разу вона виявилася сильнішою за чернівецький «Віват» і в ситуації, яка склалася після минулотижневого  туру, тепер претендує, хоча й дуже умовно, на «бронзові» нагороди турніру. Щоправда, для цього «рутівцям» потрібно не програти «Іві», або, скоріше, перемогти її, а от «Дрім-Тім» має втратити очки в поєдинку з «Садгорою», що виглядає в певній мірі фантастикою)))

Пропонуємо вам результати минулого туру і розклад матчів останнього туру «Буковинської зими-2019», який відбудеться 1 березня:

VII тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
25 22.02 15.00 Волока «Віват» – «Червона рута» 1:2
26       «Новоселиця» – Садгора 3:4
27 22.02 16.00 Волока ФК «Буковина-Ретро» – «Роша» 6:0
28 22.02 17.00 Волока ФК «Дрім-Тім» – «Іва» (с.Коровія) 0:3

VIII тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
29 1.03 15.00 Волока ФК «Буковина-Ретро» – «Віват»  
30 1.03 16.00 Волока ФК «Дрім-Тім» – «Садгора»  
31 1.03 17.00 Волока «Іва» (с.Коровія) – «Червона рута»  
32 1.03 18.00 Волока «Роша» – Новоселиця  

Турнірна таблиця

турніру з міні-футболу серед ветеранів 40+

«Буковинська зима 2019» 

м Назва команди і в н п Р.м. о
1 ФК «Буковина-Ретро» 6 6 0 0 26-5 18
2 «Іва» (с.Коровія) 6 5 0 1 32-9 15
3 ФК «Дрім-Тім» 6 4 0 2 14-11 12
4 «Червона рута» 6 4 0 2 14-9 12
5 «Садгора» 6 2 0 4 9-15 6
6 «Віват» 6 1 1 4 7-16 4
7 «Новоселиця» 6 1 0 5 12-30 3
8 «Роша» 6 0 1 5 7-26 1

“Буковина-Ретро” одноосібно очолила “Буковинську зиму-2019”

Після 6-го туру обласного міні-футбольного турніру «Буковинська зима-2019» серед ветеранів у віковій категорії «40+», який організували Федерація футболу Чернівецької області та Глибоцька районна федерація футболу,  інтрига в турнірі, схоже, «наказала довго жити»… Якщо у 5-му турі «Буковина-Ретро» впевнено «розбила» одного зі своїх конкурентів на чемпіонське звання – чернівецький «Дрім-Тім», то за тиждень «пав» ще один конкурент – коровійська «Іва»…

Тепер у чемпіонаті – одноосібний лідер в особі «Буковини-Ретро», якій вже точно ніхто не завадить здобути «золоті» медалі змагань, а от за другу і третю сходинку на п’єдесталі пошани поборються «Іва» і «Дрім-Тім», хоча, при неймовірному розкладі, шанси «зачепитися» за бронзу має й «Червона рута». Побачимо.

«Іва» пручалася «ретрівцям» недовго. Все ж таки сказалися досвід і зіграність «Буковини», яка на ветеранському рівні грає багато і давно. Та й рахунок матчу – 4:1 на користь «Буковини-Ретро» – виглядає цілком логічним і справедливим.

«Дрім-Тім» цього туру «сухо» і «помірковано» переміг «Рошу» з рахунком 3:0, яка ніяк не може налагодити гру і стабілізувати склад. Схоже, команда «заскочила на потяг турніру» в останній момент і просто не була готова до того, щоби скласти конкуренцію іншим суперникам.

«Червона рута» третій матч поспіль перемагає й не пропускає м’ячів у власні ворота. У звітному турі чернівчанам 0:4поступилася «Новоселиця», у якої теж є проблеми зі складом, а от «Рута» після невдалого старту оговталася і тепер мріє навіть про комплект нагород турніру.

З підвалин турнірної таблиці вибрався «Віват», який теж «всуху» переміг з мінімальним рахунком 1:0 «Садгору» і здобув першу звитягу в турнірі. Тепер на дні таблиці залишилася тільки «Роша» і шансів вибратися звідти у неї ой як небагато…

VI тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
21 15.02 15.00 Волока Роша – Дрім-Тім 0:3
22 15.02 16.00 Волока Іва(Коровія) –  ФК Буковина-Ретро 1:4
23 15.02 17.00 Волока Червона Рута – Новоселиця 4:0
24 15.02 18.00 Волока Садгора – Віват 0:1

Команди розташувалися в турнірі наступним чином:

Турнірна таблиця

турніру з міні-футболу серед ветеранів 40+

«Буковинська зима 2019» 

м Назва команди і в н п Р.м. о
1 ФК «Буковина-Ретро» 5 5 0 0 20-5 15
2 «Іва» (с.Коровія) 5 4 0 1 29-9 12
3 ФК «Дрім-Тім» 5 4 0 1 14-8 12
4 «Червона рута» 5 3 0 2 12-8 9
5 «Садгора» 6 2 0 4 9-15 6
6 «Віват» 5 1 1 3 6-14 4
7 «Новоселиця» 6 1 0 5 12-30 3
8 «Роша» 5 0 1 4 7-20 1

В “Буковинській зимі-2019” змінилися акценти…

П’ятий тур «Буковинської зими-2019» – першого в історії буковинського футболу турніру з міні-футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+» – подарував уболівальникам першу битву лідерів. Нагадаємо, фаворитами турніру вважаються чернівецькі «Дрім-Тім» і «Буковина-Ретро», а також «Іва» з Коровії, і от перша дуель команд із цієї трійці відбулася саме минулої п’ятниці, 8 лютого.

На штучному майданчику с. Волока, який ми просто не можемо не відмітити високим рівнем підготовки (на відміну від чернівецького штучного майданчика КСОП «Буковина»), в поєдинку за лідируючу позицію першими зійшлися «Буковина-Ретро» і «Дрім-Тім». Обидві команди змогли зібрати своїх кращих гравців, але рівноцінної боротьби, нажаль, не вийшло… «Буковина» з перших хвилин заволоділа ініціативою і вже до перерви фактично вирішила питання переможця в цьому матчі. Одним із ключових моментів стало видалення воротаря «Дрім-Тіма» Івана Павлюка за фол останньої надії, але вже до цього «Дрім-Тім» суттєво поступався супернику в рахунку. Підсумкові 6:1 на користь «Буковини» виглядають цілком логічним результатом і багато чого в боротьбі за чемпіонство вирішиться в матчі шостого туру між «Буковиною-Ретро» та коровійською «Івою».

Набрала хід «Червона рута», яка «всуху», з рахунком 4:0, перемогла «Садгору». Якщо ця команда трохи «піднажме», то ще може встигнути втрутитися в боротьбу за медалі змагань, хоча до кінця турніру вже залишилося зовсім небагато…

Справжній «погром» своїм суперникам у цьому турі влаштувала «Іва» з Коровії. Опонентом «Іви» була цього разу «Новоселиця», яка ледве зібралася на гру. А там, до того ж, приєдналося й видалення гравця новосельчан… В сукупності, ці фактори стали передумовою для найбільшого в турнірі рахунку – 14:3 на користь «Іви». Коментарі й пояснення, здається, тут зайві, результат говорить самий за себе.

Перші свої очки в турнірі здобули «Роша» і «Віват». Вони зіграли між собою внічию і, таким чином, у турнірній таблиці тепер усі команди мають очки. Якраз «Роша» і «Віват» ділять між собою останнє місце в турнірі і про якісь перспективи цих двох команд-учасниць говорити вже не приходиться…

V тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
17 8.02.19 15.00 Волока «Садгора» – «Червона рута» 0:4
18 8.02.19 16.00 Волока «ФК «Буковина-Ретро» – ФК «Дрім-Тім» 6:1
19 8.02.19 17.00 Волока «Новоселиця» – «Іва» (с.Коровія) 3:14
20 8.02.19 18.00 Волока Віват – Роша 3:3

Турнірна таблиця

турніру з міні-футболу серед ветеранів 40+

«Буковинська зима 2019» 

м Назва команди і в н п Р.м. о
1 «Іва» (с.Коровія) 4 4 0 0 28-5 12
2 ФК «Буковина-Ретро» 4 4 0 0 16-4 12
3 ФК «Дрім-Тім» 4 3 0 1 11-8 9
4 «Червона рута» 4 2 0 2 8-8 6
5 «Садгора» 5 2 0 3 9-14 6
6 «Новоселиця» 5 1 0 4 12-26 3
7 «Віват» 4 0 1 3 5-14 1
8 «Роша» 4 0 1 3 7-17 1

Триває активне зимування футбольних ветеранів Буковини

На Буковині продовжують активно зимувати ветерани обласного футболу. Нагадаємо, на штучному майданчику с. Волока Глибоцького району проходить перший в історії футболу Чернівецької області турнір з міні-футболу серед ветеранських команд у віковій категорії 40+ «Буковинська зима», який було започатковано Федерацією футболу Чернівецької області та Глибоцькою районною федерацією футболу.

Першого дня останнього зимового календарного місяця було зіграно матчі четвертого туру змагань. Акценти, зроблені командами протягом перших трьох турів, поки що не міняються: фаворити впевнено виграють, аутсайдери не менш впевнено поступаються)))

Чернівецький «Дрім-Тім» цього разу «розібрався» з амбіційною та непередбачуваною «Новоселицею» (3:1) і одержав четверту перемогу в чотирьох зіграних матчах. Втім, так само, як і коровійська «Іва», що розгромила «Віват» із Чернівців з рахунком 6:0. Ці дві команди наразі й очолюють турнірну таблицю «Буковинської зими-2019».

Не з’явилася на гру четвертого туру «Кам’янка» і тим самим віддала три очки «Червоній руті», яка після невдалого старту оговталася і вибралася з підвалин турнірної таблиці. А «Садгора» не залишила ніяких шансів «Роші» (5:2), що нині, разом із «Кам’янкою», має аж 14 пропущених м’ячі у своєму пасиві.

Отже, що раз про останні результати турніру:

IV тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
13 01.02.19 15.00 Волока ФК «Дрім-Тім» – «Новоселиця» 3:1
14 01.02.19 16.00 Волока «Іва» (с.Коровія) – «Віват» 6:0
15 01.02.19 17.00 Волока «Роша» – «Садгора» 2:5
16 01.02.19 18.00 Волока ФК «Кам’янка» – «Червона рута» -:+

Наводимо становище команд у турнірній таблиці:

Турнірна таблиця

турніру з міні-футболу серед ветеранів 40+

«Буковинська зима 2019» 

м Назва команди і в н п Р.м. о
1 «Іва» (с.Коровія) 4 4 0 0 21-3 12
2 ФК «Дрім-Тім» 4 4 0 0 17-2 12
3 ФК «Буковина-Ретро» 3 3 0 0 10-3 9
4 «Садгора» 4 2 0 2 9-10 6
5 «Червона рута» 4 2 0 2 4-8 6
6 «Новоселиця» 4 1 0 3 11-12 3
7 «Віват» 3 0 0 3 2-11 0
8 «Роша» 3 0 0 3 4-14 0
9 ФК «Кам’янка» 3 0 0 3 1-14 0

У п’ятому турі, що відбудеться у п’ятницю, 8 лютого, зустрінуться:

V тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
17 08.02.19 15.00 Волока «Садгора» – ФК «Кам’янка»  
18 08.02.19 16.00 Волока ФК «Буковина-Ретро» – ФК «Дрім-Тім»  
19 08.02.19 17.00 Волока «Новоселиця» – «Іва» (с.Коровія)  
20 08.02.19 18.00 Волока «Віват» – «Роша»  
Вихідний – «Червона рута»

В “Буковинській зимі-2019” – чергові перемоги лідерів

На штучному майданчику с. Волока триває обласний зимовий турнір з міні-футболу серед ветеранів у категорії «40+» під назвою «Буковинська зима», який проводиться вперше в історії футболу Буковини. Нагадаємо, проходить він під патронатом Федерації футболу Чернівецької області та Глибоцької районної федерації футболу.

Минулої п’ятниці було зіграно поєдинки третього туру, які чітко розділили команди на три частини – лідери, «середняки» й аутсайдери. З іншої сторони, відмітимо й той факт, що у третьому турі не було розгромів і результативність трохи знизилася, що свідчить про те, що команди-учасниці стали більше дбати про цілість власних воріт.

Нога в ногу крокують поки що лідери, які досі один з одним в рамках цього турніру не зустрічалися. Перший гол у турнірі пропустив чернівецький «Дрім-Тім», після чого ворота усіх команд є «розпечатаними». Напружений поєдинок із «Віватом» гравці «Команди мрії» все ж виграли з рахунком 2:1, і тим самим зберегли за собою умовну першу позицію у турнірній таблиці.

Не легше було й «Буковині-Ретро», яка не без проблем перемогла «Новоселицю» 4:2 у заключному матчі туру, та й коровійській «Іві» прийшлося добряче «попотіти», щоби здолати опір «Садгори». Але підсумкові 2:0 на користь «Іви» доказують, що команда з Коровії на сьогоднішній день все ж виявилася сильнішою.

Ну і перші три очки в рамках турніру здобуває «Червона рута». Як за рахунком, так і за грою в цьому турі перемога «Рути» над «Рошею» 3:0 стала найвпевненішою, але мусимо зауважити, що «Роша» має певні проблеми зі складом, і тому говорити про результат команді поки що не на часі…

III тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
9 25.01.19 15.00 Волока «Червона рута» – «Роша» 3:0
10 25.01.19 16.00 Волока «Садгора» – «Іва» (с.Коровія) 0:2
11 25.01.19 17.00 Волока «Віват» – ФК «Дрім-Тім» 1:2
12 25.01.19 18.00 Волока «Новоселиця» – ФК «Буковина-Ретро» 2:4

А ось такий вигляд має турнірна таблиця змагань після перших трьох турів:

Турнірна таблиця

турніру з міні-футболу серед ветеранів 40+

«Буковинська зима 2019» 

м Назва команди і в н п Р.м. о
1 ФК «Дрім-Тім» 3 3 0 0 14-1 9
2 «Іва» (с.Коровія) 3 3 0 0 15-3 9
3 ФК «Буковина-Ретро» 3 3 0 0 10-3 9
4 «Новоселиця» 3 1 0 2 10-9 3
5 «Садгора» 3 1 0 2 4-8 3
6 «Червона рута» 3 1 0 2 4-8 3
7 «Віват» 2 0 0 2 2-5 0
8 «Роша» 2 0 0 2 2-9 0
9 ФК «Кам’янка» 2 0 0 2 1-14 0

Трьох лідерів має “Буковинська зима-2019”

Минулого тижня другий тур відіграли учасники обласного турніру з міні-футболу серед ветеранів у категорії 40+ «Буковинська зима-2019». Морозна погода не тільки не завадила гарячим баталіям буковинських ветеранів, а й трохи «застудила» пристрасті, які вирували на ошатному штучному майданчику села Волока.

Програму туру відкрили чернівецька «Садгора» і «Новоселиця». Якщо відштовхуватися від результатів першого туру, то фаворитом можна було вважати новосельчан, але «садогурці» проявили максимум бажання до перемоги і все ж таки здолали сильного суперника з рахунком 4:3.

Важко прийшлося «Буковині-Ретро», яка зустрічалася з «Червоною рутою», але чергову перемогу «буковинці» таки здобули. Вже другий матч поспіль «Ретро» забиває три м’ячі у ворота суперника (3:1), а от «Рута» має у своєму активі поки що дві поразки…

«Гуляє на повну» в цьому турнірі «Дрім-Тім», який єдиний з дев’яти учасників у двох матчах не пропустив жодного м’яча! Більше того, «дрімтімівці» й забили багато – 12 голів, і заслужено поділяють першу сходинку в турнірній таблиці змагань із «Івою» та «Буковиною-Ретро». А у звітному турі «Дрім-Тіму» крупно «попала» «Кам’янка» – 0:7.

Нарешті, коровійска «Іва» перемогла «Рошу» з рахунком 6:2 і на даний момент є командою, яка відзначилася у воротах суперників більше за інших – 13 разів. Безумовно, цю команду потрібно вважати одним із фаворитів «Буковинської зими-2019».

Отже, маємо такі результати другого туру:

«Садгора» – «Новоселиця» – 4:3

«Буковина-Ретро» – «Червона рута» – 3:1

«Дрім-Тім» – ФК «Кам’янка» – 7:0

«Іва» Коровія» – «Роша» – 6:2

Турнірна таблиця турніру має наступний вигляд:

 1. «Дрім-Тім» – 6 (2) 12-0
 2. «Іва» Коровія – 6 (2) 13-3
 3. «Буковина-Ретро» – 6 (2) 6-1
 4. «Новоселиця» – 3 (2) 6-5
 5. «Садгора» – 3 (2) 4-6
 6. «Віват» – 0 (1) 1-3
 7. «Роша» – 0 (1) 2-6
 8. «Червона рута» – 0 (2) 1-8
 9. «Кам’янка» – 0 (2) 1-14

У свої права вступила “Буковинська зима-2019”

Минулого тижня у Волоці вперше в історії буковинського футболу стартував новий міні-футбольний турнір «Буковинська зима-2019», в якому приймають участь ветеранські команди Чернівецької області у віковій категорії «40+». Ця подія відбулася з ініціативи Глибоцької районної федерації футболу, яку очолює відомий буковинський фахівець Іван Павлюк за підтримки Федерації футболу Чернівецької області на чолі з Василем Орлецьким і Сергієм Задорожняком.

У турнірі грають дев’ять ветеранських команд Буковини, і його сміло можна назвати зимовим чемпіонатом області серед ветеранів, адже в ньому задіяні в основному учасники останнього чемпіонату. Ігри турніру відбуватимуться на новеньких штучних майданчиках Волоки та Коровії, які були здані в експлуатацію в минулому, 2018-у році.

Ігри першого туру відбулися без сенсацій та були доволі результативними. Цікаво, що лідери обласного ветеранського футболу – «Буковина-Ретро» і «Дрім-Тім» – так і не дозволили своїм суперникам «розпечатати» власні ворота: «дрімтімівці» перемогли «Червону Руту» з рахунком 5:0, «Буковина» переграла «всуху» «Садгору» 3:0.

Набільше цього дня у ворота опонентів «наколотила» коровійська «Іва», яка без проблем «розібралася» з ФК «Кам’янка» з рахунком 7:1, а в заключному матчі туру «Новоселиця» обіграла «Віват» 3:1. От і маємо в середньому 5 забитих м’ячів за гру!

А тепер – ще раз про результати першого туру «Буковинської зими-2019»:

ФК «Кам’янка» – «Іва» Коровія – 1:7

«Червона Рута» – ФК «Дрім-Тім» – 0:5

«Садгора» – ФК «Буковина-Ретро» – 0:3

«Віват» – «Новоселиця» – 1:3

Ігри ІІ-го туру турніру відбудуться вже цього тижня – 11 січня, у п’ятницю, і в них зустрінуться:

ФК «Буковина-Ретро» – «Віват», ФК «Дрім-Тім» – «Садгора», «Іва» Коровія – «Червона Рута», «Роша» – ФК «Кам’янка»

У буковинських ветеранів – знову повне домінування “Буковини-Ретро”. Що далі?

Сезон-2018 у буковинському ветеранському футболі цікавим та інтригуючим ну аж ніяк не назвеш. Навіть за наявності великого бажання. Інтрига трималася всього лише протягом дуже недовгого часу, та й то завдяки перемозі чернівецького «Дрім-Тіма» над вічним фаворитом чемпіонату «Буковиною-Ретро».

Нажаль, перевага «ретрівців» над усіма іншими ветеранськими командами області є дуже великою. В усіх відношеннях. Та й про що говорити, коли «Буковина-Ретро» й Чемпіонат України серед ветеранів виграла! Тому черговий «дубль» команди в цьому сезоні не підлягає ніяким сумнівам чи обговоренням.

Звичайно, приємно, коли команда ветеранів «Буковини» домінує не тільки в області, а й в Україні, проте в таких випадках актуальність і цікавість обласного чемпіонату зводяться до самого мінімуму. Взагалі, єдиною ветеранською командою, окрім «Буковини», яка змогла здобути титул обласного значення, є ФСК «Роша» (Кубок Чернівецької області), але це було ще 2016 року…

На жаль, запалу «Дрім-Тім» вистачило тільки на перше коло чемпіонату, а далі все пішло за звичним сценарієм домінування «ретрівців». Чернівецька «Команда мрії» ж ледь не втратила і другу позицію і лише перемога в передостанньому турі над «Фазендою» все ж таки принесла їй «срібні» нагороди сезону.

Відкриттям сезону стала «Путила», яка значно додала в кінці чемпіонату й навіть у ХІІ турі на виїзді впевнено здолала той же ж «Дрім-Тім» з рахунком 3:1. Путильчанам не вистачило чотирьох очок для того, щоби стати другими в турнірній таблиці, але про це потрібно було подумати раніше й не залишати вирішення питання до кінця сезону)

Значну частину сезону на третьому місці йшла «Садгора», але дещо сумбурна гра садгірців і відсутність стабільності складу команди не дозволили їм претендувати на «бронзові» нагороди. А в кінці чемпіонату це призвело до того, що «Путила» на ходу обійшла «Садгору» і посіла третє місце в чемпіонаті.

З інших команд можна виокремити лише «Фазенду». Та й то лише в плані «негативу»… Навіть кінцівка сезону, яку «фазендейро» проводили на власному полі, принесла їм дві «сухі» поразки поспіль і твердо зафіксувала їх на останній позиції в турнірній таблиці.

Тому… Якщо наступного року не відбудеться ніяких змін в обласному ветеранському футболі, то ми, схоже, знову констатуватимемо домінування «Буковини-Ретро» і «поховаємо» заздалегідь будь-яку інтригу в чемпіонаті. А чи цікавим він тоді буде для шанувальників футболу на Буковині?…

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

XIII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
49 12.10 16.30 Жучка  «Фазенда»- «Дрім-Тім» 0:1
50 12.10 16.30 Камянка  ФК «Кам’янка»- «Буковина – Ретро» 0:1
51 12.10 16.30 Берегомет «Берегомет»- «Садгора» 1:2
52 12.10 16.30 Путила «Путила» -«Іва» с.Коровія 6:1

XIVтур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
53 19.10 16.30 В.Кучурів «Буковина – Ретро»- «Дрім-Тім» +:-
54 19.10 16.30 Сад гора «Садгора»- ФК «Кам’янка» 3:2
55 19.10 16.30 Коровія «Іва» с.Коровія-«Берегомет» 1:2
56 19.10 16.30 Жучка  «Фазенда»- «Путила» +:-

 

Турнірна таблиця (підсумкова)

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  сезону 2018 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Буковина-Ретро» 14 13 0 1 46-13 39
2. «Дрім-Тім» 14 9 2 3 30-10 29
3. «Путила» 14 8 1 5 41-20 25
4. «Садгора» 14 6 2 6 26-25 20
5. «Іва» с.Коровія 14 4 4 6 15-24 16
6. «Берегомет» 14 4 2 8 16-35 14
7. ФК «Кам’янка» 14 3 3 8 23-45 12
8. «Фазенда» 14 2 2 10 16-39 8

Черговий “дубль” у ветеранському футболі робить “Буковина-Ретро”

Яскравим та ультрарезультативним вийшов останній матч ветеранського буковинського футболу сезону 2018 року, а став ним фінальний поєдинок Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів.

На стадіоні «Мальва» в останній битві року зустрілися діючий чемпіон та володар Кубку «Буковина-Ретро» і амбіційна гірська дружина з Путили, яка приїхала в Чернівці з твердими намірами забрати почесний трофей у Карпати. Путильчани провели цей сезон на високому рівні і, звичайно, мріяли завершити його на мажорній ноті, проте мрії, на жаль для них, не завжди збуваються і одного бажання для перемоги іноді замало…

Не зважаючи на те, що «Буковині» вдалося швидко відкрити рахунок у матчі, в першому таймі точилася дуже вперта боротьба між суперниками. Після забитого м’яча чернівчани продовжили штурмувати ворота «Путили», але поступово горяни відсунули гру від своїх воріт і самі мали достатньо шансів для того, щоби відзначитися. Нажаль, отримав травму і вибув із гри один із кращих буковинських гравців-ветеранів Володимир Берник – лідер атак «Путили» і шанси горян на те, щоби здобути почесний трофей, значно зменшилися…

Здавалося б, ще трохи – і «Путила» зрівняє рахунок, а ні… Перерва пішла на користь «Буковині» і у другому таймі «ретрівці» просто «рознесли» суперника. Що казати, коли «покер» зробив Роман Нестеренко, а, окрім нього, відзначалися й інші… Підсумковий рахунок матчу можна, напевно, внести в історію буковинського ветеранського футболу як рекорд – 9:3  на користь «Буковини-Ретро»!!!

І «ретрівці» продовжують свою беззаперечну «гегемонію» у ветеранському футболі Чернівецької області. Вдруге поспіль вони роблять «дубль» у сезоні, а взагалі навіть і не згадується ніхто, окрім ФСК «Роша», що міг би перемогти в офіційному турнірі цю команду. А якщо врахувати, що «Буковина-Ретро» в цьому році стала ще й чемпіоном України серед ветеранів, перспективи суперників «ретрівців» і на наступний сезон виглядають доволі примарно…

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

Лідери буковинського ветеранського футболу підтверджують свої позиції як у чемпіонаті, так і в Кубку області

В розпалі знаходиться сезон-2018 в обласному ветеранському футболі. Щойно завершилися півфінали Кубку області, які виявили дві найсильніші кубкові команди – «Буковина-Ретро» і ФК «Путила». Саме вони зійдуться у фіналі турніру, який відбудеться у жовтні.

Цікаво, що «ретрівцям» для того, щоби вийти до фіналу, випало зіграти всього один матч, адже гостьова перемога над «Дрім-Тімом» 1:6 зробила матч-відповідь беззмістовним. А от «Путилі» прийшлося добряче попрацювати зі своїм опонентом – «Берегометом». Перша гра – у Берегометі – закінчилася гіперрезультативною перемогою господарів із рахунком 5:3, а в Путилі теж перемогли господарі. І теж із розривом у два м’ячі – 3:1. Але, за регламентом, «Путила», що забила більше голів на виїзді, пішла далі, а «Берегомет» вибув із Кубка.

1/2 фіналу кубку (перші матчі)
Ленківці «Дрім-Тім» – «Буковина – Ретро» 1:6
Берегомет «Берегомет» – «Путила» 5:3
1/2 фіналу кубку (матчі-відповіді)
В.Кучурів «Буковина – Ретро» – «Дрім-Тім» +:-
Путила  «Путила» – «Берегомет» 3:1

В обласному чемпіонаті цього тижня зіграли матчі 11-го туру. Лідери підтвердили свої позиції більше ніж впевненими перемогами: «Буковина-Ретро» вдома розгромила коровійську «Іву» з рахунком 6:1, а чернівецький «Дрім-Тім» на виїзді «всуху» здолав «Кам’янку» 4:0.

А от у боротьбі за третю позицію в чемпіонаті відбулися зміни. Протягом майже всього чемпіонату третьою йшла «Садгора», але в цьому турі садгорці програли на виїзді своєму головному конкуренту – «Путилі», і тепер питання про «бронзові» нагороди сезону стає значно гострішим.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

Наводимо результати останнього, 11-го туру ветеранського чемпіонату:

XI тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
41 28.09 17.30 Камянка ФК «Камянка» – «Дрім-Тім» 0:4
42 28.09 17.30 Берегомет «Берегомет» – «Фазенда» 0:2
43 28.09 17.30 В.Кучурів  « Буковина – Ретро»- «Іва» с.Коровія 6:1
44 28.09 17.30 Путила «Путила» – «Садгора» 2:0

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  сезону 2018 року.

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Буковина-Ретро» 10 9 0 1 41-12 27
2. «Дрім-Тім» 11 8 2 1 28-7 26
3. «Путила» 10 5 1 4 27-17 16
4. «Садгора» 10 4 2 4 21-21 14
5. «Берегомет» 11 3 2 6 12-28 11
6. «Іва» с.Коровія 10 2 4 4 12-16 10
7. ФК «Кам’янка» 11 2 3 6 18-36 9
8. «Фазенда» 11 1 2 8 16-38 5

В наступному, 12-му турі чемпіонату зустрінуться:

XII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
45 05.10   Жучка  «Фазенда»- ФК «Камянка»  
46 05.10   В.Кучурів «Буковина – Ретро»- «Берегомет»  
47 05.10   Сад гора «Садгора»- «Іва» с.Коровія  
48 05.10   Ленківці «Дрім-Тім»- «Путила»  

 

 

 

 

 

 

 

 

Турнірна таблиця Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+) сезону 2018 року

(станом на 15.06.2018 р.)

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Дрім-Тім» 7 6 1 0 19-5 19
2. «Буковина-Ретро» 6 5 0 1 23-11 15
3. «Садгора» 6 3 2 1 17-10 11
4. «Путила» 7 3 1 3 21-13 10
5. «Іва» с.Коровія 7 1 3 3 7-12 6
6. ФК «Кам’янка» 7 1 3 3 13-21 6
7. «Берегомет» 7 1 2 4 7-20 5
8. «Фазенда» 7 0 2 5 11-26 2

 

VII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
25 15.06 18.30 Коровія «Іва» с.Коровія – ФК «Кам’янка»  1:1
26 15.06 18.30 Сад гора «Садгора» – «Дрім-Тім» 0:2
27 15.06 18.30 В.Кучурів «Буковина – Ретро» – «Фазенда» 10:3
28 15.06 18.30 Берегомет «Берегомет» – «Путила»  0:7
дата час стадіон гра рахунок
1/4 фіналу кубку (перші матчі)
1 31.08 18.30 Коровія «Іва» с.Коровія – «Берегомет»  
2 31.08 18.30 Камянка ФК «Камянка» – «Путила»  
3 31.08 18.30 В.Кучурів «Буковина – Ретро» – «Фазенда»  
4 31.08 18.30 Сад гора  «Садгора»- «Дрім-Тім»  

 

дата час стадіон гра рахунок
1/4 фіналу кубку (матчі-відповіді)
5 04.09 18.00 Берегомет «Берегомет»-«Іва» с.Коровія  
6 04.09 18.00 Путила «Путила»- ФК «Камянка»  
7 04.09 18.00 Жучка «Фазенда» – «Буковина – Ретро»  
8 04.09 18.00 В.Кучурів «Дрім-Тім»- «Садгора»  

VIII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
29 07.09 18.00 Камянка ФК «Камянка» – «Іва» с.Коровія  
30 07.09 18.00 В.Кучурів «Дрім-Тім»- «Садгора»  
31 07.09 18.00 Жучка  «Фазенда»- «Буковина – Ретро»  
32 07.09 18.00 Путила «Путила» – «Берегомет»  

 

 

Перенесені матчі:

Дата Час Стадіон Гра рахунок
19 21.08 18.30 В.Кучурів «Буковина – Ретро» – «Садгора»  

Календар ігор Чемпіонату та Кубку області серед ветеранів 40+ сезону 2108 року

Календар матчів другого кола чемпіонату та кубку області серед ветеранів 40+.

дата час стадіон гра рахунок
1/4 фіналу кубку (перші матчі)
1 31.08 18.30 Коровія «Іва» с.Коровія – «Берегомет»  
2 31.08 18.30 Камянка ФК «Камянка» – «Путила»  
3 31.08 18.30 В.Кучурів «Буковина – Ретро» – «Фазенда»  
4 31.08 18.30 Сад гора  «Садгора»- «Дрім-Тім»  
дата час стадіон гра рахунок
1/4 фіналу кубку (матчі-відповіді)
5 04.09 18.00 Берегомет «Берегомет»-«Іва» с.Коровія  
6 04.09 18.00 Путила «Путила»- ФК «Камянка»  
7 04.09 18.00 Жучка «Фазенда» – «Буковина – Ретро»  
8 04.09 18.00 В.Кучурів «Дрім-Тім»- «Садгора»  

 

Жеребкування 1/2 фіналу кубку відбудеться 06.09. о 13.00 в приміщенні ФФЧО.

VIII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
29 07.09 18.00 Камянка ФК «Камянка» – «Іва» с.Коровія  
30 07.09 18.00 В.Кучурів «Дрім-Тім»- «Садгора»  
31 07.09 18.00 Жучка  «Фазенда»- «Буковина – Ретро»  
32 07.09 18.00 Путила «Путила» – «Берегомет»  

 

дата час стадіон гра рахунок
1/2 фіналу кубку (перші матчі)
9 11.09 18.00      
10 11.09 18.00      

 

IX тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
33 14.09 18.00 Берегомет «Берегомет»- ФК «Камянка»  
34 14.09 18.00 Коровія «Іва» с.Коровія -«Дрім-Тім»  
35 14.09 18.00 Сад гора  «Садгора»- «Фазенда»  
36 14.09 18.00 В.Кучурів «Буковина – Ретро» – «Путила»  

 

дата час стадіон гра рахунок
1/2 фіналу кубку (матчі-відповіді)
11 18.09        
12 18.09        

 

X тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
37 21.09   В.Кучурів «Дрім-Тім»- «Берегомет»  
38 21.09   Коровія «Іва» с.Коровія-«Фазенда»  
39 21.09   Садгора «Садгора»- «Буковина – Ретро»  
40 21.09   Камянка ФК «Камянка» -«Путила»  

 

XI тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
41 28.09   Камянка ФК «Камянка» – «Дрім-Тім»  
42 28.09   Берегомет «Берегомет» – «Фазенда»  
43 28.09   В.Кучурів  « Буковина – Ретро»- «Іва» с.Коровія  
44 28.09   Путила «Путила» – «Садгора»  

 

XII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
45 05.10   Жучка  «Фазенда»- ФК «Камянка»  
46 05.10   В.Кучурів «Буковина – Ретро»- «Берегомет»  
47 05.10   Сад гора «Садгора»- «Іва» с.Коровія  
48 05.10   ??? «Дрім-Тім»- «Путила»  

 

XIII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
49 12.10   Жучка  «Фазенда»- «Дрім-Тім»  
50 12.10   Камянка  ФК «Камянка»- «Буковина – Ретро»  
51 12.10   Берегомет «Берегомет»- «Садгора»  
52 12.10   Путила «Путила» -«Іва» с.Коровія  

 

дата час стадіон гра рахунок
Фінал кубку
13 15.10        

 

XIVтур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
53 19.10   В.Кучурів «Буковина – Ретро»- «Дрім-Тім»  
54 19.10   Сад гора «Садгора»- ФК «Камянка»  
55 19.10   Коровія «Іва» с.Коровія-«Берегомет»  
56 19.10   Жучка  «Фазенда»- «Путила»  

 

 

 

У ветеранів після третього туру очки в чемпіонаті втратили всі учасники

В Чемпіонаті Чернівецької області з футболу серед ветеранів-2018 після третього туру не залишилося жодної команди, яка б не втратила очки в турнірній таблиці. Лідер – чернівецький «Дрім-Тім» – минулого тижня грав у Путилі, яка цього сезону значно підсилилася і, в принципі, претендує, на нашу думку, на один із комплектів нагород чемпіонату. І «Команда мрії» не змогла перемогти господарів, задовольнившись нічиєю 1:1, хоча, не зважаючи на це, продовжує очолювати турнірну таблицю.

Впритул до «дрімтімівців» наблизився інший фаворит – «Буковина-Ретро», яка на виїзді здолала «Берегомет» і вийшла на другу позицію в турнірі. А от самий «Берегомет», після стартової перемоги, програє вдруге поспіль, пропустивши при цьому 8 м’ячів протягом двох останніх матчів.

Продовжує неприємно дивувати «Фазенда». Команда, що має доволі непоганий склад і мала б боротися за місце під «сонцем», є на сьогоднішній день єдиним учасником ветеранського чемпіонату, який не спромігся набрати бодай одне очко. Три гри – три поразки… І, як результат – останнє одноосібне місце. У третьому турі «Фазенда» програла на виїзді «Кам’янці» з рахунком 4:3 і тепер чернівецьким «фазендейро» прийдеться добряче попрацювати, щоби вибратися з тої ями, в якій вони опинилися…

Нарешті, «Садгора», здобула вже другу в чемпіонаті виїздну нічию, цього разу – в Коровії, граючи проти місцевої «Іви». Цим самим садгірці забезпечили собі перед четвертим туром третю сходинку в турнірній таблиці, і, схоже, мають наміри продемонструвати усім ще не один сюрприз.

А тепер ще раз нагадаємо результати ІІІ туру Чемпіонату області серед ветеранів:

Дата Час Стадіон Гра рахунок
9 18.05 18.00 Камянка ФК «Камянка» – «Фазенда» 4:3
10 18.05 18.00 Берегомет «Берегомет» – «Буковина – Ретро» 1:2
11 18.05 18.00 Коровія «Іва» с.Коровія – «Садгора» 1:1
12 18.05 18.00 Путила «Путила»  – «Дрім-Тім» 1:1

Вже завтра, 25 травня, запрошуємо всіх на матчі четвертого туру ветеранського чемпіонату Буковини, в яких зійдуться:

Дата Час Стадіон Гра рахунок
13 25.05 18.00 В.Кучурів «Дрім-Тім» – ФК «Камянка»   
14 25.05 18.00 Жучка «Фазенда» – «Берегомет»  
15 25.05 18.00 Коровія «Іва» с.Коровія – « Буковина – Ретро»  
16 25.05 18.00 Садгора «Садгора» – «Путила»    

Наприкінці наводимо для всіх шанувальників буковинського футболу турнірну таблицю чемпіонату за підсумками перших трьох турів:

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Дрім-Тім» 3 2 1 0 7-2 7
2. «Буковина-Ретро» 3 2 0 1 9-6 6
3. «Садгора» 3 1 2 0 9-5 5
4. «Путила» 3 1 1 1 5-3 4
5. «Іва» с.Коровія 3 1 1 1 4-4 4
6. ФК «Кам’янка» 3 1 1 1 7-12 4
7. «Берегомет» 3 1 0 2 6-10 3
8. «Фазенда» 3 0 0 3 5-10 0

 

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед ветеранів-2018. ІІ тур. “Садгора” – “Берегомет”


Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

Warning: strncmp() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 89

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/lib/aq-resizer.php on line 101

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ffbuk/ffbuk.org.ua/www/wp-content/plugins/masterslider/includes/msp-functions.php on line 372

“Зарінок-Дрім-Тім” захоплює лідерство в обласному чемпіонаті серед ветеранів

Розпочали футбольний сезон 2018 року й буковинські ветерани. Відбулося вже два тури ветеранського Чемпіонату Чернівецької області. Порівняно з минулим роком у складі команд відбулися певні зміни: не заявилися на чемпіонат “Роша”, “Глибока”, “Кельменці” і “Калинівський ринок”, натомість з’явилися коровійська “Іва” і ФК “Кам’янка”. І вже перші тури порадували шанувальників буковинського ветеранського футболу доволі суттєвою результативністю – в середньому майже 5 голів за гру!

Так, “Садгора” за два матчі забила 8 м’ячів, “Буковина-Ретро” – 7, а “Дрім-Тім” – 6! З першого ж туру лідерство захопила “Команда мрії”. “Дрімтімівці” зі старту несподівано розгромили діючого чемпіона області “Буковину-Ретро” з рахунком 4:0, а далі, хоч і не без проблем, але подолали “Фазенду” 2:1.

На два очки від лідера відстає “Садгора”. Якщо стартовий матч для садгірців проти “Кам’янки” виявився нелегким і закінчився внічию, то в домашньому поєдинку проти “Берегомета” господарі забивали на будь-який смак. 6:2 – і “Садгора” виходить у турнірній таблиці на другу позицію.

Зазначимо, що головний фаворит чемпіонату – “Буковина-Ретро” – встиг оговтатися у другому турі й “розніс” дебютанта – “Кам’янку” – з найбільшим поки що рахунком у турнірі – 7:1!

Разом із “ретрівцями” по одній перемозі в чемпіонаті мають також “Путила”, яка суттєво підсилилася в міжсезоння, коровійська “Іва” і ” “Берегомет”. А от чернівецька “Фазенда” старт чемпіонату провалила і у двох іграх має дві поразки і всього-навсього два забитих м’ячі, хоча склад у “фазендейро” теж не такий вже й простий…

В цілому ж протягом двох перших турів маємо наступні результати:

   I тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
1 04.05 18.00 В.Кучурів «Дрім-Тім» – «Буковина – Ретро» 4:0
2 04.05 18.00 Камянка ФК «Камянка» – «Садгора» 2:2
3 04.05 18.00 Берегомет «Берегомет» – «Іва» с.Коровія 3:2
4 04.05 18.00 Путила «Путила» – «Фазенда» 4:1

II тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
5 11.05 17.00 В.Кучурів «Дрім-Тім» – «Фазенда» 2:1
6 11.05 18.30 В.Кучурів «Буковина – Ретро» – ФК «Камянка» 7:1
7 11.05 18.00 Сад гора «Садгора» – «Берегомет» 6:2
8 11.05 18.00 Коровія «Іва» с.Коровія – «Путила»   1:0

Турнірна таблиця після двох турів має такий вигляд:

Турнірна таблиця

Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+)  сезону 2018 року.

(станом на 14.05.2018 р.)

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Дрім-Тім» 2 2 0 0 6-1 6
2. «Садгора» 2 1 1 0 8-4 4
3. «Буковина-Ретро» 2 1 0 1 7-5 3
4. «Путила» 2 1 0 1 4-2 3
5. «Іва» с.Коровія 2 1 0 1 3-3 3
6. «Берегомет» 2 1 0 1 5-8 3
7. ФК «Кам’янка» 2 0 1 1 3-9 1
8. «Фазенда» 2 0 0 2 2-6 0

 

 

 

9 18.05 18.00 Камянка ФК «Камянка» – «Фазенда»
10 18.05 18.00 Берегомет «Берегомет» – «Буковина – Ретро»
11 18.05 18.00 Коровія «Іва» с.Коровія – «Садгора»
12 18.05 18.00 Путила «Путила»  – «Дрім-Тім»

 АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

 

 

 

 

 

 

 

Турнірна таблиця Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+) сезону 2018 року

 1. «Дрім-Тім» 6 5 1 0 17-5 16
2. «Буковина-Ретро» 5 4 0 1 13-8 12
3. «Садгора» 5 3 2 0 17-8 11
4. «Путила» 6 2 1 3 14-13 7
5. «Іва» с.Коровія 6 1 2 3 6-11 5
6. ФК «Кам’янка» 6 1 2 3 12-20 5
7. «Берегомет» 6 1 2 3 7-13 5
8. «Фазенда» 6 0 2 4 8-16 2

 

  IV тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
13 25.05 18.00 В.Кучурів «Дрім-Тім» – ФК «Камянка»  3:2
14 25.05 18.00 Жучка «Фазенда» – «Берегомет» 1:1
15 25.05 18.00 Коровія «Іва» с.Коровія – « Буковина – Ретро» 0:1
16 25.05 18.00 Садгора «Садгора» – «Путила»   4:2

V тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
17 01.06 18.30 Берегомет «Берегомет» – «Дрім-Тім» 0:2
18 01.06 18.30 Жучка «Фазенда» – «Іва» с.Коровія 1:1
19 перенос     «Буковина – Ретро» – «Садгора»  
20 01.06 18.30 Путила «Путила»  – ФК «Камянка»  5:3

VI тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
21 08.06 18.30 Камянка ФК «Кам’янка»  – «Берегомет» 0:0
22 08.06 18.30 В.Кучурів «Дрім-Тім» -«Іва» с.Коровія 5:1
23 08.06 18.30 Жучка «Фазенда» – «Садгора» 1:4
24 08.06 18.30 Путила «Путила»-  «Буковина – Ретро»  2:3

                                                                       VII тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
25 15.06 18.30 Коровія «Іва» с.Коровія – ФК «Кам’янка»   
26 15.06 18.30 Сад гора «Садгора» – «Дрім-Тім»  
27 15.06 18.30 В.Кучурів «Буковина – Ретро» – «Фазенда»  
28 15.06 18.30 Берегомет «Берегомет» – «Путила»    

Календар ігор 23 турніру з міні-футболу серед ветеранів пам’яті Віктора Максимчука 2018р.

Група «А» (35 і старші)

 1. «Кемер»
 2. «Червона рута»
 3. «Бук ФАМ-Бульвар»
 4. «Форвард»
 5. « Коровія-Візувій»
 6. « Роша- Кіцмань»
 7. «Фаворит»
 8. «Дрім-Тім»

 

Група «В» (45 років і старші)

 1. «ФСК Роша»
 2. « Фазенда»
 3. « Киселів»
 4. «Динамо»
 5. «Шишківці»
 6. « Мрія Заставна»
 7. «Калинівський ринок»
 8. «Буковина Ретро»

І тур 17.03.2018 р. – субота

09:00 «Бук ФАМ-Бульвар» – «Роша- Кіцмань»А

09:50 «Киселів» – «Мрія Заставна» В

10:40 «Червона Рута» – «Фаворит» А

11:30 «Кемер» – « Дрім-Тім» А

12:20 «ФСК Роша» – «Буковина Ретро» В

13:10 «Форвард» – «Коровія- Візувій» А

14:00 «Динамо» – «Шишківці» В

14:50 «Фазенда» –  Калннівський ринок» В

 

II тур 18.03.2018 р. – неділя

10:00 «Фаворит» – «Бук ФАМ Бульвар» А

10:50 «Роша- Кіцмань» – «Форвард» А

11:40 «Кемер» – «Червона Рута» А

12:30 «Мрія Заставна» – «Динамо» В

13:20 «Буковина Ретро» – «Шишківці» В

14:10 «Дрім-Тім» – «Коровія-Візувій» А

15:00 «Калннівський ринок» – «Киселів» В

15:50 «ФСК Роша »- «Фазенда» В

 

III тур 24.03.2018 р. – субота

09:00 «Бук ФАМ Бульвар» – «Кемер» А

09:50 «Коровія- Візувій» – «Роша- Кіцмань» А

10:40 «Киселів» – «ФСК Роша» В

11:30 «Червона Рута» – «Дрім-Тім» А

12:20 «Форвард» – «Фаворит» А

13:10 «Фазенда» – «Буковина Ретро» В

14:00 «Шишківці» – «Мрія Заставна» В

14:50 «Динамо» – «Калинівський ринок» В

 

IV тур 25.03.2018 р. – неділя

10:00 «Фазенда» – «Киселів» В

10:50 «Фаворит» – «Коровія-Візувій» А

11:40 «Кемер» – «Форвард» А

12:30 «Буковина Ретро» – «Мрія Заставна» В

13:20 «Червона Рута» – «Бук ФАМ Бульвар» А

14:10 «Дрім-Тім» – «Роша- Кіцмань» А

15:00 «ФСК Роша» – «Динамо» В

15:50 «Калинівський ринок» – «Шишківці» В

 

V тур 31.03.2018 р. – субота

09:00 «Коровія-Візувій» – «Кемер» А

09:50 «Киселів» – «Буковина Ретро» В

10:40 «Шишківці» – «ФСК Роша» В

11:30 «Бук ФАМ Бульвар» – «Дрім-Тім» А

12:20 «Форвард»- «Червона Рута» А

13:10 «Динамо» – «Фазенда» В

14:00 «Роша- Кіцмань» – “Фаворит» А

14:50 «Мрія Заставна» – «Калинівський ринок» В

 

VI тур 01.04.2018 р. – неділя

10:00 «Кемер» – «Роша- Кіцмань» А

10:50 «Киселів» – «Динамо» В

11:40 «Червона Рута» – «Коровія-Візувій» А

12:30 «БукФам-Бульвар»- «Форвард» А

13:20 «ФСК Роша» – «Мрія Заставна» В

14:10 «Дрім-Тім» – «Фаворит» А

15:00 «Фазенда» – «Шишківці» В

15:50 «Буковина Ретро» – «Калинівський ринок» В

 

VІІ тур

09:00 «Фаворит» – «Кемер» А

09:50 «Шишківці» – «Киселів» В

10:40 «Коровія- Візувій» – «Бук ФАМ Бульвар» А

11:30 «Мрія Заставна» – «Фазенда» В

12:20 « Роша-Кіцмань» – «Червона Рута» А

13:10 «Калинівський ринок» – «ФСК Роша» В

14:00 «Форвард» – «Дрім-Тім» А

14:50 «Динамо» – «Буковина Ретро» В

 

15:45 Закриття турніру. Підведення підсумків. Нагородження.

Оргкомітет!

“Буковина-Ретро” здобуває і Суперкубок Чернівецької області з футболу серед ветеранів!

DSC_0612

 

 

 

 

 

 

 

У неділю, 19 листопада, в буковинському ветеранському футболі матчем за Суперкубок області яскраво завершився сезон 2017 року. В ньому вже ВЧЕТВЕРТЕ (!!!) в сезоні зустрілися чернівецькі «Буковина-Ретро» і «Дрім-Тім», адже, окрім двох календарних ігор, у них був ще й фінал Кубку! В усіх трьох святкували перемогу «ретрівці», тому в «Команди мрії» була чудова можливість наприкінці року повернути принциповому супернику всі борги й завоювати хоча б один трофей сезону.

DSC_0629

 

 

 

 

 

 

 

Матч відбувся на стадіоні Парку культури й відпочинку ім. Т. Шевченка м. Чернівців, і все було б добре, якби не стан газону. Вірніше, якби не відсутність цього самого стану: він, скоріше, нагадував болото, в якому копирсалися дві технічні, хороші команди. Не сперечаємось, гра й так вийшла цікавою та яскравою, але наскільки все було б краще, якщо газон був би в порядку…

DSC_0605

 

 

 

 

 

 

 

Вже, напевно, звично, традиційно для 2017 року рахунок у протистоянні цих команд відкрив «Дрім-Тім». З однієї сторони, ось він – шанс – зачепитися за таку потрібну й бажану перемогу, а з іншої – невесела традиція… Після того, як «Дрім-Тім» веде в рахунку проти «Буковини-Ретро», останні, зазвичай, відіграються і в підсумку виграють…

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Так, нажаль (нажаль, бо нецікаво, коли всі титули наприкінці сезону зібрані однією командою), сталося і цього разу. Після першого тайму, який «Команда мрії» виграла 1:0, пішов другий, зовсім інший тайм, в якому «ретрівці» просто «задавили» суперника. По ділу задавили, і за-результатом. Третій м’яч у ворота «Дрім-Тіма» пішов вже у додані арбітром до основного часу хвилини, і не можу сказати, що команда-переможець цього не заслужила.

DSC_0650

 

 

 

 

 

 

 

3:1, четверта перемога «Буковини-Ретро» над «Дрім-Тімом» у цьому році – і «Буковина», таким чином, робить хет-трик за здобутими в сезоні титулами! Чемпіон області, володар Кубку і Суперкубку області серед ветеранів! Загалом – краща ветеранська команда сезону по всіх параметрах! Єдине, чого не вистачає… Хотілося би бачити у ветеранському футболі Буковини  конкуренцію, адже майстерних гравців у нас вистачає, а трофеї в руках різних команд стають ціннішими!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0647

Чемпіонат області серед ветеранів виграє “Буковина-Ретро”

Закінчився останній з «великих» футбольних чемпіонатів Буковини сезону 2017 року – чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+). Пристрасті, що вирували протягом усього турніру, несподіванки й постійні зміни в «пульці» лідерів, а також доволі висока результативність зробили його найцікавішим футбольним чемпіонатом цього року.

Виграла його чернівецька «Буковина-Ретро», що й недивно, оскільки команда дійсно зіркова і має найсильніший на сьогодні в буковинському ветеранському футболі склад. Якщо подивитися на турнірну таблицю і на кількість очок у чемпіона, може скластися враження, що чемпіонат «Буковина» виграла за явною перевагою і без проблем.

Насправді ж, якщо бути відвертим, дозволю собі нагадати всім про неприємність, яка сталася з ФК «Роша» під час літньої перерви: команда з певних причин, про які ми зараз говорити не будемо, фактично «розпалася», а вона ж ішла майже нога в ногу з «Буковиною»… І хтозна, як би воно все склалося, якщо б «Роша» вийшла на друге коло в тому ж складі… А так команда отримала спочатку чотири поразки поспіль, а от кінцівка склалася для «Роші» позитивно: чотири рази по три очки, і до останнього туру «Роша» йшла третьою…

А обійшов її «Калинівський ринок», значно підсилений під час перерви в чемпіонаті. «Калинка» впевнено набрала хід у другій половині чемпіонату і перемога над «Фазендою» в останньому турі принесла їй бажану «бронзу», на яку, окрім «Роші», претендував і «Берегомет». Проте, «Берегомету», як то кажуть, ніхто не винний: розгроми від сусідів по становищу в турнірній таблиці – «Дрім-Тіма», «Роші» (6:11) та «Буковини-Ретро» (0:8) – «зафіксували» підсумкове п’яте місце команди з Кіцманського району в обласному ветеранському чемпіонаті.

Особливої уваги цього року заслуговує чернівецький «Дрім-Тім». Команда у другому колі набрала просто фантастичний темп і «розривала» практично всіх суперників, окрім «Буковини», яка мінімально перемогла «дрімтімівців» і в чемпіонаті, і в Кубку області. Якщо б не провалене перше коло, як знати, може «Дрім-Тіму» і вдалося би скласти конкуренцію чемпіону, хоча відмітимо, що «Команда мрії» ще має шанс взяти у «ретрівців» певний реванш в останньому ветеранському матчі сезону – у Суперкубці!

Ну і, наостанок, відзначаємо повну гегемонію ветеранів Чернівців в обласному ветеранському футболі, адже міські команди посіли перші чотири місця в чемпіонаті!

А кращими гравцями Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів-2017 стали:

«Кращий воротар» – Володимир Бабюк («Калинівський ринок»)

«Кращий захисник» – Сергій Гамаль («Буковина-Ретро»)

«Кращий півзахисник» – Руслан Кувіла («Дрім-Тім»)

«Кращий нападаючий» – Ігор Мігалатюк («Дрім-Тім»)

«Кращий бомбардир» – Роман Нестеренко («Буковина-Ретро»)

«Кращий гравець» – Володимир Павлов («Буковина-Ретро»)

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наводимо й підсумкову таблицю чемпіонату:

 1. «Буковина-Ретро» – 48
 2. «Дрім-Тім» – 40
 3. «Калинівський ринок» – 35
 4. «Роша» – 34
 5. «Берегомет» – 33
 6. «Фазенда» – 22
 7. «Садгора» – 19
 8. «Глибока» – 14
 9. «Кельменці» – 10
 10. «Путила» – 6

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

Календар ігор Кубку Чернівецької області серед ветеранів (40+) сезону 2016 року

дата час стадіон гра рахунок
1/8 (перший матч), 07.10., п’ятниця
1. 07.10 16.00 Борівці  «Борівці» – «Митник-Чернівці» 1:5
2. 07.10 16.00 Сад гора «Садгора» – «Глибока» 2:4
 1/8 (другий матч), 11.10., вівторок
3. 11.10 16.00 Мальва «Митник-Чернівці» – «Борівці» +:-
4. 11.10 16.00 Глибока «Глибока» – «Садгора» 0:2
1/4 (перші матчі), 14.10., п’ятниця
5. 18.10 16.00 Путила «Путила» – «Дрім-Тім» 1:4
6. 14.10 16.00 Хотин «Хотин» – «Митник-Чернівці» 0:5
7. 14.10 16.00 Глибока «Глибока» – «Новоселиця» +:-
8. 14.10 16.00 Берегомет «Берегомет» – «Роша» 1:3
1/4 ( матчі-відповіді), 21.10., п’ятниця
9. 21.10 16.00   «Дрім-Тім» – «Путила» 7:3
10. 18.10 16.00 Олімпія «Митник-Чернівці» – «Хотин» 11:0
11.       «Новоселиця» –  «Глибока» -:+
12. 22.10 16.00 Слобода «Роша» – «Берегомет» 9:2
1/2 (перші матчі), 28.10., п’ятниця
13. 28.10 15.00   «Дрім-Тім» «Митник-Чернівці»  
14. 28.10 15.00    «Глибока»«Роша»  
1/2 ( матчі-відповіді), 03.11., п’ятниця
15. 03.11 15.00    «Митник-Чернівці»«Дрім-Тім»  
16. 03.11 15.00   «Роша» –  «Глибока»  
Фінал
17. 06.11 11.30 Парк переможець матчів №13,15 –  переможець матчів №14,16  

 

Турнірна таблиця Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів (40+) сезону 2017 року

м Команда і в н п р-м оч.
 1. «Буковина-Ретро» 13 11 2 0 54-16 35
2. «Берегомет» 14 9 0 5 36-31 27
3. «Дрім-Тім» 13 8 1 4 39-16 25
4. «Калинівський ринок» 14 8 1 5 29-23 25
5. «Роша» 13 7 1 5 42-30 22
6. «ЗС – Фазенда» 14 6 1 7 23-37 19
7. «Садгора» 12 5 1 6 23-30 16
8. «Глибока» 14 4 2 8 21-34 14
9. «Кельменці» 14 3 1 10 17-37 10
10. «Путила» 13 1 0 12 13-44 3

 

XVI тур           

Дата Час Стадіон Гра рахунок
75 13.10 17.00 «Жучка» «ЗС- Фазенда» – «Путила» 4:1
76 13.10 16.00 В.Кучурів «Дрім-Тім» – «Буковина-Ретро» 1:2
77 13.10 16.00 Ленківці «Калинівський ринок» – «Берегомет» 3:2
78     «Садгора» «Роша» – «Садгора»  
79 13.10 16.00 «Глибока» «Глибока»- «Кельменці» +:-

XVII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
80 20.10 16.00 «Садгора» «Садгора» – «Глибока»  
81 20.10 16.00 «Берегомет» «Берегомет» – «Роша»  
82 20.10 16.00 «В.Кучурів» «Буковина-Ретро» – «Калинівський ринок»  
83 20.10 16.00 «Путила» «Путила» – «Дрім-Тім»  
84 20.10 16.00 «Кельменці» «Кельменці» – «ЗС- Фазенда»  

XVIII тур

Дата Час Стадіон Гра рахунок
85 27.10   «Жучка» «ЗС- Фазенда» – «Глибока»  
86 27.10   «Садгора» «Дрім-Тім» – «Кельменці»  
87 27.10   «Мальва» «Калинівський ринок» – «Путила»  
88 27.10     «Роша» – «Буковина-Ретро»  
89 27.10   «Садгора» «Садгора» – «Берегомет»  

XIX тур           

Дата Час Стадіон Гра рахунок
90 31.10   «Глибока» «Глибока» – «Берегомет»  
91 31.10   «В.Кучурів» «Буковина-Ретро» – «Садгора»  
92 31.10     «Роша»- «Путила»  
93 31.10   «Кельменці» «Кельменці»- «Калинівський ринок»  
94 31.10   «Жучка» «ЗС- Фазенда» – «Дрім-Тім»  

XX тур           

Дата Час Стадіон Гра рахунок
95 03.11   «Глибока» «Глибока» «Дрім-Тім»  
96 03.11   «Мальва» «Калинівський ринок» – «ЗС- Фазенда»  
97 03.11     «Роша» – «Кельменці»  
98 03.11   «Садгора» «Садгора» – «Путила»  
99 03.11   «В.Кучурів» «Буковина-Ретро» – «Берегомет»  

Перенесені матчі :

Дата Час Стадіон Гра рахунок
63 ???   «В.Кучурів» «Буковина-Ретро» – «Путила»  
65 ???   «Кельменці» «Кельменці» – «Буковина-Ретро» -:+
67 ???   «Садгора» «Дрім-Тім» – «Садгора»